Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Neoriginalni HDD


Leny

Recommended Posts

  • Odpovědi 291
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Myslis jako sata kabelem a tím napajecím....ty mam připojený
jo presne to myslim. Pokud ti to nechce najit tak je nekde problem s propojenim :)...zrovna vcera sem to zkousel na kamosovym HDD - WD BEVS 60GB..a vse 100procentne OK ;)

Máš povoleno v Biosu SATA ?? Nějaký ten řadič - musel jsem ho povolit když jsem dával do PC SATA předtím jsem tam měl jen IDE

A k tomu ext. boxu, přez USB se neukládají pozice ani nic jde to jen přez ten vrchní. Jestli kecám tak opravte ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš povoleno v Biosu SATA ?? Nějaký ten řadič - musel jsem ho povolit když jsem dával do PC SATA předtím jsem tam měl jen IDE

A k tomu ext. boxu, přez USB se neukládají pozice ani nic jde to jen přez ten vrchní. Jestli kecám tak opravte ...

Mozna to ma kazdej BIOS jinak, ale ja to mel teda automaticky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Tak sem uspesne upravil WD2500-BEVS 250GB na 120GB. A kupodivumaka xko ukazuje VOlnejch 107GB. Cim prenasite data ze stareho HDD ??? potrebuju z toho 20GB HDD co jsem tam mel prenest data na tu 120ku. X360 Explorer ?? pokud to teda jde prenest aby se to dalo pouzit. jde mi o Dema, arcade hry, savy, a muj ucet. to vse by melo byt na tom 20GB HDD.

EDIT: ted mi doslo ze jsem si vlastne ani tenhle navod necetl. v readme psali Hddhackr -f a pak jeste jednou pro kontrolu jestli je HDD spravne upravneej tot vse. takze nejakej navod na takovouhle prkotinu je podle mne zbytecnej, to si prelozi i clovek s hodne minimalni anglinou. :-)

A kdyz uz tak tam dopis obnoveni WD HDD do puvodniho stavu prikazem Hddhackr -u a musite mit na flashce v rootu ten vas zazalohovanej undo.bin.

A jeste jedna vec pro majite Arcade X360 a tech kdo nema HDD ve svem XKU. je tu moznost zadelat HDD do vnitrku XBOXU, ale chce to aspon trochu umet letovat a nejlepe mikropajkou. tady je LINK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Mám trochu blbý dotaz.

Pokud si seženu krabičku na Xbox disk s redukcí samozřejmě... Tak můžu do krabičky vrazit jakýkoli disk, a Xbox si jej už naformátuje?

Je nějak omezená velikost? A používá Xbox 360 SATA II (SATA300) nebo původní SATA (SATA150)? (osobně bych rá koupil SATA II disk, protože jsou rychlejší... Teda pokud neběží v módu kompatibility se SATA150)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne jde tam dát jen ten bevs WD nebo jak se jmenuje a musí bejt speciálně upravenej

ahoj lidi chci se zeptat před Vánocema jsem si koupil od někoho z fora 120 GB HDD, ale byl to jen disk bez plastů, ty jsem ale měl tak od 20 GB HDD tak jsem ho tam šloupl a tu 20 jsem naformátoval, abych ji mohl používat jako exteení disk na filmy, ale ta 120 Gb se mi pokazila tak bych byl rád kdyby mi šla, alespoň tam 20 GB nevíte někdo co mám udělat????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no a když ho nemám nic jsem si toti6 nezálohoval, protože jsem nepředpoklánal, že ho budu potřebovat, tak s tím asi už nic nenadělám

No tak to nevim skus google. melo by to jit najdi si hdds.bin pro 20gb a udelej hddhackr -f zepta se to na ulozeni undo.bin "to je na obnovu disku zpet do stavu pro PC" a pak to flashne ten hdds.bin kterej musis mit v rootu bootavacky.

Stim undo.bin sem si to spletl to je na vraceni HDD do puvodniho stavu pro PC. Ty potrebujes HDDS.BIN pro 20GB a tim proste upravis ten tvuj 20GBHDD "co mas ted pro PC" jako by si upravoval 120GB WD rady BEVS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak jsem nikde ten HDDS.BIN pro 20 GB nenašel. Když budete mít někdo větší štěstí tak mi ho sem dejte. Odměna Vás nemine

no tak google mi naslo toto tak si asi spatne hledal :)

no tak klidne kup 160ku melo by to jit ja sem tam dal 250ku a jede taky jako 120GB takze je to OK a do budousna kdyby udelali MS ofiko 250ky do X360 tak akorat upraduju a mama 250GB v Xku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ok ale hele půjde mi to tohle je nějaký fujitsu a já mám seagate

tak jsem to zkoušel a píše mi to

Detecting drives, please wait

No drive found in Enhaced Mode, now scaning in legacy mode

Type the nr of the drive you want to use (1 to 4 , x=exit)

a nevím co s tím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem to zkoušel a píše mi to

Detecting drives, please wait

No drive found in Enhaced Mode, now scaning in legacy mode

Type the nr of the drive you want to use (1 to 4 , x=exit)

a nevím co s tím

Uff ted si to nevybavim jak to tam je, co je napsano u toho 1-4 neni to SATA Port ?? nejak mne jinak nic nenapada, a daval si hddhacjr -f a ten hdds.bin mas v rootu flashky ?

CO mas za SATA chipset?? KArtu s VIA ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uff ted si to nevybavim jak to tam je, co je napsano u toho 1-4 neni to SATA Port ?? nejak mne jinak nic nenapada, a daval si hddhacjr -f a ten hdds.bin mas v rootu flashky ?

CO mas za SATA chipset?? KArtu s VIA ??

/Pisni me na ICQ poradim taky me nikdo neporadil, takze dej vedet co vim povim lol :-D :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 snoopyk: Nechces se uz zacit trochu krotit??? Nedavno si se navazel v jinem topicu do izmaila, ktery se snazil slusne rict pravdive informace podlozene jasnyma faktama, narozdil od kravin co si tam placal ty. Kdyz ti dosly argumenty, tak si akorat tupe odpovedel, ze nemas zapotrebi si nic hledat. Opravdu primitivnejsi odpoved, kdyz nekomu dojdou odpovedi neznam.

A v tomhle topicu placas kraviny znovu a navazis se pro zmenu do Lenyho. Zkus se na chvili zamysle nad vetou "This specific tool is written for use with the Western Digital BEVS series only". Copak asi myslis, ze tim chtel autor rici? Chvile napeti, ano spravne, hddhackr se da pouzit pouze s disky WD BEVS. Tudiz to co tady radis, aby Johny pouzil hddhackr na orig. MS disk, je opet kravina. A zavrsis to vetou, at Leny radeji nic uz nepise. Ach jo. Lidi jako ty dosahnou akorat jednoho a to ze lidi, kteri opravdu o danem problemu neco vi, tak nez aby se hadali s lidma tobe podobnyma (vsechno vim nejlip, ostatni jsou blbci), tak se na to radsi vyprdnou.

A aby to nebylo uplne offtopic, tak pro Johnyho: pokud si ten orig. 20GB disk preformatoval, tak mas bohuzel uz smolika, neni zadna volne dostupna toola, ktera by ti disk opet zprovoznila pro xbox. Porid si do ramecku bud jiz nekolikrat zminovany WD BEVS series disk a nebo tady na foru od Zalmana orig. Hitachi disky, ktere staci dat akorat do krabicky (ten disk od Zalmana te vyjde i levnejs, jak kdyz koupis novy WD v krame a mas to temer bez prace).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu