Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mega topic o tetrahydrocanabiolu :d


caesar

Recommended Posts

Hloupej ses mozna tak ty, radeji cti me posty, nez na ne zacnes reagovat a ztrapnovat se tu.

Takze predem - ja tu NIJAK NEVYVRACEL, ze marihuana ma lecive ucinky, ja tu nikdy nerikal, ze se tim zabyvam, ja jen KONSTATOVAL FAKT, co VIDIM kolem sebe, je mi jedno, co jim to dela s mozkem, je mi jedno, jestli neco fetuji, ja vidim, ze PRAVIDELNE HULI travu (tak jsem to psal i predtim) a to s nimi provadi "vymastenost" - a to, ze se mi to jen nezda, jsem potvrdil studiemi, tot vse! Nijak ti tu lek neberu.

To, ze tenhle topic je celkove o marihuane - vzdyt.. huli se? huli. Takze snad pravdu nemam? Navic je znama a predevsim vyuzivana - zvlast v mladsi generaci - predevsim pro huleni, ne k zadnym mastem. Navic se podivej, i sam zakladatel topicu potvrdil, ze huli, tak se tu prestan do me navazet, ze je tu ten topic o necem jinem - ano, je o trave a trava je znama predevsim diky jejim ucinkum pri huleni - kdyz to reknu laicky. Snad to rikam jasne a nebudeme se tu slovickarit.

Takze se uklidni a prestan mi vyvracet moji pravdu, nikdo se s tebou o lecivejch ucincich nehada, zato ty mi nadavas, ze rikam pravdu, ze marihuana pri pravidelnem huleni poskozuje pamet a vnimani (proste mozek). Tak nevim, o co ti jde.

Tvy posty ctu (reaguju ne ne :-D ).

Ani ja sem zase NIJAK NEVYVRACEL ze po par letech huleni sou lidi jak rikas vymasteny (napsal sem ze je to horsi nez chlast). Do nikoho sem se nenavazel jen sem napsal (jako prvni) druhou stranku veci protoze i to k tomuhle tematu patri a to ze je trava znama hlavne kvuli zhulovacim vlastnostem na tom absolutne nic nemeni.

Hele, TU TVOJI pravdu nevyvracim jen proste stejne jako ty obhajuju to mnou napsany. Mozna se te trochu dotklo ze sem dal tvuj prispevek citovat ale nebylo to mysleny ciste na tebe ale na vsechny co zavitaj do tyhle diskuze.

Jinak s tim nadavanim by ses mel krotit protoze to ze sem napsal ze mi prides hlouej byla pouhopouha reakce na tuhle hovadinu cos ty napsal : "pritom jen hemzas kraviny, ktere jsis vymyslel v tve zmastene hlave."

Doufam ze uz je to trochu jasnejsi jesli ne pis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 116
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ty jseš zrovna živoucí důkaz toho, co dělá hulení s lidma :dozey::P

to sasán: já mám taky pár kámošů co jsou permanentně zhulený, a co? jsou v pohodě a já to neřešim, vzít jim to nemůžeš, akorát se můžeš s nima smát :cheesygrin:

oni jsou zhulený a věděj o tom, co to s nima dělá, a je jim to fakt úplně jedno, závislost se na THC dělá opravdu špatně a dlouho (což je samozřejmě relativní)

a k topiku-proč se používá jen samičí rostlina? Kvůli obsahu THC? why?

Jo fyzicka zavislost nevznika vubec a psychicka se podle me da zvladnout (neznam nikoho kdo by tomuhle propad jako nakymu fetu)

THC se vyskytuje v listech a v tzv palickach - samici kvety, zde je THC nejvice koncentrovany. V listech je toho malo a to malo je pri spaleni zniceny tak sou listy idealni material pro pripravu masti apod(ikdyz ja bych tam dal i palicky)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsi trochu mimo, mozek to kurv* a je to dokazane.. :dozey:

http://elenvein.blog.cz/0706/nasledky-pozivani-thc

nebo

http://www.rect.muni.cz/drogy/POKUS/casti/thc.htm

.. zdroj: http://www.google.com/search?hl=cs&client=opera&rls=en&hs=CDr&q=thc+pamet&btnG=Hledat&lr=

Jak potvrzují chroničtí kuřáci konopí, patří k psychickým důsledkům dlouhodobé konzumace v první řadě poruchy koncentrace, snížená vnímavost, výpadky paměti a obecně obtíže při učení a soustředění (škola, studium).

Ja se s tebou neminim hadat, rikam jen to, co vidim. Droga to je, tak nevim, co resis. Zavislost se na tom pestuje a jak rikam, nici to mozek, takze moje slova NEJSOU od veci.

Pro rejpaly, na tom blogu a osobni strance na Masarykove univerzity je to pochopitelne okopcene z odbornych vyzkumu a poznatku, takze je celkem irelevantni, ze je to na nejakem uchylnem blogisku, hodnotu to ma stejnou. (viz. http://www.google.com/search?client=opera&rls=en&q=Jak+potvrzuj%C3%AD+chroni%C4%8Dt%C3%AD+ku%C5%99%C3%A1ci+konop%C3%AD,+pat%C5%99%C3%AD+k+psychick%C3%BDm+d%C5%AFsledk%C5%AFm&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8 )

EDIT: hlavne ze lachtan dezinformuje mladsi lidi .. a co ty? TY tady dezinformujes, vetsina mladsich (zacinajicich cool hulicu), si z tvych kecu muze brat priklad, pritom jen hemzas kraviny, ktere jsis vymyslel v tve zmastene hlave (pozn. zmastena = zhulena, vypalena, etc..)

souhlasim, sem toho sam dukazem.. uz to zacinam omezovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...a ne do topicu "CO NEJVIC POMLUTVE VYHULENY HLAVY" chtel sem poukazat i na fakt, ze se da konopi pouzivat i na jiny veci nez jenom na zhulovani (proste hlavne jako velice ucinej lek)

Yep něco na tom bude, ale v tomhle případě jsem obhajoval to co napsal Anonymous, že o tom víme hovno. Šlo hlavně o to, že to mozek nekurví/kurví. V případě hulení nejspíš ano.

Jinak léčivé účinky samozřejmě. Ale od počátku toho topicu šlo právě o to hulení. A to dle mýho názoru fet je... Ale zase asi záleží na tom jak fet definuješ. :/

Btw. Vypadá to, že se v tom asi docela vyznáš. Můžeš teoreticky pěstovat pro vlastní potřebu? Tím myslím získat někde nějaký povolení, že to budeš používat výhradně k léčení tý a tý choroby...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hulim obcas.. (nekdy tedy casteji) je to pro me celkem slusnej vymejvac mozku od ruznejch neduhu co sem vte dobe zazil..rozhodne vsak nehulim z machroviny(nejdradsi mam asi rad single nebo duo akce..).. mam kamose kterej rad experimentuje ..(houby,salvej,lsd) takze se knemu obcas pripojim... ano drogy..no a co? nekdo si vylejva mozek chlastem,ja si obcas dam nejakou tu ''lehci drogu'' nici to zdravi jako vsechno v dnesni dobe... a esi to ma na me nejaky negativni ucinky v chovani? urcite... proste je to tak.. ale taky me to i dava..rekl bych ze sem se tak celkove uvolnil ve svem chovani a neprozivam takovy debilni nalady( neplect si s depkou(tu sem este nikdy nemel))... ale odsuzovat drogy? proc? je kazdyho vec jak si posr*t zivot :)

ten kdo to precet...gratz :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Yep něco na tom bude, ale v tomhle případě jsem obhajoval to co napsal Anonymous, že o tom víme hovno. Šlo hlavně o to, že to mozek nekurví/kurví. V případě hulení nejspíš ano.

Jinak léčivé účinky samozřejmě. Ale od počátku toho topicu šlo právě o to hulení. A to dle mýho názoru fet je... Ale zase asi záleží na tom jak fet definuješ. :/

Btw. Vypadá to, že se v tom asi docela vyznáš. Můžeš teoreticky pěstovat pro vlastní potřebu? Tím myslím získat někde nějaký povolení, že to budeš používat výhradně k léčení tý a tý choroby...

Slysel sem o 2 pripadech z CR kdy clovek dostak vyjimku a mohl se tim lecit.

Bohuzel jinka o pravní stranku se nezajimam.

Kazdopadne stalo se (myslim ze i vicekrat) ze policie nasla u naky babky na nazhrade plnej sklenik travy (vona si z toho delala obklady na zada atd..) no mela jit na par let sedet ale nakonec to vrchni soud tipnul, vsak je to taky hrozna blbost zejo. Taky se ted nedavno ve vlade projednevala nejaka dekriminalizace - ze bys roste moh mit treba ty tri kytky pro sebe. Zatim to ale nebylo schvaleny. Doufam ze se jednou dockame legalizace. Bylo by to nejlesi reseni PRO VSECHNY (krome dealeru)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hulim obcas.. (nekdy tedy casteji) je to pro me celkem slusnej vymejvac mozku od ruznejch neduhu co sem vte dobe zazil..rozhodne vsak nehulim z machroviny(nejdradsi mam asi rad single nebo duo akce..).. mam kamose kterej rad experimentuje ..(houby,salvej,lsd) takze se knemu obcas pripojim... ano drogy..no a co? nekdo si vylejva mozek chlastem,ja si obcas dam nejakou tu ''lehci drogu'' nici to zdravi jako vsechno v dnesni dobe... a esi to ma na me nejaky negativni ucinky v chovani? urcite... proste je to tak.. ale taky me to i dava..rekl bych ze sem se tak celkove uvolnil ve svem chovani a neprozivam takovy debilni nalady( neplect si s depkou(tu sem este nikdy nemel))... ale odsuzovat drogy? proc? je kazdyho vec jak si posr*t zivot :)

ten kdo to precet...gratz :)

jinak k tomu testovani, urcite se da skusit vsechno z lehcich drog, ale z vlastnich skusenosti ti nedoporucuju durman, je to nevyspitatelna droga... jeden den si das 30 seminek a nic a druhej si das 10 a ses v nemocnici, fakt durmanu se skus vyhnout, samozrejme vim ze kdyz budes chcit, ze tomu nezabranim, jenom radim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže, jako každé pořádné fórum, i toto by mělo mít svůj mega topic o hulení, konopí, THC, marihuaně, ganje, trávě, prckách, sklech, pukání, pálení, spasování svého ducha, atd...

A proč by zrovna tohle fórum mělo mít taky takovej mega,hyper,super blabla bla topic?????????????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem pro Lock toto forum je o hraní a věcích přímo souvisejících.

bez urazky, ale je to v ostatnich diskusich, takze si muzes i ty zalozit topic o cemkoliv... myslim ze po topicu: Potite se pri hrani na PSP? me uz nic neprekvapi... zaloz si treba topic o znamkach, kdyz ho das do ostatni diskuse, tak neni problem...

pokud si ale opravdu prejes lock, tak tady udelej poradnej flamewar a spam a topic bude close... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navadis ho k pěknejm věcem :D ale řeknu takhle když se mu topic nelíbí tak ať ho nenavštěvuje tenhle topic muže bejt v podstatě i poučnej :D ja rozhodně jsem proti locku ! mě by bylo taky fuk jestli si nakej hulaha založi v rubrice ostatni topic treba o tom ktera znacka condomu je nejlepsi rozhodne bych proti locku nebyl jelikoz sou tu i horsi blosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavne, ze tu jsou samy deti a cool pubertaci. Pokud, deticky ze zakladek a jim podobni, hulite, nebo rovnou berete nejaky drogy a myslite si, jak je to bozi, tak se radsi proste zastrelte, lepsi zadnej clovek nez uplne vymatlanej a vymastenej clovek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmmm po prvni strance me to prestalo bavit cist..mate tu spoustu dezinformaci,lzi a polopravd..ja huilm ted asi od srpna kazdy den..jinak celkove sem s tim zacinal ve 13..ano promazava to mozek ale je to individualni..ja pozoruju jen slabe vypadky kratkodobe pameti..napr.neco nekam polozim zapomenu kam se to dal..ale to je celkem malickost ktera se da zanedbat neni to tak caste..koordinaci a soustredenost mam dobrou :) jinak bych asi nemohl ridit auto..dalsi otazky a odpovedi nevyctete..zalezi na vlastnich zkusenostich..

jinak muj nazor k topicu... LOCK..bude tu zbytecny flame a hadky a tak..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak jak to tu vidím, radši to locknu (jedno podobné téma tu už dokonce je a dopadlo to stejně...)

jen ještě přispěju:

Nejvíc to kritizují ti, co to nikdy nezkusili. Je pravda, že pravidelné a dlouhodobé hulení má na lidi neblahý účinky (taky takovejch lidí znám dost), ale občasný "zahulení si" (tak 1x za měsíc - dva měsíce) ještě nikoho nezabilo. Jen zajímavý, že alkohol po dlouhodobém požívání s námi také nedělá zrovna to nejlepší. jen je to prostě legální droga a člověk by si asi těžko dokázal představit svět bez alkoholu (viz 30. léta v USA)

edit: na žádost Dutche a dalších odemčeno... ale jak tu bude flame ihned dávám červené karty za 2 trestné body

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co člověk, to názor. Já mám s trávou taky zkušenosti. Můj názor se spíše dá srovnávat s názorem TwiCeDesign™. Samozřejmě že to škodí. Tak jak už bylo psáno, co dneska neškodí ? Předpokládám, že tady na fóru není nikdo, kdo by nevěděl, že všeho moc škodí. Každý si přece může na netu najít nejednu studii, o tom jaký má marihuana dopad na lidský organismus. Podle mě, je hlavní problém to, jaký má společnost pohled na věc. Že by podle míry společenské hrozby ? Asi těžko, to by potom takový alkohol neobstál už vůbec. Narozdíl od trávy, předávkování alkoholem může být smrtelné. Alkohol je legální od 18 let. Navíc, ožralí lidé jsou společensky více nebezpeční, než zhulení, protože alkohol zvyšuje tendence k agresivitě (velmi nízká pravděpodobnost toho, že vám zhulený člověk v baru příjde rozbít půllitr o hlavu). Kouření cigaret. Je smrtelné, dokonce nám to i tiskou na krabičky. Kouření le legální od 18 let. Podle mého názoru, by "problém" s marihuanou vyřešilo následující: Legální od 18 let. Jsem pro legalizaci, neboť pokud ne, tak bude pořád platit "zakázané ovoce, chutná nejlíp"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok prispeju taky z vlastni zkusenosti...Ano jsem uzivatelem pro nekoho drogy pro nekoho zazracne bylinky a mohu souhlasit s nazoremTwiceDesigna) je to vymyvac mozku zlepsi to naladu atd mozna pro nekoho se slabsi psychikou hrozi riziko navyku...Urcite..ale da se snadni prekonat..nastesti Pak prichazi druha vec kdyz si odvykate vraci se Vam kratkodoba pamet atd. Tzn s pameti jste na tom spatne jen kdyz aktualne hulite...to neni obhajova..jen fakt..Pokud Vam uz marihuana nic nedava..zadny pozitek a hulite jen proto ze mate chut a mozek se tesi..je nejvyssi cas si dat pauzu...;-) Mozna se hur soustredim proto ze kdyz zavru oci vidim pred sebou obrazy atd. Vsechny drogy driv slouzili k jinym vecem...Samanismus..okultismus..atd...k Poznani sebe sama..rekreacni uzivani uz je vsak jina vec..mozna problem dnesni doby..ale radeji kuraka konopi nez alkoholika...;-)..i kdyz jestlize oba budou po par letecech prilisne konzumace...asi si nepopovidate ani s jednim...;-)...JInak prohloubeni pocitu,objeveni jineho sveta,hezciho,dusevni vyspelost,radovani se z malickosti,zastaveni se v uspechane dobe...pocit klidu..jistoty...to vse Vam muze dat...A lecos vsak vzit...;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na konci prváku sme si s kámošema vypalovali hlavy denně... Zhruba 4 měsíce to bylo tak že cestou do školy sme se potkali, smotli brko, šli do školy vypálený, před odpoledkou sme šli smotnout dalšího a pak po škole dalšího... Ze začátku ot byla paráda, totální prdel, výtlemy, hlášky fakt, dobrý, potom se při stejnym množství tenhle stav zkrátil cca tak na tu čtvrthodinu a pak přišly docela hustý záseky ( chtěl sem si v parku zavázat tkaničku a seděl sem tam třičtvrtě hodiny ) no a nakonec nebyl už ani ten výltem ale chtělo se mi brutálně spát... Takže teď na tohle "hulení jen aby se hulilo" seru a dávám si do zobáku jen když je fakt nějaká pořádná příležitost... A taky je nahovno hulit když se chlastá, to je podle mě o ničem ( nejste ani nalitý, ani vypálený, ste prostě v hajzlu... ). Názor na legalizaci mám stejnej jako kravitch, od 18 let ( splečensky mnohem míň nebezpečná a taky je podle mě lepší když si daj 13 letý děti někde v klidu brčko než když se vožerou do němoty )...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak jak to tu vidím, radši to locknu (jedno podobné téma tu už dokonce je a dopadlo to stejně...)

jen ještě přispěju:

Nejvíc to kritizují ti, co to nikdy nezkusili. Je pravda, že pravidelné a dlouhodobé hulení má na lidi neblahý účinky (taky takovejch lidí znám dost), ale občasný "zahulení si" (tak 1x za měsíc - dva měsíce) ještě nikoho nezabilo. Jen zajímavý, že alkohol po dlouhodobém požívání s námi také nedělá zrovna to nejlepší. jen je to prostě legální droga a člověk by si asi těžko dokázal představit svět bez alkoholu (viz 30. léta v USA)

edit: na žádost Dutche a dalších odemčeno... ale jak tu bude flame ihned dávám červené karty za 2 trestné body

naprostej souhlas, nejvic o tom melou lidi, co vedi prd a odvolavaji se na "odborne" clanky a pruzkumy. dam jeden priklad ze zivota -> me matce, kdyz ji pousteli z protialkoholicke lecebny v bohnicich, rekl doktor jedno ... pokud mate moznost a pristup k marihuane, uzivejte ji, pomuze vam. pomer lidi zavislych na alkoholu/pervitinu/heroinu/marihuane v one lecebne mluvi za vse ... 70/15/15/0. dodnes s tim ma problemy, stala prace je u ni neco nepredstavitelneho. muj otec skoncil po 6 letech chlastani v krematoriu strasnice, jako hromadka popela.

ted druhy priklad ... ja pozivam marihuanu od utleho veku, nikdy sem nemel problem najit si slusnou praci, v one praci nikdo nikdy nemel problem s moji "vymastenosti", jak tu nekteri pisou ... spousta lidi to o me ani nevi, natoz aby to na prvni pohled poznali. a to rozhodne nejsem zadny kopac, sprava site a podpora uzivatelu si stale zada nejake ty mozkove bunky, abych to zvladal.

nechci tu navadet dnesni mladez, aby si mysleli, jak je to neskodne ... taky se mi nelibi, kdyz vidim ty nactilete s jointem u huby. ale jeste nebezpecnejsi je pro ne bezesporu alkohol a k nemu maji taky mnohem snazsi pristup. ja mam "nastesti" diky svym rodicum a sobe dosti podrobny pohled z obou stran, ostatni se bohuzel ridi bludy z vecernich zprav nebo internetu. kolik z vas melo osobni kontakt s clovekem odvikajicim alkoholu? absolutne si to nezada se stavy cloveka, odvikajicimu heroinu! coz se rozhodne neda rict o marihuane, i kdybych se vypaloval od rana do vecera ... nemusite na to reagovat, pisu to jen tem, co tu radsi doporucuji alkohol, aniz by vedeli, co vlastne rikaji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu