Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Zeptáš se! Získáš odpověd


^ToMmY^

Otázka

Takže tato věc je tak trošku nápad danteho jak jsem koukal v xbox sekci a tento nápad se mi velice líbí. Takže jde především o přehlednost všech otázek a odpovědí a dále je to užitečné pro další uživatele at už začátečníky či pokročilé :). Prosím když nebudu vědět já snažte odpovědět jiní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 625
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Ahoj, máte někdo zkušenosti s baterii do Wii remote, která dá připojovat přes USB a tím se nabíjí.

tady odkaz http://aukro.cz/item967600064_wii_remote_usb_nabijeci_baterie_3600mah.html

Vydrží opravdu těch 30h?

Nebo máte někdo ty dokovací stanice pro remote taky s nabíjecíma baterkama....

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Chtěl jsem vypálit iso soubor, tak aby jsem ho mohl spustit přes Backup manager, ale při vypálení mi to hodí chybu, že soubor je veliký a nevejde se na DVD. Vypaluji v Neru jako UDF, ale ukáže mi to, že soubor je cca o 1 mb větší, než se vejde na DVD. Mám několik her a u všech stejný problém. Při tom velikost všech DVD je 4 699 979 776.

Díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Je rozdíl když se zprovozňuje internet u wii v ČR nebo v Holandsku?Protože to hlásí chybu 109139!A nevím co to znamená!Děkuji předem za rady!

Některé funkce (např Wii shop) nejsou dostupné v ČR - stačí nastavit country - Rakousko nebo UK a vše funguje - třeba ti to pomůže ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
já se chci zeptat co s wiiconnect24 - když se to snažím aktivovat tak mi to napíše: WiiConnect24 and Wii Shop Channel service is not currently begin offered.

ale to tam je od doby co jsem si koupil wii (2-3 měsíce)

Nastav si tam australii nebo united kingdom,...s ceskou republikou moc nepochodis :D ale pak je cely pocasi i zpravy k nicemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Čau lidi, už asi půl roku mám doma wii, mám ho ochipovaný (USB LOADER), ale když si stáhnu jakoukoliv hru a dám ji přes WBFS na HDD a do wiička, tak mi to napíše chybu Error 002. Když chci error opravit přes programy, tak to nikde error 002 nenajde. Nevíte co s tím? Každá rada užitečná. Crash.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu