Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Zeptáš se! Získáš odpověd


^ToMmY^

Otázka

Takže tato věc je tak trošku nápad danteho jak jsem koukal v xbox sekci a tento nápad se mi velice líbí. Takže jde především o přehlednost všech otázek a odpovědí a dále je to užitečné pro další uživatele at už začátečníky či pokročilé :). Prosím když nebudu vědět já snažte odpovědět jiní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 625
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Čus lidičky,

mám jednu blbou otázku :(, chtěl bych si na svém Wii naistalovat hry na úvodní obrazovku, kde se nacházejí jednotlivé kanály a nevím jak. Pro informaci mám nejnověší upgrade 4.0 - možná i vejš. Můžete mi někdo poradit. Co vím jen, že dříve to šlo přes Zeldu a že to povoloval snad poslední frim asi 3.2E, teď ale nevím jak :(. Prosím pomozte - nikde jsem to nenašel. Předem díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jo, pouzivej neogamma launcher... ale musis mit cios 14 ;)

Wiičko nemám nijak dlouho můžeš mi to torchu upřesnit..? Chápu to tak, že si mám sosnout Neogamma launcher a hodit ho do Wiička a ty hry co mi nejdou přes backup mám hrát přes tohle? Ještě kde zjistím jakej mám cios? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no tak jestli ti delal wiicko hexer, a najizdi ti error 02 tak mas cIOS 13... napis hexerovi na icko... ten ti posle 14 popr cios 13b jako fix 002 na backupu... ale cios 14 s neogammou jsou lepsi ;)

jojo pomáhal mi s tám Hexer. Tak já mu písnu a pořešíme to.:thx:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

já uplně zapomněl na podstatu prispevku :) , jestli se to vyplati za 6500,- koupit ....?

cao vsichni...

chtel bych se zeptat na vas nazor uzivatelu, mam moznost koupit 1,5roku starou Wii s cipem a s prislusenstvim: dva ovladace, kabel a asi 20her

jde o to, co tu ctu, tak mi pujdou neorigo i kdyz nahraju do nove konzole Homebrew...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdarec všichni, mám otázečku ohledně stáhnutých her, které nemají jeden ISO soubor jako obvykle, ale několik souborů, některé i zabalené a hlavně s koncovkou písmeno a pak nějaké číslo??? Jak takovou hru dostat na dvd??? A pak mi dělá potíž vypálená hra wii sports resort. DVD načte, ale pak jen problikne zelená obrazovka a restart wii. Může to být díky čerstvé verzi 4.2E i když je po Hacknutí???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu