Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mass Effect 2


jakubgaluszka

Recommended Posts

  • Odpovědi 169
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak jsem si tu hru zamiloval. Jen je dost špatná ai, když mi jeden z týmu kouká, jak mu přímo do čela letí tři rakety. To mohli trošku rozmyslet. Ale AI je jediná věc, co zatím můžu této hře vytknout, možná ještě lineárnost, ale to je opravdu vše. Jsem fanda této hry. Opravdu DAO z budoucnosti;) A jinak radši dávám vždy eng title, pač každý dabér může mluvit s trochu jiným akcentem. Zkoušel jsem to bez nich, ale to nešlo. Mno, měl jsem trošku upito:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Shaman: No ja hraju bez titulku.. Proste ta hra je absolutni masakr.. :) Pral bych vsem Cechum, kteri neumi english aby to vyslo i v CZ verzy.. Vsude se mluvi o filmovem Avataru, ale tohle je asi tak 1000x lepsi zazitek.. :D Ai je trochu slabsi.. Urcite je to ale o moc lepsi nez jednicka (ktera je i prez to vynikajici hra a do teto chvile nemela v tomto zanru konkurenci).. Myslim, ze promakanost sveta v Mass Effect predci i Star Wars and Star Trek. Tento titul je dukazem toho, ze kdyz se chce, tak muze hra strcit celej holywood do kapsi.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://abgx360.net/verified.php

L4D2 - ??? :cheesygrin:

AoT2 - ??? :cheesygrin:

Na ME2 si pockame...bude tam tiez Wave 6th :bash:

Je vidět že tomu opravdu neruzomíš protože s W4 prišel dach 8955 a W5 ani W6 neexistujou ... mrkni se na US fora když se chceš hadat :) W5 ani W6 nejsou a to tví tvrzení je opravdu je pro zasmání ...

Mass Effect 2

Status: Up

Console Region: Region Free

Firmware: WAVE 4

ABGX test and notes: Verification will fail until the game is released

Language: English

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je vidět že tomu opravdu neruzomíš protože s W4 prišel dach 8955 a W5 ani W6 neexistujou ... mrkni se na US fora když se chceš hadat :) W5 ani W6 nejsou a to tví tvrzení je opravdu je pro zasmání ...

To nie je moje tvrdenie, ale abgx :cheesygrin:

Ja v kazdej hre pred palenim pozriem, aky ma v sebe dash!

2.0.7363.0 7 942 144 bajtov

2.0.7371.0 7 938 048 bajtov

2.0.8498.0 7 913 472 bajtov

2.0.8507.0 7 917 568 bajtov

2.0.8955.0 7 983 104 bajtov

Ked prisli hry s wave4, tak tie mali dash 8498 - Takze asi ty sa tomu nerozumies :D ...v L4D2 uz bol dash 8507 - v abgx oznacovany ako Wave5...v AoT2 bol dash 8955 v abgx oznaceny ako Wave6!!! V ME2 je tiez dash 8955, takze aj ten bude o niekolko dni v abgx oznaceny ako Wave6 :bash:

Je otazne, preco release AoT2 a ME2 su oznacene ako Wave4...ani vlastnem neviem, kto zacal vobec urcovat na X360 hrach nejake Wave :cheesygrin: Microsoft, alebo grupy...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem, zpět k Mass Effect 2 - kdyby někomu dělalo problém vložení DVD 2 jako mně, vyřešil jsem to instalací na HDD... DVD 1 jsem měl nainstalované, dvojku jsem jen vložil disk a napsalo mi to, že je to špatný disk, ať vložím disk 2. Dnes jsem to nainstaloval na HDD společně s DVD1 a funguje vše, jak má ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nie je moje tvrdenie, ale abgx :cheesygrin:

Ja v kazdej hre pred palenim pozriem, aky ma v sebe dash!

2.0.7363.0 7 942 144 bajtov

2.0.7371.0 7 938 048 bajtov

2.0.8498.0 7 913 472 bajtov

2.0.8507.0 7 917 568 bajtov

2.0.8955.0 7 983 104 bajtov

Ked prisli hry s wave4, tak tie mali dash 8498 - Takze asi ty sa tomu nerozumies :D ...v L4D2 uz bol dash 8507 - v abgx oznacovany ako Wave5...v AoT2 bol dash 8955 v abgx oznaceny ako Wave6!!! V ME2 je tiez dash 8955, takze aj ten bude o niekolko dni v abgx oznaceny ako Wave6 :bash:

Mirne doslova kecas L4D2 sem projizdel a je to na 100% wawe4 a wave 5 ani 6 NENI! Myslis ze by tu nebylo sto temat o Wawe5/6 kdyby byly? Uz toho nech jezisi kriste POSLEDNI DASH, KTERY PRISEL JE DASH 8955 A POSLEDNI WAVE JE WAVE4 KTERA JE DOTED A DOST!

A k tve otazce kdo to zacal urcovat... Nikdo to nezacal urcovat, Microsoft proste zasadil do her ruzne wave a pirati prisli na to jak je rozeznat a oznacily se wave...

Wave a dash se na sebe nevazou, wave je wave a dash je zase menu xka, vsechny nove hry maji v sobe Dash 8955 a jsou wave 4!

:dots::offtopic::ontopic::thanks:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mirne doslova kecas L4D2 sem projizdel a je to na 100% wawe4 a wave 5 ani 6 NENI! Myslis ze by tu nebylo sto temat o Wawe5/6 kdyby byly? Uz toho nech jezisi kriste POSLEDNI DASH, KTERY PRISEL JE DASH 8955 A POSLEDNI WAVE JE WAVE4 KTERA JE DOTED A DOST!

A k tve otazce kdo to zacal urcovat... Nikdo to nezacal urcovat, Microsoft proste zasadil do her ruzne wave a pirati prisli na to jak je rozeznat a oznacily se wave...

Wave a dash se na sebe nevazou, wave je wave a dash je zase menu xka, vsechny nove hry maji v sobe Dash 8955 a jsou wave 4!

:dots::offtopic::ontopic::thanks:

Neviem, ci to mas v hlave v poriadku, ale ake vsetky nove hry maju v sebe dash 8955 ??? :cheesygrin::roll:

To viem aj ja, ze posledny dash v hrach je 8955, ale co mam, tak bol zatial v Army of Two 2 a Mass Effect 2, takze nie vsetky nove hry!!! :bash: Ja si vo vsetkych hrach pozriem aku ma velkost dash a podla toho viem, aky dash to je.

Napr. Dark Void, Darksiders, Saboteur, Avatar maju v sebe dash 8498, oznacovana ako Wave4 !!!

Nedavno vydana hra Bayonetta ma dokonca stary dash 7371, oznacovana ako Wave3!!!

http://abgx360.net/verified.php

AoT2 - Wave6, dash 8955 http://abgx360.net/verified.php?f=name&q=Army+of+Two%3A+The+40th+Day

L4D2 - Wave5, dash 8507 http://abgx360.net/verified.php?f=name&q=Left+4+Dead+2

Na konci riadkov mas pekne napisane ake je to Wave :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wave 5 a 6 existuje, ale většina her, který se na netu objeví už jsou patchnutý na wave 4. Trezzor má pravdu ... mimochodem wave 5 i 6 fungujou bez patchování na iXtreme 1.6 s aktivačním diskem.

A abyste věřili http://img5.imagebanana.com/img/l47h30j1/09.01.png

Video CRC = E2FA3A26 (V0=E0363F4E, V1=EAE76B94) = wave 6

Video CRC = D80BF8B6 (V0 = 71A877955, V1=EAE76B94) = wave 5

A držte se prosim tématu, neustále se někde hádáte která hra má jakou wave :roll: budu dávat karty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má ještě někdo problém s těmy savy z ME1?Pořád ve dvojce narážím na situace,kde se řeší nějaké záležitosti z ME1.Jako třeba když jste měly na výběr v jedničce jestli zabít Wrexe(to byl ten Krogan)nebo ho přemluvit aby šel s vámi a já ho nezabil.Ve dvojce je ale mise a rozhovor ze kterého jasně vyplívá,že jsem ho zabil.A těch momentů je tam víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wave 5 a 6 existuje' date=' ale většina her, který se na netu objeví už jsou patchnutý na wave 4. Trezzor má pravdu ... mimochodem wave 5 i 6 fungujou bez patchování na iXtreme 1.6 s aktivačním diskem.

A abyste věřili [url']http://img5.imagebanana.com/img/l47h30j1/09.01.png[/url]

A držte se prosim tématu, neustále se někde hádáte která hra má jakou wave :roll: budu dávat karty

potvrzuji hraju ME2 na 1,6 s aktivačním diskem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má ještě někdo problém s těmy savy z ME1?Pořád ve dvojce narážím na situace,kde se řeší nějaké záležitosti z ME1.Jako třeba když jste měly na výběr v jedničce jestli zabít Wrexe(to byl ten Krogan)nebo ho přemluvit aby šel s vámi a já ho nezabil.Ve dvojce je ale mise a rozhovor ze kterého jasně vyplívá,že jsem ho zabil.A těch momentů je tam víc.

Mě to zatim jede všechno podle toho jak sem se rozhodl v jedničce, zachránil citadelu (nechal umřit radu), zabil Wrexe, Andersona navrhl do Councilu takže jsem stim zatim problém nikde nezaznamenal................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky nemohu pochopit tu logiku vývojářů, na PC verzi přeložit tolik textů a na xbox360 tu samou hru vydat v angličtině, vždyť to musí být to samé a ještě tolik peněz. Kdyby tituly jako Fallout 3, Oblivion, Mass effect 1,2,Sacred 2 atd.. co jsou na PC česky vydali na xbox360, tak bych kupoval originály. A nebo kdyby se alespoň na live dala třeba čestina dokoupit za MS points. Nechápu počin microsoftu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno, řekl bych, že na to prostě nemaj lidi a ten kód není stejnej jako u PC, je to hrozná machrovina přeložit titul na Xbox. Mít fandy, kteří by v tom měli zkušenosti (jak třeba rusáci), tak by se lidi našli. Prostě se jim to nevyplatí. Nikoho to nezajímá. Jen v naší malý zemičce se mluví česky;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu