Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP pandora Pomozte prosim


Fan1s

Otázka

cau mam normlane oficialne koupenou pandoru z netovyho obchodu uzjsem flashnul asi 5 PSP vzdy sem si pandoru nabijel atd.. ale dnes ejhle nefungoval nic rekl jsem si tak to bude asi vybity.. pripojim PSP do site s Pandorou a zacne se nabijet jenze po chvili se prestane nabijet a uz sviti jen zelena kontrolka a to je nabita jen na 7% a takhle porad do kola pomuzete mi nekdo nejak?? Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

23 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

JJ toto se stává hodně často, flashuju často a už mi takhle odešly asi 3 servisní baterie.

Dle mého názoru, pokud je předělaná na servisní a v tomto stavu nechaná tak odejde docela rychle. Ty baterie od sony se nafouknou, tudíž je potom už nelze ani nabít .....

Udělal jsem si pro sebe pokus kdy jsem baterii vykuchal (alektroniku ponechal) a použil podobnou baterii z jiného přístroje (stejné napětí a musí být dostatčně silná) a funguje naprosto bezproblému 8)

Takže je jasné že chyba neni v elektronice ale v baterii jako takové (baterie prostě vyteče a elektrolit vyzkratuje baterii, ta se pak nafoukne a už nejde dobít.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ice tak my porad?:D koupil jsem si oficialne pandora baterku flashuju a proste po flashy jsem baterku odlozil a ted jsem si chtel flashnout PSP.. Vlozim kombinace na flash a nic to nabijim zapnu PSP a nahore porad sviti jenom vybita baterie a v systemu kdyz se kouknu tak je 7% a pise to ze to vydrzi nakych 15minut jenze rikam si tak to dovybiju hraju uz 6 hodin a baterie porad drzi myslim ze jen spatne ukazuje na kolik je nabita tak co stim?? Ted rad... :-D:-D:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jestli nepomohlo zkratování vodiči, tak zkus pandoru "přepnout" do normálního modu.

Pokud PSP špatně ukazuje status baterie, tak to prostě neřeš, protože ji používáš pouze jako servisní.

Baterie se může poškodit např. špatným skladováním a nešetrným zácházením (baterie se nikdy nesmí vybít pod stanovenou hodnotu, což může být třeba 2,5V, záleží na kapacitě a baterii samotné.

Pokud ti mohu dát dobrou radu, pokus se baterii obnovit = vyčerpej ji na minimum, nabij na maximum atd. třeba se vzpamatuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ice tak my porad?:D koupil jsem si oficialne pandora baterku flashuju a proste po flashy jsem baterku odlozil a ted jsem si chtel flashnout PSP.. Vlozim kombinace na flash a nic to nabijim zapnu PSP a nahore porad sviti jenom vybita baterie a v systemu kdyz se kouknu tak je 7% a pise to ze to vydrzi nakych 15minut jenze rikam si tak to dovybiju hraju uz 6 hodin a baterie porad drzi myslim ze jen spatne ukazuje na kolik je nabita tak co stim?? Ted rad... :-D:-D:-D

softwarove upravena baterka se nepodela...ale pokud je upravena fiknutim jednoho spoje tak to dela problemy...podle me je ta koupena baterka na tomdhle principu udelana tudis HW cestou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu