Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Demon's Souls


tekken90

Recommended Posts

Modrý nápis vidíš jen když jsi živej, aby jsi k sobě přivolal blue phantomy na pomoc. Modrý kámen můžes pokládat jen když jsi mrtvej (phantom). World tendency a character tendency je od pure white az po pure black. Jak měnit tendency najdeš na tý stránce co jsem postoval minule.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 514
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jo a když vlezu jako cerny fantom nekemu do hry a zabije mě, přijdu o neco? A co se stane když zabiju já jiné hráče jako fantom?

EDIT: Jeste mam par otazek:

-cim se mam ridit abych mohl nosit zbrane kere nosit nemozu? Zatim se me na to nepodarilo prijit, urco to bude tym levelovanim, ale nechapu to.

-Zna nekdo pravou odchylku jaky max rozdil v levelech muzem byt aby sme mohli hrat coop?

-Dale, unknown soldier soul a vsecky ty soldier a hero souli, sou knecemu nebo je muzu rozklikavat a vybrat si znich duse? Demon nechama, zeprej sou na enchanteni zbrani potreba, jestli ne opravte me, at to zbytecne nemam v truhle a mozu to pouzit na neco.

-Jo a este, kolo s kostrama 2-1. udelal sem ho a hral sem ho jeste nekolikrat jen tak a bted najednou tam mam nake kostry s cervenou aurou a pekne tuhe. To se stalo proc?

Jinak, hra je naprosto luxusni, sem hrac co kdyz neco koupi zacina na tu nejtezsi obtiznosts a povypina vsechny ty auti aiming a pod. Hra usita name. Tak moc zdecham, ze me to aj bavi :D:D:D Dokonce to nekdy zabalim v praci abych uz mohl sedet doma a nicit :) Miluju tu hru. Setkame se v sini slavy :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uff tak takhle:

- každá zbraŇ má jiný stat, který potřebuješ k jejímu správnýmu použvání, equipnout ji můžeš vždycky, ale dmg s tím moc neuděláš - v inventáří si najeď na tu zbraŇ zmáčkni čtvereček a pod ReqXP to máš napsané, vidíš tam i jak se zvšuje dmg s jednotlivým skillem, to je označeny písmenama A-E

- odchylka se mění, je to na webu - http://demonssouls.wikidot.com/ - projdi si ty stránky, je tam všechno co potřebuješ

- ty duše jsou jen na consume

- kolo s kostrama je 4-1 a jsou tam ty červeny, protože jsi umřel v body formě a máš pure black word tendency

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Už z Vás někdo upgradoval nejaký z catalystů na Insane Catalyst? Yellow demon soul mám, silver catalyst taky, zajdu ke kovářu Edovi, jak je v jednem kole naspod pod tema jezdícíma plošinama, talksemdaltolikrát,že už mele jen jednoa tosamé,ale upgrad mě nenabídne. Je to první New Game. Náká rada ohledně toho jak to mám upgradnůt?

BTW, docela mě sere, že za dve postavy keré sem dotáhl na 90 plus slvl, sem ještě jednou neměl black world tendenci (asi ani white). Rád bych se třeba chtěl dostat k Ex. Miraldě a získat v jiném kole zase ten poslední klíč do vězení :( Zkoušel sem se i offline nekolikrát zabit v živé formě, ale žádné black worl tendenci, nic :( Kdyby aspoňty eventy dělali častějc :( Dokonce sem si vyzabijal kopu NPC a taky nic (což mě tam pak docela nekteré chyběly)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abys mohl upgradovat pomoci dusi demonu, musis mu prvne odevzdat Flamelurker soul. Catalys ti zmensi manu o polovicku, ale prida k sile kouzel.

Udělat White nebo Black tendenci neni tezky. Zabij bosse, tam kde chces mit black se di nechat zabit v zivy forme. Tam kde chces mit White chod vyhradne v soul forme. A pamatuj ze zabiti bosse ti pridava +3 white tendenci nebo nejak tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze musis se zabit vratit se pres Archstone do nexusu vratit se a znova se zabit jinak ti to nescerna.A pozor at ty sebevrazdy nerprepisknes jinak se ti vrati na neutral :) A hlavne se pak vracej do nexusu z Pure black worldu pres EVACUATE! jakmile se vratis pres Archstone opet se ti resetuje na neutral na to bacha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt to funguje :) Už sem pokořil Miraldu :)

Ještě takový dotaz. Už jedu NG+ a mám secret dagger plus 8, to asi není dobrá zbraň že? Docela mě zajímá ten fatal secret dagger a kněmu mám jeden dotaz. Ten critic to je jen na backstab nebo na to kdyz rozhodím stítem obludu a zapíchnu ju? Nebonáhodné critiky při normal útoku?

Mám rád právě dýky a nevím jakousi udělat. Nechcuto na pvp, spíš na obludy. Jo a potkal sem ve hře týpka co v NGplus dal všecko katanů na ranu, tower knighta zabil za minutu ani ne a vyházalmě na zem nekolik ench. unikátních zbraní. Za hru jde získat víc corroles soulů? Co vím tak jen dva.

EDIT: Taky to máte na druhé hraní tak tuhé? Shrine of storms já vs první kostra je docela na zuby skřípající zápas. Když ju nevyhodím štítem a nezapichnu tů fatalitků, tak umřu. Nedokážu ju usekat tu mojí dýkou ani rune swordem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ng+ je teprve zkouska :) Jinak ve hre nejsou "critacaly" jako takove mysli se ty z backstabu+ze predu po rozhozeni stitem jenom ji dostat na +5 je celkem tezsii pac musis farmit v black worldu+Large sword of searching.A colorless dusi jse sehnat 10 za hru...1 zkazdeho Primeval demona(je jich 5)...2 jdou vymenit s Crowem...2 dostanes od Mephistophelese a jednu najdes u miraldy na tramu jen se k ni dostat vyzaduje nekolik(hodne) pokusu a omylu xD

Nevim jak ostatni ale ja jsem dostal na +5 akorat Silver dark shield a jen tak ze srandy Keel smacher :) Ostatni veci me prisly neuzitecny pro me jako "paladina"

PS: Rune sword je pro kouzelniky neni divu ze stim nikoho nedavas :) Zkus dostat treba Quality katanu na+5 nebo Sharp+5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chceš hrát s lidma tady z fora, tak tady má asi víc lidí tu asijskou verzi. Jinak je to asi vcelku dost jedno - já mám asijkou verzi a lidí hraje pořád habaděj, u USA verze to bude podobný, takže je to jen a jen na tobě

ok dikec....a btw PAL verze s EU serverama se nechysta?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, dá se říct, že uý je mě ve hře vše jasné. Jen jedna věc. Black WT už vím jak a funguje, ale WWT sem pořád jelen. Boleriu už mám celou udělanou a teď jako démon sem se nechal nabrat a cca 4x sem dal s týpkama draka a false hera, ale WWT nikde :( Chtěl bych si zajít na Miraldu i v live formě. Není to tým že sem ju zabil v té démoní formě, tak už semě jako live forma neukáže v WWT, nebo tým, že sem dokončil celý ten archstone?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kooperacni hra ti WT neovlivni. +1 muzes ziskat v PvP pokud v Body Form zabijes napadajiciho hrace. Ja kdyz sem vychytaval WT, tak sem prochazel dany svet jen v Soul Form. Ikdyz sem po zabiti bose ziskal Body Form, tak sem v Nexusu spachal sebevrazdu. Sebevrazda v Nexusu (pad z velke vysky) ti neovlivni WT v zadnem svete. Vsechno o World Tendency a to jak ji ovlivnit najdes tady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Chvíli to trvá, než se naučíš co a jak... Já jsem první část hradu dával několik dní, pak už pochopíš co děláš špatně a jak máš jít na určitý typ nepřítele a jde to... Ale hra je to opravdu těžká. Když tomu ale dáš trošku času, tak nebudeš litovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu