Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nový monitor


Boroxman

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
...potrebujem prostě akýkolvek monitor LCD s DVI a aby som sa vošiel do ca. 3500,- CZK.

to dvi tam byt musi?

to co linkoval D@w3 je bez dvi

Tento samsung je podle me celkem huste, elegantni ramecek, pekny stojan, nic takovyho jak nektery LCD vypadaj ze jsi je dostal k happymealu >.<

ma dobry parametry, napr 2ms a ma i to tve DVI ;)

sice stoji asi o necely dve stovky vic nez jsi psal limit, ale myslim ze s timhle lcd bys mohl byt fakt spokojenej ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mam doma Samsung LCD T200HD 22" široký okolo 55cm a navíc má uvniř zabudovaný DVB-T a analogový příjem.

rozlišení: 1680x1050

odezva : 5ms

jas: 300cd/,2

HDMI 1-2,SCART,DVI

V celkové hodnotě 7499,- takže je to luxus !!!

Vyměnil jsem ho za ten můj velice starý 15" z roku 1996 :cheesygrin:

Topilo to, jak mobilní topení :cheesygrin:

A hry na něm vypadali dost prťavě.

A oproti bývalému monitoru to je dost velký obr to už není monitor, ale je to jinými slovy VELKÁ TELEVIZE.:wohow:

A za velmi dobrý monitor považuji : SAMSUNG LCD 923NW 19"

Pro orientaci ho máte tady : http://www.alza.cz/lcd-panel-samsung-923nw-d106320.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano nějak tak..

Označil bych ho za velký monitor a pro někoho TV malou.

Pro mě je to ještě větší, než tu TV co mam u sebe ta má úhlopříčku okolo 45cm, čily je to prcek.

Já ho jako TV nějak nepoužívám není důvod, když tu máme dost chabý signál na chytání Analogové TV natož digitální příjem je dost slabý. Ustecký kraj si z toho moc velkou hlavu nedělá!!!

Jinak Buková hora :

je stolet za opicema oproti praze:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak tu tvojí telku by jsem bral.

Jenže teď právě potřebuji levný, menší monitor s DVI, který má někdo odzkoušený nebo zná někoho takového a může ho doporučit jako dobrý ke koupi. Již se připravuji na rekonstrukci mé pracovní stanice, čili ji rozšířím do obýváku a všechno propojím do jedné telky :D Avšak to mi ještě nějakou dobu bude trvat a tak potřebuji tuto prozatimní skromnou náhradu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Ale noo. Dívám se při každý navštěvě jestli tu jsou nové příspěvky a ještě k tomu jsem zatím přestal s vybíráním, protože tak nějak přestavuju obývací prostory a spojuju vše co jde :D

Na monitor teď nemyslím. Přesto mě potěší každý nový příspěvek.

DÍKY :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu