Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Zeptáš se! Získáš odpověd


^ToMmY^

Otázka

Takže tato věc je tak trošku nápad danteho jak jsem koukal v xbox sekci a tento nápad se mi velice líbí. Takže jde především o přehlednost všech otázek a odpovědí a dále je to užitečné pro další uživatele at už začátečníky či pokročilé :). Prosím když nebudu vědět já snažte odpovědět jiní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 625
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Zrovna dneska se mi to stalo :D ... nevím' date=' jestli to není tím, že jsem vyjmul hdd ...[/quote']
To asi tim nebylo. Mne se to stalo, kdyz jsem rozsvitil v pokoji. Dost me to zmatlo :-D.

Kluci, ani jednim to neni :) Je to opravdu WiiConnect24. Vice si o tom muzete precist zde: http://cs.wikipedia.org/wiki/WiiConnect24

a tady to mate podrobneji a i s obrazky http://en.wikipedia.org/wiki/WiiConnect24. Konkretne vas zajima "A Wii unit in standby mode with a message received" :-)

WiiConnect24 ovládá modré podsvícení okolo mechaniky, čímž dává uživateli najevo, že má novou zprávu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Kluci, updatoval jsem svoje wii na novej FW ( Jěště odpoledne jsem měl 3.4E a ted mám 4.3E :) ) ale mám pár otázek.. Softmod a snad všechny homebrew ktery jsem před dvěma lety dělal zůstal.. Vadí to něčemu? Neměl bych softmod nějak aktualizovat? ( popř. jak?) Můžu teď bezstarostí dělat vše na internetu? (např. : stahovat chanely, wiiware hry atd. ?) .. Omlouvám se za tyto otázky ale nedá mi to spát..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Měl bych pár otázek:

1) Jaké máte zkušenosti s neoriginálními ovladači? Potřebuji ještě jeden nunchuk a neoriginál jsem našel za 279,- což je polovina originálu. Je to ale Logic3.

Je s neoriginálními nějaký problém? Je lepší si připlatit za nintenďácký?

2) Mám hru Call of Duty - Black Ops a hrát to "remote + nunchuk" mi přijde hrozně nepohodlné. Doporučili byste mi spíš nějaký zapper (případně jaký konkrétní) nebo classic controler (joypad), případně jaký?

3) Máte někdo zkušenosti s indukčním dobíjením remote ovladačů?

Díky za odpovědi a tipy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1) ano, zkusenosti mam, konkretne s ovladacem z dealextreme.com (je jich tam hodne).

Na prvni pohled vypada stejne, jako origo (jen trochu jiny napis)

lisi se vsak v nasledujicich vecech (vemu to od tech nejmene zavaznych):

- diody sviti vic

- repracek je dost hlasity, takze trochu chrci a ma proste mensi kvalitu

- vibrace vic huci, nez vibruji

- tlacitko A ma tendenci zamacknout a trochu se bojim, ze se tak casem stane

... suma sumarum: Jako primarni ovladac bych doporucit nemohl, ale jako dodatecny pro druheho/tretiho hrace klidne. Za tu usporu penez to stoji.

2) doporucim kopii originalniho zapperu (da se sehnat na dealextreme.com za zlomek ceny a pritom funguje stejne - vsak je to jen plastovy vylisek). Sam ho mam a pro strilecky nutnost (pro RE a Dead Space je to primo lahudka)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím, ačkoliv hraju na Gc i Wii originálky tak do dnes nemůžu sehnat 2 Gamecubovky Tales of Symphonia a Skies of Arcadia a mám na ně strašnou chuť :D Může mi někdo poradit jak spustím tyhle 2 hry na wii když si je stáhnu? Zatím jsem udělal soft-mod podle Anonymouse a zkusil tam Wii hru což jelo v pořádku. Wii hry nejsou ale můj zájem, zajímá mně podpora Gamecubu, co mám ještě doinstalovat? Díky za odpověd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Machine27: zkus google, tam se to dost resi https://www.google.com/search?client=opera&rls=cs&q=wbfs+error-+bad+magic&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest

cruelalex: z torrentu :)

StefiCZ: Ahoj, taky jsem to uz resil. Vytvoril jsem na toto tema topic http://console-forum.net/tema/137006-gamecube-hry-na-softmod-wii

USB loader gx pouzivam bezne na wii hry. Co se tyka osobnich zkusenosti, zatim jsem jeste nic nezkousel, cekam na ovladac a pametovku (resp uz mi to doslo, ale jeste jsem nebyl doma si to vyzvednout). Bez toho to nema ani cenu zkouset (jelikoz pri spusteni GC hry se Wii prepne do GC rezimu, tak wii remote prestava fungovat. Coz znamena ze bez ovladace nezmacknes ani start a bez pametovky si nic neulozis. Nekdy za 2 tydny si planuji na to vyhradit cas a rozchodit to. Tak pak sem nejspis napisu jestli se mi to povedlo a jak je mozne toho dosahnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ak mas softmode je to velmi jednoduche

tu si stiahnes diosmioslite: http://code.google.com/p/diosmioslite/ a nainstalujes

potom ti staci uz len hru nahrat na SD kartu do adresara sd:/games, do tohto adresara nekopirujes ISO subor s hrou ale data ktore dotanes extrakcoiu z ISO pomocou jedneho z tychto programov

GameCube ISO Compress, fstfix, DiscEX alebo GCReEX

na spustenie hry mozes pouzit usb loader gx, cfgloader alebo wiiflow

viac info v anglictine tu:http://gbatemp.net/topic/318585-how-to-create-and-use-dml/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ok, díky. Jen bude problém s tou SD kartou :( Škoda že to nejde přes HDD, tak velkou kartu doma nemám.

Vlastně když nad tím ale přemýšlím hry na Gc mají 1,35Gb, tak to se mi na tu paměťovku vlastně vleze :D

v USB L GX sa daju nastavit dve cesty pre GC hry jedna na disk a jedna na SD kartu. ak sa hra nachadza na disku a nie je na SD ponukne volbu prekopirovat hru na SD pripadne vymazat hru z SD aby sa tam nova zmestila (nepouzivam to) (ps.2. ze vraj to kopirovanie trva dost dlho ale zasa ak hras casto jednu GC hru skopirujes len prvy krat)

zda sa mi ze podobnu funkciu ponuka aj wiiflow

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

OK, díky, nějak to přes víkend spíchnu. Jinak chtěl jsem se zeptat, nemáte někdo funkční linky na následující Wii hry? Punch-Out, Super Smash Bros Brawl, Silent Hill: Shattered Dimension, De Blob, většinu her co jsem na wii chtěl už mám pokoupený, u těchhle pořád váhám a nevím jestli do nich investovat tak bych je chtěl nejdřív zkusit, nikde jsem ale nenašel linky na stažení. Kdyžtak PM, díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zdravím,

chtěl bych poradit ohledně multiplayeru ve hře COD: WAW (originální hra - ne hack apod.), jakmile na mém Wii přejdu do sekce multiplayer, tak se mi konzole zasekne a nejde dál?

nevíte někdo co s tím???, fifa 10 mi normálně online funguje, takže v připojení nejspíš problém nebude. Budu rád za jakoukoliv radu, objednal jsem si totiž COD:MW3 a při představě že mi nepůjde i u něj MP mě docela děsí.:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ahoj mám problém jak rozjedu hry pres flashku na flashku jsem dostal hru ve formátu WBFS podle tohoto navodu http://www.muvi.cz/video/yt/XiYNvD-Bok0 a když ji zapojím do wii tak NeoGamma mi to ani nenačte a homebrew chanel se když kliknu na usbloader sekne po dvou obrazovkách. díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Někde jsem se dočetl o kalibraci typu otoč ovladač tlačítky dolu a bouchni s ním o druhou ruku :-), ale už vím, že žádná není, jen některé hry si žádají dát ovladač do jisté polohy a kalibrují si to samy.

Mám ale jeden malý problémek, některé hry jsou v němčině nebo španělštině a nedaří se mi je přepnout na angličtinu. V USB loaderu dám možnosti spouštění 1, najedu na jazyk a vyberu angličtinu, uložím nastavení, spustím hru, ale jazyk se nezmění ikdyž je nastavená angličtina tak je hra stále v němčině - FIFA12 nebo španělštině - Kmotr. Nevíte co dělám špatně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu