Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nastavení síly vibrací


Oliver1

Recommended Posts

Ahoj!Mám XBox pár dní,ale nemůžu zapnout vibrace na bezdrátovém ovladači.V menu ovladače i ve hře je to zapnuto a stejně to nefunguje.Dočetl jsem se,že se dá regulovat i síla vibrací tak nevím jestli to není nastavený na 0,ale kde a jak se ta síla nastaví?Děkuji za radu!8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jetli ti to nejde tak mas asi v cudu rotorky ... a nebo to skus ty vybrace udelat tak ze das to nejvetsi tlacitko co je na ovladaci ve prostred (XBOX GUIDE) nabehne ti takovy minidashboard - 2x do prava (SETTING) 2x dolu (PREFERENCES) VIBRATION (ENABLE VYBRATION) skus jestli to máš zaškrtlý - nikdy nevíš jestli to máš pár dní ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele mám takový dotaz...jakou máš hru?Mě třeba u GTA 4 a Fifa 09 vibrace nejdou...u jiných her naopak ano.Mrkni na to...neberte to jako spam kámoš si taky myslel že mu nejdou vibrace u ovladače ale měl Fifu a ani jendou netrefil břevno tak proč by to mělo vybrovat že?:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tou výdrží nevim nevim mě to to vydrží tejden ovladač a přitom mam nastavený vybrace u všeho... a hraju dost hodin denně :-)

taky hodne zalezi na baterkach ; ) jesli mas 2x 800mAh od šonga nebo 2x 2400 mAh energizer je docela rozdil :P (2400mAh energizer, hraju bez vibraci a baterky nabijim jednou za 100 let :-D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu