Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Neoriginalni HDD


Leny

Recommended Posts

  • 6 months later...
  • Odpovědi 291
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Dobrý den,

jsem relativně nováček, ale potřeboval bych prosím radu. Podle návodu zde jsem instaloval neoriginální 250GB HDD, vše funguje na 1, jen mám technický dotaz. A to, zda jde přes počítač zkopírovat data(savy) ze starého na nový? Zkoušel jsem přes XPort360 uložit data ze starého disku, ale většinou se ke konci program ukončí s chybou. Data ale mám v compu, jen né asi všechny. Pokud dám starý disk do konzole, Xbox na něm už nevidí žádné data. :-( Při tom tam ale jsou (to může být ale nějaká ochrana, protože při instalaci nového jsem musel zadávat i SN konzole)

Jak tedy mohu překopírovat savy ze starého na nový prosím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 6 months later...

Ahoj všem, poraďte mi prosím, mám xbox 360 4GB, sehnal jsem hdd 2,5 WD 160GB BEVS. Jelikož mám FAT verzi xboxu nechce se mi kupovat originální rámeček na připojení hdd, bude to fungovat i když hdd připojím přes usb jako externí disk? A ještě poprosím jestli by někdo nemohl nahrát soubory nutné pro předělání hdd všechny linky jsou mrtvé. Díky za ochotu.

Ještě prosím poraďte jaký firmware použít na 160GB jestli 120GB nebo 250GB.

Upraveno uživatelem mafian
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Caute som tu novy. Budem si brat xbox 360 4gb na akciu od operatora. Mam doma disk 160gb ktory som podla navodu v tejto teme upravil. Chcem sa spytat ci je potrebne pri formatovani zadavat seriove cislo. Niekde som cital ze disk sa formatovat nemusi a bude fungovat bez problemov co sa mi nezda. Dalsia vec ktora ma zaujima keby tam zadam to seriove cislo ci nedostanem potom ban. To nechcem riskovat. A ten ban je iba na live ucet a da sa pouzit potom iny alebo sa nebude dat uz vobec prihlasit na live? Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otázkou je, zda to chceš připojit jako interní do volného slotu přímo v konzoli, nebo jako externí úložiště přes USB. Pokud přes USB, pak je to velmi jendoduché, disk si naformátuješ přímo v konzoli a je to zcela legální bez jakéhokoli rizika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Ano, dashboard 17349 (release 30/4/2015) přidává podporu pro ext. USB HDD kapacity až 2TB, ale ...

... nelze na něj instalovat hry z placek

... pokud je na něm uložená digitální verze hry a ta má nějaké add-ons, Xbox je hledá pouze na interním HDD

Doporučuju si přečíst komentáře a zkušenosti uživatelů ZDE, ona ta podpora velkých HDD není asi úplně dotažená do konce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • Moderators

Zkoušel jsi instalovat hru z DVD? Pokud to funguje, tak museli od toho updatu (viz. můj předchozí příspěvek) ještě něco změnit, každopádně by to byla příjemná změna.

A zkoušel jsi třeba i nějakou hru na více DVD, z nichž jedno je DLC, instalovat na ext. USB HDD? Tzn. případ, kdy se obsah musí nacházet ve složce "Content"?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím o radu.

Dnes jsem do xboxu 360 S 4G vložil HDD 360G v kontejneru. Zřejmě nebyl original XBOX. po zapnutí se xbox aktualizoval. po restartu zmizela veškerá data z původní jednotky 4G, veškerá nastavení a profily. data na flash zůstala. Původní uložište hlásilo nenaformátováno a formátovat nešlo. po nastavení účtu live připojeno, hry na flash fungovali, ale neuložily se.

Po vyndání disku již nejde zapnout Xbox. pípá a nic.......................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím o radu.

Dnes jsem do xboxu 360 S 4G vložil HDD 360G v kontejneru. Zřejmě nebyl original XBOX. po zapnutí se xbox aktualizoval. po restartu zmizela veškerá data z původní jednotky 4G, veškerá nastavení a profily. data na flash zůstala. Původní uložište hlásilo nenaformátováno a formátovat nešlo. po nastavení účtu live připojeno, hry na flash fungovali, ale neuložily se.

Po vyndání disku již nejde zapnout Xbox. pípá a nic.......................

zkus odpojit vsechny kabely, vyjmout ten HDD, zapojit kabely a zapnout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu