Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Demon's Souls


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 514
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Teď, když jsi zabil 1. bosse Phalanxe, tak musíš zpět do Nexusu, pokecat s Maiden in Black, ta tě pošle nahoru za takovým prďolou. Sedím tam v kruhu, dej pozor - špatně se hledá. S ním si promluv, poté zpět za Maiden in Black, promluv s ní a můžeš investovat Souls na zvýšení Soul Levelu. Jen doporučuji si to pořádně rozmyslet - rebirth nebo něco podobného není pokud vím možné a skilly stojí s každým dalším SL víc a víc.. Pročti si tuhle stránku - http://demonssouls.wikidot.com/ - dá se tam stáhnout builder a jsou tam i návrhy buildů, seznam zbraní a další věci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já jsem po hodince a něco hraní skolil také phalanxe. Jak se hra ukládá? Je celkem iritující, že nevidím nikde ani znamení autosave, aspoň na začátku levelu. Když to vypnu v nexusu, objevím se zpět v nexusu? :-) A chtěl jsem se zeptat, jak se zaměřuje nepřátelé třeba když mám firebomb? To je důvod, proč jsem firebomb vůbec neměl a phalanx se tak stal trošku obtížnějším, ale stejně jsem jej zvládl na první pokus.

Mimochodem, jako HC hráč jsem si řekl, že aspoň v prvním levelu neumřu ani jednou. No, zemřel jsem 2x :-). Nějak se s tím gamepadem nestrefuju (kéž bych si na to mohl napojit Xbox gamepad :D)

A ještě pár dotazů. Našel jsem cling ring - vyplatí se jej nosit? Můžu prodávat předměty? Získám časem silnější brnění/zbraně, nebo se vyplatí upgradovat první, které jsem dostal? Můžu jako soldier kouzlit alespoň malé kouzla?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

zdar lidi.tak jsem jsi hru poridil.a bum je super.ale furt death.no co us.zabil mne ten boss v tutoriale.mam par otazzék.jaka je nej postav na zacatek?funguje to jak tu nekdo psal ze kdyz umru tak mam dat quit game prez ps button a znovu nahram hru a jsem tam kde umru nebo nejak tak.diki

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten boss v tutoriálu tě má zabít! A pokud chceš dělat tady tohle vyjíždění, tak si to užij, ale hra je o tom, že je dost hard-core a ze začátku prostě umíráš. Jinak nej postava? To se nedá říct, každému sedne něco jiného a navíc ke konci se všechny postavy více méně srovnají..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Ufff... tak sem to konecne dohral, ale musim rict ze to neni tak strasne tezky jak to ze zacatku vypada, nebo sem si casem zvyknul :) Jak tak vzpominam, nejdele mi trvala prave prvni boletaria, pak uz se to rozjelo. Kdo ste to dohral na jakym soul lvl jste skoncili ? ja mel na konci 80. A co cerny famtomove ? pvp me teda moc neslo, i kdyz jsem mel meat cleaver a dmg kolem 420 porad to na ne bylo malo :( davali me na jednu-dve rany a to jsem mel cca 1000hp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu