Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Demon's Souls


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 514
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

bitskul: To je naka haluz pac ty servry jsou stejny vit to mam to odzkousene se vsemi verzemi (japonska,korejsa i cinska) a vzdy to slapalo bez problemu.Ses si jistej ze ste byli oba ve stejny sekci MOCKRAT se me stalo ze misto 3-2 cekal manik ve 2-3 xD

Lantos: Sharp myslim dela kovar ve 2-1,ale musis mu dat dusi z Flamelurkla(2-2) a nedela se z+0 ale z +3 mozna i vic,ale nejsu si jist

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar všude tu čtu jak je to super težká hra,ale nikde není jak těžká.Pro někoho je těžká hra Gothic,pro druhého mario a pro třetího třeba titan quest.Tak se chci zeptat jak moc je optížná a jestli se dá vůbec k něčemu přirovnat.Myslím tím obtížností.Třeba jestli se dá obtížností přirovnat k armě 2, nebo opf 1.Tím myslím, že když nejste zaběhlí v hraní tak jste k.o ras,dva.A ještě bych se chtěl zeptat jestli je to pravda myslím, že v opf tomu bylo stejně ,že když vás sejmou dete misi,level znovu.

Tady nechci srovnávat žánry her ale obtížnosti.Díky za každou slušnou a obraznou radu.:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No takze rekneme ze tezsi hra na PS3 v RPG zanru neni a prirovnat to k necemu? Nevim jesli neco podobnyho na PS3 vyslo.A ano pokud zhebnes treba u bosse tak jdes celou sekci znova zrespawnutyma mobama.

Je to celkem tezky to urcite, ale jakmile prijdes na herni mechanismus uz to zas tak tezky neni.

S tim, že musíš projít celou sekci nesouhlasim, sice jsou respawnutý mobové, ale skoro všechny sekce mají "zkratky". Prostě otevřeš dveře, bránu, spusíš výtah a to už zůstane. Takže je to rychlejší se k bossovi dostat a pro mě zatim bylo těžší se k bossovi dostat, než je zabít zas takový tvrďáci to nejsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to celkem tezky to urcite, ale jakmile prijdes na herni mechanismus uz to zas tak tezky neni.

S tim, že musíš projít celou sekci nesouhlasim, sice jsou respawnutý mobové, ale skoro všechny sekce mají "zkratky". Prostě otevřeš dveře, bránu, spusíš výtah a to už zůstane. Takže je to rychlejší se k bossovi dostat a pro mě zatim bylo těžší se k bossovi dostat, než je zabít zas takový tvrďáci to nejsou.

Ano pokud uz jsi spustil vytah nebo otevrel branu zustane to tam,ale kolik tehle bossu(sekci) jde "ojebat"? Ja vim o Phalanxovi,Maneater,Penetrator a sakra to je vse! A ze pises ze to nejsou takovy tvrdaci taky nesouhlasim sice jsou lepsi a horsi,ale poprve zabijes SAM max. Phalaxe jasne,ze pak zabijes vsechny ale kolik tech pokusu.aA to nemluvim o tomze NG+ je o DOST tezsi nez je prvni playtrought.Jasne ze kdyz si privolam 2 maniky tak boss jde k zemi v mziku.Nebo chces rict,ze jti v NG+ takovej Flamelurker,False King nebo Old Monk(samozrejme myslim,kdyz hra vybere nejakeho hrace) lehky?Pokud ano tak se klanim pac ja kdyz to hraju bez doprovodu jsou kurva tezky.Jedinej kdo me zklamal z bossu je Wanabee bla bla.Ten mohl bejt o DOST tezsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele pacco a jakou ty máš vůbec zbroj,podle toho co tu píšeš tak vypadá ,že už ses s hrou s žil.Jo a hele jde tam taky taková blískavá co je v intru.Taky si koupím tuhle hru ale verzi z čr a doufám ,že je to fakt pařba, a že nepustí dokud nemáš dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele pacco a jakou ty máš vůbec zbroj,podle toho co tu píšeš tak vypadá ,že už ses s hrou s žil.Jo a hele jde tam taky taková blískavá co je v intru.Taky si koupím tuhle hru ale verzi z čr a doufám ,že je to fakt pařba, a že nepustí dokud nemáš dost.

:) Na minulem charakteru jsem mel New Game+18 (mozna vic) a level 323!!! Ti kdo hru hraji urcite vi kolik za tim je driny a hlavne casu kterej se vysplhal na 238 hodin takze hru znam da se rict nazpamet :)Bohuzel tahle hra ma savy Copyright prohibited takze pokud se ti vysere PS3 jako me ses v prd... a nezbyde ti nez hru zacit hrat znova a tim se i zaroven ptam:Kdyz udelam zalohu na ext.HDD zalohujou se me i ty data ktere jsou takhle debilne chranene? Jinak nevim co myslis tim bliskave?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) Na minulem charakteru jsem mel New Game+18 (mozna vic) a level 323!!! Ti kdo hru hraji urcite vi kolik za tim je driny a hlavne casu kterej se vysplhal na 238 hodin takze hru znam da se rict nazpamet :)Bohuzel tahle hra ma savy Copyright prohibited takze pokud se ti vysere PS3 jako me ses v prd... a nezbyde ti nez hru zacit hrat znova a tim se i zaroven ptam:Kdyz udelam zalohu na ext.HDD zalohujou se me i ty data ktere jsou takhle debilne chranene? Jinak nevim co myslis tim bliskave?

Zaprví sorry mělo tam bejt blýskavé a myslím tim to pěknou zbroj z intra, jesli jde ve hře.Vypadá ,že ve hře jsou totiž jestli tam je ta z intra dovopravdy propracované a některé i skutečné zbroje.Nemám totiž moc rád takový paskvili jako třeba z oblivionu,ale radši si zahraju v pěkné skutečné ,nebo aspoň tak vypadající zbroji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brneni tam jsou pekne takovej Gloom Armor se ti bude urcite libit.Pravda ale je,ze jich tam moc neni.Jo a jeste vsiml jsem si,ze na hodne strankach hru uvadeji jako "otevreny svet" a kazdej si hned pomysli ala Oblivion.To je velky omyl sice jsou sekce,levely velke a rozlehle(nektere) ale furt je to takova "tunelovka" kde mas jasnej cil.Najic cestu k demonovi a sejmout ho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano pokud uz jsi spustil vytah nebo otevrel branu zustane to tam,ale kolik tehle bossu(sekci) jde "ojebat"? Ja vim o Phalanxovi,Maneater,Penetrator a sakra to je vse! A ze pises ze to nejsou takovy tvrdaci taky nesouhlasim sice jsou lepsi a horsi,ale poprve zabijes SAM max. Phalaxe jasne,ze pak zabijes vsechny ale kolik tech pokusu.aA to nemluvim o tomze NG+ je o DOST tezsi nez je prvni playtrought.Jasne ze kdyz si privolam 2 maniky tak boss jde k zemi v mziku.Nebo chces rict,ze jti v NG+ takovej Flamelurker,False King nebo Old Monk(samozrejme myslim,kdyz hra vybere nejakeho hrace) lehky?Pokud ano tak se klanim pac ja kdyz to hraju bez doprovodu jsou kurva tezky.Jedinej kdo me zklamal z bossu je Wanabee bla bla.Ten mohl bejt o DOST tezsi.

No ono to stačí, sicě těch zkratek je víc, ale nejsou až tak velký jako tyhle co si napsal. Protože každej boss 3-ti v pořadí je hned za mlhou, kromě bolerian palace.

PS: všechny bosse davam sam, na žadnym jsem se nesekl na moc dlouho dost jich šlo na 1st pokus. ale je fakt, že NG+ sem ještě nebyl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono to stačí, sicě těch zkratek je víc, ale nejsou až tak velký jako tyhle co si napsal. Protože každej boss 3-ti v pořadí je hned za mlhou, kromě bolerian palace.

PS: všechny bosse davam sam, na žadnym jsem se nesekl na moc dlouho dost jich šlo na 1st pokus. ale je fakt, že NG+ sem ještě nebyl.

HEJ kamo to me chces rict,ze kdyz jsme si psali posledne na PSN tak jsi mel lv113 v NG!!?? RESPECT 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brneni tam jsou pekne takovej Gloom Armor se ti bude urcite libit.Pravda ale je,ze jich tam moc neni.Jo a jeste vsiml jsem si,ze na hodne strankach hru uvadeji jako "otevreny svet" a kazdej si hned pomysli ala Oblivion.To je velky omyl sice jsou sekce,levely velke a rozlehle(nektere) ale furt je to takova "tunelovka" kde mas jasnej cil.Najic cestu k demonovi a sejmout ho.

Hele a to já mám zase já rád myslím tím tu přímočarost,už si ani nepamatuju kolikrát sem na pc hrál gotica1,2.Oblivion my stačil jen jednou.

Prostě když se to umí stou přímočarostí tak je to mnohdy lepší než volnost.Výš co v oblivionu nevíš co dřív a je to taková matovka,ale gothic jasné ůkoli které sou zábavné a popravdě pořád mě nebavilo zabijet zrůdičky v oblivionu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HEJ kamo to me chces rict,ze kdyz jsme si psali posledne na PSN tak jsi mel lv113 v NG!!?? RESPECT 8)

Neměl měl sem 60 teď mám něco nad 70, už mi chybý jen Falsle king a Blue Dragon, ale ještě jsem to nehrál. Asi se na to zítra vrhnu ať to dohraju.

edit: Oni ti bossové jsou jen "tupé" skripty a když v tomhle typu her máš nahráno skoro 200 dní čistého času, nemůžou tě ničim překvapit...ale chyby se dělají:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lantos:Aha kua jsem si te spletl s razim sry:) Jinak uvidis sam Falseho v akci. Pozor bere tezce vydreny levely pouziva Soulsucker!! A na draka si vem dobrej luk nebo kouzlo Soul Light+prstynek na zvyseni magie jinak u nej stravis mladi ma celkem dost HP a ke vsemu tomu mu moc neubiras.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lantos:Aha kua jsem si te spletl s razim sry:) Jinak uvidis sam Falseho v akci. Pozor bere tezce vydreny levely pouziva Soulsucker!! A na draka si vem dobrej luk nebo kouzlo Soul Light+prstynek na zvyseni magie jinak u nej stravis mladi ma celkem dost HP a ke vsemu tomu mu moc neubiras.

S drakem už jsem tu čest měl, prsten na dmg a Lawa bow a na pulku šel asi na 60 šípů pak letěl jinam. Zkoušel sem nějak proběhnout jeho dech a neproběh...:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu