Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Demon's Souls


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 514
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Já jsem se zasekl, u toho vysokýho rytíře a nemůžu se od tamtud dostat.. :) Do té doby to celkem šlo - bavilo mě to víc než skyrim.. :)

ten souboj je easy, da se zabit pomoci spellu i na prvnim lvl

Mám Eu verzi, problém je že jedinej slušnej meč mám Dragon Bone Masher a ten je na něho strašně pomalej...

to je pvp zbran, urcite pouzivej crested falchon+1 upgrade na +4 ci 5 (da se najit v 4-1 na zacatku jak je ten skeleton s red eye a dvemi katanami)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 9 months later...
Hoši pořád mě to nechce vypadnout. Potřebuju prsten od mentala...a 2x pure darkmoon a blade stone ..... Dropne mě někdo něco pls...na platinu teda ještě 3 zbrane

Odesláno z mého EndeavorU pomocí Tapatalk 2

ohledne toho ringu na eu verzi jsem si ho zapomnel vzit a podruhe jsem udelal all pure black tendency nez jsem si ho znova vzal. Ring lze ziskat zpusobem,ze udelas vsude white pure tendency a tvoje postava bude mit v menu takovou bilou znacku na srdci. JInak jde ziskat v pvp na 1-4,ale zabil jsem tam desitky hracu a nic. Takze nezbyva nez to potreti v eu verzi projit znova (dohromady tedy 5x,to jsem hral jeste bez guide.)

Ohledne gemu bladestone to farmeni je silene, uz mam desitky hodin a na eu verzi nic:) a darkmoon pure pada pouze v 4-3,ale ten neni problem ziskat.

(platinu mam vlastne pouze na usa verzi a to jsem si jeste myslel,ze se to musi hrat na usa uctu:), takze to stejne jeste budu muset udelat na headhot main uctu + cinskou)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurnik já tam farmim jak vůl a nic...doufal jsem že mě to někdo pohodi :D pure black pohoda ale white pěknej opruz :( na eu mě chybí 3zbrane ještě....talisman ...takový košíček...potřebuješ white...potom hůl od kouzelníka ve vězení white a potom v mocalech meč od princezny tam black...sakrys

Odesláno z mého EndeavorU pomocí Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ono pohazovat veci neni jen tak, musis mit podobny lv +-20 lv a stejnou NG a ten clovek musi jet dumpling. Jinak ti ty vzacny gemy nikdy nevyhodi a veci se nehazou skoro vubec. JInak klasika je jit na ps3trophies.org a dohodnou se tam s borcema.

Tak určitě teď nemáš pravdu. Hrajeme 2. Jeden sbírá to druhý ono...lvl ano stejný +- teď momentálně 250lvl...ale on dělá věci vyhodí já seberu a hned blikne trophy. On ng+++ já ng++ jedno kdo dá nápis a ten druhý ho do 5s vidí a odklikne....je to hodně rozdílné oproti darkovi

Odesláno z mého EndeavorU pomocí Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak....hrdě hlásím že jsem majitel platina trophy....a muzu v klidu říct že platina na dark souls je o hodně lehčí a celkově nic náročnějšího jsem zatím si ani.nehrál...pro mě rozhodně nejcenejsi trophy

Odesláno z mého EndeavorU pomocí Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
To už ta hra pak ztrácí smysl ne? Duplikovat něco...Sice nejsem v té hře tak daleko, ale líbí se mi obtížnost a tohle to duplikování to až moc usnadňuje si myslím...

duplikuje kazdy,ale funguje pouze na eu verzi, jpn a usa jsou bez toho. Prave je srandovni na tom,ze to zpusobil az ten patch co ma eu verze. JInak duplikovani ti stejne moc postupu nepomuze,je to mozna tak dobry pro trophy huntery,nic vice. Dark souls to ma taky na duse

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok díky za vysvětlení...Jak jsem psal, nejsem nějak daleko (pořád mrtev) :) takže se v tom pořád plácám...

zvlastni zkusenosti muzu rikat,i kdyz mas full hp,tak te stejne boss da na 3 rany max. Jinak s temi dusemi,ty se vicemenne delaji aby clovek mel lucky 99 a dropnul purebladestone

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja sem taky konecne cca po roce (prvni trofej 19. dubna 2012 - posledni 31. brezna 2013) dohral Demons Souls. Narozdil od Dark Souls, kterej sem dohral bambilionkrat, me DeS teda vubec nebavil. Po druhy uz se nedonutim to zahrat kvuli platine. Vlastne sem se ani nijak nesnazil o ziskani co nejvice trofeji, zbran sem vyupgradoval jen na flame trofej a tim tahle hra pro me hasne.

To duplikovani je uplne na houby, i kvuli tomu me to prestalo bavit. Levely celkove taky dost nudny. A jedinej slusnej boss False King...

Vam zavidim, ze jste u toho vydrzeli :)

Upraveno uživatelem th0ca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj jasny zkusil sem to, z prvu kvuli tem kamenum co hrace hodej do human formy (tech je ve hre zalostne malo, a kdyz hiena prodava jeden za 50000 dusi a jeste ma vzdy jen 1ks je to taky bida..) ... ale vis jak to je, pak sem to zkusil na duse, na bezny kameny na leky a bylo po legraci. Fakt musim rict, ze po tom co sem to zkusil, tak se mi hra uplne zkazila, predtim me jen nudila, ale po tomhle uz fakt maximalne prestala bavit :D. Byla to blbost, nebo spis vyvojari jsou blbci ze to neopravili. V Dark souls sem nikdy neduplikoval a sem za to rad.

A vidis ja zacal hrat Dark souls a pak az demons souls a prijde me prave DeS takovej o nicem, ten svet takovej nijakej, bossove ani nemluvit. Vlastne do ted ani nevim o co v pribehu slo :D:D:D

Upraveno uživatelem th0ca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj jasny zkusil sem to, z prvu kvuli tem kamenum co hrace hodej do human formy (tech je ve hre zalostne malo, a kdyz hiena prodava jeden za 50000 dusi a jeste ma vzdy jen 1ks je to taky bida..) ... ale vis jak to je, pak sem to zkusil na duse, na bezny kameny na leky a bylo po legraci. Fakt musim rict, ze po tom co sem to zkusil, tak se mi hra uplne zkazila, predtim me jen nudila, ale po tomhle uz fakt maximalne prestala bavit :D. Byla to blbost, nebo spis vyvojari jsou blbci ze to neopravili. V Dark souls sem nikdy neduplikoval a sem za to rad.

A vidis ja zacal hrat Dark souls a pak az demons souls a prijde me prave DeS takovej o nicem, ten svet takovej nijakej, bossove ani nemluvit. Vlastne do ted ani nevim o co v pribehu slo :D:D:D

ona ta chyba ani nesla opravit a fungoval jen v eu verzi:) Jinak v Dark Souls jsou jeste horsi veci, ktere sice opravili,ale furt se clovek muze vratit do 1.0 a pak si to zase o patchovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som duplikaciu pouzil az na ng ++ a najviac bolo ng+ 40 percent obtiznejsie a aj to len kvoli lucku na PURE BLADESTONE ktory mimochodom farmim uz 3 dni a nepodarilo sa mi ho dropnut,zacinam si mysliet ze je to bug.Je to posledna trofej ktoru nemam.Padol tu vlastne niekomu pure bladestone?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som duplikaciu pouzil az na ng ++ a najviac bolo ng+ 40 percent obtiznejsie a aj to len kvoli lucku na PURE BLADESTONE ktory mimochodom farmim uz 3 dni a nepodarilo sa mi ho dropnut,zacinam si mysliet ze je to bug.Je to posledna trofej ktoru nemam.Padol tu vlastne niekomu pure bladestone?

mne spadnul na usa version a na evropske verzi ho huntim cca 20 hodin v kuse. Asi pozadam kolegy ps3trophies,aby mi ho hodili. Btw. drop je nejvetsi s cervenyho co ma dve katany. 5%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne spadnul na usa version a na evropske verzi ho huntim cca 20 hodin v kuse. Asi pozadam kolegy ps3trophies,aby mi ho hodili. Btw. drop je nejvetsi s cervenyho co ma dve katany. 5%

Muzu ti ho hodit pokud chceš....jaký máš lvl?

Odesláno z mého EndeavorU pomocí Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu