Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Demon's Souls


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 514
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Lantos: Jo dam rad, ted uz bysme se meli videt :)

Bartolomeus: Tak to se bohuzel neuvidime. Coop ma omezeni v rozsahu levelu mezi hraci - nemuze se tedy potkat hrac L10 s hracem L100. Rozsah se se zvysujicim levelem zvetsuje. Tabulka se da najit zde. Jinak doporucuju jit do ctvrteho sveta - je to tam sice ze zacatku o neco tezsi, ale poklady a mnozstvi dusi za to stoji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Par lamerskych dotazu:

1) daj se nekde ulozit duse? prave sem umrel ve 4-1 (spadl z uzkeho utesu) a duse nikde

2) jak se lecit koupil sem se Heal, v prave ruce mam Catalyst a stejne nic (hraju za Knighta)

3) http://www.youtube.com/user/RE4freak4#p/c/A34510718457B43C/37/Ki-HVwfGBTU

jake drogy bere, ze je tak dobry? :^)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1:Duse se nedaji ukladat ale pokud zhebnes duse se valeji poblis ovsem pokud znova zhebnes nez dojdes k mistu umreni mas ponich

2:leci se bylinkama(Moon gras,Half Moon gras,Full moon gras atd) Heal je "zazrak" na ten potrebujes Talisman of God (ve 4-1 na pravo pred prvni mlhou) Je lepsi se lecit bylinkama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřeboval bych asi začátečnickou radu, projížděl jsem si topic a snad to tu nikde není - když zabiju démona například bosse dostanu z něj určitou duši, ta je potřeba ke kování určité zbraně. Ale ty duše co najdu během hry v mrtvolách např. Hero´s Soul (nebo jak se to jmenuje), tak ty jsou dobré jen na "consume" a získání více XP nebo se taky používají později ke kování?? Jde mi jen o to, jestli si je mám ze začátku schovávat a nebo je můžu "použít"a XP raději vrazit do nějakých statů. Díky moc za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc - a když tuhle duši potřebuju 4x, jak jsi říkal, abych měl všechny čtyři věci, tak to znamená, že musím hru dohrát znovu 4x nebo je možné zabít Démona co už jsem zabil znovu?? Jsou to lamské otázky, ale teprvé s touhle hrou začínám :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta Selen je myslim tam kdyz projdes ten celej mocal a jak tam vkracis na ten most podel skaly, jeste pred nim tam jen ten obr s tou palici, pak na tebe budou litam mouchy as budes na tom moste, tak nepokracuj dal, ale skoc rovnou dolu a tam by mela sedet nekde blizko na parezu.... Myslim, ze to tak je, Pacco me dyztak urcite opravi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám takový dotaz - ovlivní World Tendency jestli budu zabjet ty kopače ve světě 2-1 nebo ty blázny co na mě neútočí, ale pořád za mnou pobíhaj ve světě 3-1??

Jinak pokud jsem správně pochopil, tak teď na Valentýna je event, kdy každý svět není neutral ale Black - je tomu tak??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marwa: mozny to je pac na halloweena taky byla naka "akce" pise o tom KillaMH na 4 strance #51 (tady v topicu) v te dobe sem to hral kazdy den ale na zadnou anomalii sem nenarazil.Ale kdyby byly vsechny svety Pure black byla by sranda hlavne ve 4-2 jde nafarmit takvejch souls ze jde hlava kolem :)

Jinak lidi co mate level kolem 100 nedali byste hru o vikendu?Kolem vecera klidne i pozde vecer :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu