Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Externi disk Verbatim 2.5''


Fan1s

Recommended Posts

Cau lidi dostal jsem k vanocum externi disk verbatim 2,5''. Jeho velikost je 320gb.. Ale je tu problem mam doma nootebook a PC kdyz ho pichnu normalnim USB do nootebooku tak to slape ale jak ho dam do PC nic jenom blika modre a v nootebooku normalne nabehne.. Kamos mi pujcil USB-Y to je jakoby slucovac dvou USB v jedno protoze jsme mysleli ze do externku z meho PC jde malo proudu.. Ale stejnak to nejde.. Prosim poradte mi je to docela skoda ze me to nejde no... Predem diky za odpvedi..:idea::idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problemu tam muze byt vice. Kolize pismen jednotky (podivej se do spravce disku jestli to tam je videt). Nebo jestli to pripojujes pres predni USB, tak s tema jsou dost problemy vseobecne, protoze jsou privedeny slabymi kabliky a nezvlada to ten disk pak napajet. I kdyz slucovac na 2 USB uz by to snad mel utahnout i z nich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ozkousel jsem vsechny a nic porad stejny... Tedkom to zkousim formatovat a uvidim ale v tom to nebude urcite to je spis neco v PC a ja neim co stim neni tu nejaky odbornik ja tedkom zacinam a jdu na PC skolu no ale proste stim hle si neporadim nechapu co to muze byt a uz jsem zkusil tolika moznosti piste dal diik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu