Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Demon's Souls


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 514
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ten uz bohuzel taky projitej mám.. jediný, co ti poradím je mít nejakou regeneration (prsten nebo miracle) a odpocivat na ostruvcich. Taky celou dobru po seskoceni dolu sem se drzel prave zdi a nakonec nekam dojdes jestli to nechces chodit a prozkoumavat cely.

Jinak toho Monka jsem vcera haluzove udelal takze s tim ti taky nepomuzu, ale muzu zkusit dat invade a ze bych bojoval s tebou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Nekde jsem cetl ze se maji zavirat servery na tuhle hru, nevite pls nekdo kdy ? nemuzu to najit a rad bych si ji jeste zahral, uvazuju mezi timto a novou reedici oblivionu ale moje HC paransky srdce mi rika ze tohle minimalne musim zkusit jestli sem nahodou nevysel ze cviku ze vsech tech easy her :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraje to jeste nekdo ? Mel bych par dotazu na nejake zkusenejsi hrace:

1) Je lepsi hrat online nebo offline ze zacatku ? Jde mi ohledne world tendency ktery teda zatim moc nerozumim ale zase je dobry ze vidim ty skrvny na zemi obcas me to varuje pred necim a taky to pvp je celkem sranda, 2x se ke me nekdo pripojil a vzdycky dostal na frak :-D

2) jak se k nemu ja pripojim do sveta abych ho zabil ?

3) Hraju Temple Knighta, je to dobra klasa pro zacatecnika ? Zatim vsechno rvu do sily, odolnosti a delam z neho spis takovyho tanka, kde sezenu nejakou lepsi zbran zatim pouzivam zakladni halapartnu kterou mam ted na +3 (jsem 30 lvl a 4 bosse mam zatim dole) a mam neco rvat i do magie nebo klidne muzu projit hru "brutalni silou" ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1: hrani onlin je hra o mnoho jednodussi ale je to prdel.White/black world tendency ti umoznuje sbirat predmety popr. delat sub questy. Taky ti urcuje HP nepratel White menisi HP/Black vic HP a jsou sinlejsi take se pri Black WT objevujou phantom mobove a davaji vic Soul za zabiti.2: Pouzij Black stone pokud je nekdo v tom svete kde se nachazis a ma podobny level jako ty nabouras se do nej.3: Koho si na zacatku vyberes je uplne fuk postavu si muzes libovolne levelovat a udelat si klidne tankera kterej kouzli :) Ja osobne sem preferoval jakeho si paladina pozdeji prevladala magie...Kouzelnici jsou zde pomerne silni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chystám se koupit si DS ( jo teprve teď ) Nechtěl by mi někdo pomoct se začátky a alespoň z kraje se mnou zahrát online? :)

Jinak nevíte náhodou kdy se mají vypínat servery?

EDIT: Vidím že pár příspěvků naz5 se na to někdo ptal, takže otázku ohledně serverů ruším :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja ted dost casto hraju, vlastne kazdy den, kdyztak si me pridej do pratel, v DS mam ted level neco kolem 35 myslim a mam 4 bosy dole, takze neco malo sem uz pochytil a kdyztak poradim, jinak muj progres je ted takovej ze mam rozdelanyho flamelurkera, maneatera a leechmongera ale ani jednoho se mi po nekolika pokusech nepovedlo zabit, takze budu muset asi farmit dusicky zatim nekde jinde a prijit na ne asi trochu vice naskillovanej. :) jinak za temple knighta mam stale pocatecni armor, zbran a akorat sem nasel lepsi stit, kde se da najit neco lepsiho ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) Ja jsem po vetsinu hry behal v lehkych satech ebo nahej xD Je to lepsi pri rollovani...Vsechny demoni se daji porazit i na lv 30 a min...strategie je klic k uspechu,ale to je spis pro zkusenejsi hrace...Jinak dobre se farmi duse ve 4-2 hned na zacatku je Reaper sejmes ho lukem a zabijes se a takhle porad dokola behem hodiny se da nasbirat dost dusi...Vse tohle delej kdyz jsi v soul forme.Brneni najde u obchodniku nebo u NPCcek kdyz je zabijes dropnou jejich armor set.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se osvědčilo na farmení 4-3 po zabití final bosse Storm Kinga sem se vracel z5 se Stormrulerem a likvidoval snim litajici Storm Beasty za jeden run (3-5min) to dělá s Ring of Avarice kolem 25-27K souls .........

Teď mam něco kolem SL 100 a jedu NG+ ale už to není taková sranda jako na poprvé kdy sem párkrát myslel že prohodim joypad i s ps3 voknem :)

Jinak k tomu WT když hraješ online tak je težký udělat nějaký WT jelikož se to počítá pro všechny hráče v daný oblasti co sem tak pochytil, takže pokad chceš udělat nejaky WT tak offline je určite lepsi jelikož se ti ulozi WT a po naloadovani pokracujes s takovym WT jak si skoncil kdyzto po nalogovani z5 do online hry se to resetuje.

Co se týče zbraní tak jedině drop z nějaký potvory, najit ruzne poschovavany a nebo vykovat nejakej unikat viz treba Blueblood Sword (nic lepsiho sem zatim nanasel), dobrej je treba Rune Sword sice ma malou Dur ale da se docela jednoduse ziskat i se stitem kdyz udelas 3-1, zas zalezi jak levelujes jestli str, mag ,dex nebo faith. zbrane dostavaj bonusy ze statu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja vetsinou hraju pouze online, prijde mi to vetsi sranda kdyz vidim jak tam pobihaji ty hraci, zaroven se snazim furt k nekomu nabouravat do sveta a trochu ho poskralit :) ale hodne casto nemuzu ani nikoho najit ted kolem levelu 35. Ja po 20 ceti pokusech na flamelurkovi jsem ten joypad malem taky rosekal :-D a furt zije ten parchant jeden. Jinak koukam ze jsem zkonzumoval duse bosu coz ted koukam byla docela chyba ze za ne mohli bejt zajimavy veci :( hold az v NG+ pokud se tam vubec dostanu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Flamelurkera je idealni pouzit magii a to bud Souls Arrow nebo Soul Ray ja sem ho dostal ze sem obihal dokola ten jeden pilir a ustrilel sem ho, dulezity je kdyz chce dat hit tak neuskakovat do stran ale do zadu jinak te trefi tak jako tak.

PS: Hlavne az ho zabijes tak nekonzumuj jeho dusi :) kdyz ji doneses kovarovi v 2-1 tak ti dokaze kovat special zbrane z dusi bossu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ho budu ostrelovat teda asi soul arrowem, nejak to doma testnu, moc pres tu magii nejsem hraju to spis stylem ze co nejde silou tak pujde jeste vetsi silou :-D jojo o jeho dusi vim ze pak se ma donest k tomu kovarovi na ruzny vylepseni. Je nejaky postih za to ze s temple knightem budu pouzivat treba mec misto halapartny nebo kopi ? ta halapartna dava slusny rany kdyz ji mam obouruc ale zase je docela na prd v malych prostorach kdy se mi zasekava o steny :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omezenej nejses v podstate vubec nicim, pokad na to mas staty tak muzes behat treba v heavy armoru a strilet firebaly, proste muzes pouzit cokoli na co mas vlastnosti, pak ale zas nedas s knightem s magii 10 (inteligenci zas potrebujes na manu a sloty na kouzla) takovy rany tim kouzlem jako s halapartnou nebo axe ktery si bere bonusy myslim ze sily a sila jako takova zveda physical dmg.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych klidne zahral ale zacinat novou postavu se mi moc nechce, pro dnesek koncim s levelem 48 a mam dole flamelurkera (boze to byl fight) a dragon god (na prvni pokus s prstem v nose) a progresuju Maneatera.... (kteryho za boha nemuzu sundat, vzdycky tam prileti ten druhej nouma a rosekaj me na kousky, se divim ze ten gamepad jeste drzi) :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

guuk : Na Maneatara funguje takovej glitch. Stačí si vzít asi 300 šípů, a než přejdeš tou mlhou k němu, tak se k ní jen přitiskni. Musíš jít u ní uplně doprava a přitisklej. Potom jen vyndej Luk a sypej šípy na Maneatara kterej tam stojí... Až ho zabiješ, tak vejdi mlhou a máš na krku už jen jednoho Maneatara :)) ... Btw Demons souls je jen slabounkej odvar Dark Souls :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale to je bug, musi to jit i normalne a ja to zvladnu :-D vsechno jde kdyz se chce, na Flamelurkera mi kazdej rikal magie nebo ranged, nakonec sem to vyresil fire resistence prstenem, poradnym stitem a 20 minut behal kolem sloupu a obcas sem ho pichnul :-D a taky to slo, ten Maneater taky musi nejak jit normalne, vsak on padne :) jde celkem snadno dolu premyslim ze si enchantu zbran, pujdu na nej obouruc a pokusim se nejak haluzacky rosekat nez tam prileti ten druhej. (strategie na dnesek) Stale ale pouzivam zbran co jsem mel od zacatku s Temple Knightem, mam ji ted udelanou na +5 ale chtelo by to uz neco lepsiho, se musim po necem porozhlidnout ale do tyhle se mi uz nechteji cpat zadny kameny. Nebo mam ?

PS: dark souls me ceka az dohraju tohleto :) prave proto ze jsem cetl o dark souls jsem si nejdriv chtel zahrat "jednicku" a nez to dohraju tak cena dark souls trochu padne a taky prijde na radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem rozsekal prvního Maneatara snad současně jak se objevil druhej takže melee určitě funguje (jak je na lavce tak melee jak uleti mimo tak sem do něj šil Soul Arrow) a todle byl jeden z těch lehčích bossu.

Jinak mužes upgradovat jak se ti zlibi ale na vymazání upgradu potřebuješ speciální šutr Meltstone kterej ti z itemu +neco udela +0

Nektery specialni itemy poterbujou na upgrade item +x tak abys nepresvih upgrade a nemusel jet znova :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu