Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

MS pouziva nove zarucni pecete na XBOX 360


seeker

Otázka

Nedavno mi prosel rukama xbox, ktery mel jinou zarucni pecet nez jsou ty klasicke stribrne. Ta zarucni pecet vypadala podobne jako maji resene licencni stitky na SW (viz. obr). Tak pozor, pokud nekdo koupil xko bez pecete a chtel by to nahodou posilat na reklamaci s tim, ze si pecet nekde sezene, aby neporidil stribrnou a pritom v originale mela konzole uz tuhle. Bohuzel se ja vul zapomnel podivat na vyrobni datum konzole, takze nevim od kdy jsou pouzivane. Ale s tim souvisi dalsi divnost, na zahranicnich forech jsem nasel fotky uz z ledna roku 2008 s touto novou peceti. Tak bud jsem neco zaspal a rukama mi zatim proslo vse jen se stribrnakama a nebo to v zahranici zacali pouzivat driv jak v CR? Vi k tomu nekdo nejake blizsi info? Nebo jsou tyto stitky pouzivany treba na jiz reklamovane konzole?

thum_178574964a6062acb4.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
ja sem kupoval v prosinci 2008 xko v electro worldu a ma taky tuhle pecet. (byla to uplne nova konzoje tj. zadny repas.. :) ) je to bundle pack s gears of war 2

jak víš že to neni repas?? to že si ji koupil v elektrowordu neznamena že to není repas....co mysliš že dělají s těmi všemi porouchanými konzolami jak víš že to někdo před tebou koupil a na druhy den mu to chciplo šel to reklamovat a oni mu v elektrowordu dali hned novej a ten poslali na MS a když jim přišel samozřejmně teda opravený tak ho dali zase do prodeje a ty jsis ho nakonec koupil...elektroworf je strasně šiťácká firma dělal tam můj spolubydlící tak vím o čem mluvim

tohle by měly byt prostě servisní nálepky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu