Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mega topic o tetrahydrocanabiolu :d


caesar

Recommended Posts

Musim uznat to je docela dobrá diskuze ale zase radši se snad ožrat než se někde zhulit nevim proč ale když mám kocovinu tak mě maximálně bolí hlava,možná se občas pobliju když to hodně přeženu ale když sem se zkusil snad 2 "Zhulit" Tak sem ještě tři dny byl mimo ani mě to nijak moc neovlivnilo pravda je že si všechno pamatuju a mí kamarádi vůbec ne tak nevim akorát mi bylo tak nějak dobře cejtil sem se že bych měl na každýho,ze všeho mi bylo do smíchu to dokonce i když mě málem přejelo auto,ale tak nějak že bych měl okno to ne,jenom jako bych se koukal na svět jinejma očima

Jinak s těma léčivejma účinkama je to pravda taky dávám anonymus thanks za to že to zde tak nějak vyjasnil ale recht je že když se kouknu na některý spolužáky .... no co říct ale něco taky nikdo nenapsal PROČ vlastně začali hulit, no nějaký z machrovymi ne každej jiný se závislosti jiný jenom proto aby si vyčistili hlavu a dále ale často kvůli škole ještě na ZK sem měl 3 kámoše všichni jsme prolezli ZK 1-2 prostě docela chytrý učili jsme se nějaký ty průsery zase svatý jsme nebyli ale udržely jsme se ale pak jak to de dál tak tedka 2 z nich začali velice rapidně hulit protože jsou prostě přetížený rodiče na ně tlačí aby to zmákli .... a dále dneska se s nima člověk nedomluví a připadal mi jako totální Kret.ni poslední 2 já a ještě jeden se ještě držíme abysme nikde nezklouzli protože vim od nich ještě než začali hodně tak mi říkali že je to dost příjemný zapomenout na starosti prostě na všechno a myslim že proto hulej jenom proto aby unikli starostem potížim .... no co napsat někdy to neni dobrý řešení problému snad občas nebo jenom pro to že ti to třeba chutná ale proto aby se v tom člověk utápěl starosti potíře a dále to neni dobrý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 116
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

z huleni nebejva okno :) spis clovek vejra jako otevreny vokno 8) a taky zalezi na vzorku... po ''venku'' se cejtim druhej den takovej na nic a vygumovanej a z luxusniho ''skanku'' sem druhej den uplne fit :) a pokud se ti libil ten pohled na svet z jinyho uhlu a chces neco zkusit tak zkus na podzim lysohlavky..(hlavne s citem)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musim uznat to je docela dobrá diskuze ale zase radši se snad ožrat než se někde zhulit nevim proč ale když mám kocovinu tak mě maximálně bolí hlava,možná se občas pobliju když to hodně přeženu ale když sem se zkusil snad 2 "Zhulit" Tak sem ještě tři dny byl mimo ani mě to nijak moc neovlivnilo pravda je že si všechno pamatuju a mí kamarádi vůbec ne tak nevim akorát mi bylo tak nějak dobře cejtil sem se že bych měl na každýho,ze všeho mi bylo do smíchu to dokonce i když mě málem přejelo auto,ale tak nějak že bych měl okno to ne,jenom jako bych se koukal na svět jinejma očima

3 dny mimo se mi nejak nezda, ale jo kdyz sem byl, tak me malem mockrat prejelo auto... hlavne kdyz posloucham hudbu a seknu se na ni....

z huleni nebejva okno :) spis clovek vejra jako otevreny vokno 8) a taky zalezi na vzorku... po ''venku'' se cejtim druhej den takovej na nic a vygumovanej a z luxusniho ''skanku'' sem druhej den uplne fit :) a pokud se ti libil ten pohled na svet z jinyho uhlu a chces neco zkusit tak zkus na podzim lysohlavky..(hlavne s citem)

jj, a zalezi aji na odrude sou nakopavajici odrudy a uspavajici..

jinak sou venky, ktery sou lepsi nez lampy... NEPOMLOUVAT VENKY PROSIM!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No radši už ne jak říkám ted je toho na mě navalenýho ... bojim se že by mi to moc zachutnalo a pak by už se neudržel ani jeden protože jakmile bych zklouznul já tak i ten poslední ted mám takovejch starostí že mám strach si dát třeba jenom víno a nebo si zahulit cigarety .....abych se v tom potom nepotopil

Ps: v tom má zkušenost už sem se v tom jednou na Zk v 9 potopil a bylo dost těžký si zase pak nedát když sem cítil moc starostí

No tři dny jako mi bylo blbě po tom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

THC Kolem 3mesicu v moči, půroku v krvy a nejdýl ve vlasech

Pul roku v krvi?? To mi chces rict ze ses pul roku zhulenej :-D

V krvy to zustane maximalne 2 dny (po velky akci mozna 3) jinak v moci 1-2 tejdny. Pak se thc uklada v tucich (je to latka lipofilni).

Ve vlasech naporad, z nich de zjistit jakou drogu si bral treba pred 20 lety, ale je to hodne nakladny a analyza se dela jen ve vaznejch pripade na soudni prikaz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sony: Myslis to tak, ze kdyz malo hulis tak se ti ho uklada min a kdyz vic tak vic? To je jasny. Jinak ale na to ukladani nema zadnej vliv jestli to je prvni anobo tisici brko. Uvedu priklad : Kdyz sis dal brko v dobe, kdys zrovna nabiral vahu (tuk) tak se to tam mas ulozeny na dlouho naopak kdyz stracis vahu - hubnes - zbavujes telo prebytenyho tuku tak i s tim se ti THC vyplavuje.

Lachtan: No dyk to sem psal. uklada se jenom v tucich ne? kde jinde taky.. V moci ulozeny rozhodne neni tam sou akorat hydrofilni zbytky z THC, ktery bylo rozlozeny jatrama (popripade zluci ve strevech) aby ho bylo mozny eliminovat. Rok v moci... to je divny. a tos mel nakej test kterej si normalne pochcal jo? A jak dlouho po sobe si ty testy skousel? Nehubnul si zrovna? :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu lidi co nadávaj na Ganju a nikdy jí nehulily já hulim už tak 2 roky né každej den alen tak jednou za tejden někdy víckrát když se někde kalí a myslim že na tom neni nic špatnýho je to kadyho vjec pokud má člověk rozum tak proč by přecházel na tvrdší drogy ...Rozhodně lepší jak alkohol a cigarety tohlento vám aspon dá pohodovej stav 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hulaha: Moč se posílala do laboratoře do prahy na rozbor.

nepohybuju se nikde kde by byl nekdo tak aktivni aby to poslal do praglu :D takze stim problem neni ... :) znamej na vysoky vojensky ve vyskove to ma teda horsi :) jinak rok? to me celkem dost prekvapuje...

edit: caesare :roll: tekk to odemce a rika at se tady neflamuje a ty ... god..:?

edit: on tan ma zlin,razzieli .... ''jestly'' au...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu lidi co nadávaj na Ganju a nikdy jí nehulily já hulim už tak 2 roky né každej den alen tak jednou za tejden někdy víckrát když se někde kalí a myslim že na tom neni nic špatnýho je to kadyho vjec pokud má člověk rozum tak proč by přecházel na tvrdší drogy ...Rozhodně lepší jak alkohol a cigarety tohlento vám aspon dá pohodovej stav 8)

Souhlasim je to divny, ale chapu proc na to nadavaj. Jeslti te to zajima vyhledej si neco o marihuanovy prohibici (idealne knizku od Jacka Herrea : Spiknutí proti konopí aneb císař nemá šaty) pak ti bude vsechno jasny :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lachtan :

Nevim jesli se da rict ze je marihuana slabsi nez chlast nebo cigara kazdopadne je min nebezpecna.

No k ty legalizaci - ve vetsine veci s tebou souhlasim, napsals to dobre ale myslim ze tam mas par nepresnosti:

1.) Kdyby tu probehla legalizace tak by hulili prakticky vsichni, totiz jen ne chvili chapej kazdej by to na nakej cas zkusil (kdyz to je legalni proc ne zejo) no ale postupem casu by ta krivka zacala klesat (uplne stejne to bylo v holandsku) a zustali by jen zaprisahli hulici :-) + turisti samo

2.) Pokud vim tak legalni neni trava nikde, jen v holandsku je dekriminalizovana a proste tolerovana. Jinak je to rozhodne nejlepsi lakadlo na turisty, ale ver ze tam huli i hodne mistnich.

O tom jak si psal kdyz se naucis chlastat.. S hulenim to neni jinak kamo. Kdyz sem s tim zacinal experimentovat, jen sme chodili, tlemili se a nebyly schopny normalne fungovat, ale postupem casu sem si na ten stav taky zvyknul a bez problemu sem moh chodit skourenej do skoly a ucit se v poho.

No a to ze okoli bere hulice jako fetaky protoze sou upne v pici tak se mi zda ze po chlastu vidis opravdu uplne v pici lidi vic. tak v tom asi nebude problem. Hlavne de vo tu prohibici, kdy byla (z jistych duvodu) marihuana lidem vnucena proste jako nejhorsi fet, pritom konopi je soucasti kultur tisice mozna desitky tisic let

0,5 kg z jedny kytky? Kde to zijes? Leda zes to myslel neususeny?:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

legalizovani travy je nejvetsi shit jaky kdy mohl nekdo z huby vypustit..prineslo by to akorat problemy..ted trava legalizovana neni a kolik lidi huli..kdyby se legalizovalo tak by stat travu zdanil a to kurev*sky..takze by gecko nestalo 250 ale treba 400..mimo to by byli podvodnici keri by prodavali venky za cenu lampy a podobne..nebo dokazete si predstavit ze byste sli treba do kauflu a tam si kupily pytlik nasuseny marijaanky?:Dja ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lachtan: No dyk to sem psal. uklada se jenom v tucich ne? kde jinde taky.. V moci ulozeny rozhodne neni tam sou akorat hydrofilni zbytky z THC, ktery bylo rozlozeny jatrama (popripade zluci ve strevech) aby ho bylo mozny eliminovat. Rok v moci... to je divny. a tos mel nakej test kterej si normalne pochcal jo? A jak dlouho po sobe si ty testy skousel? Nehubnul si zrovna? :cheesygrin:

A to jsi rikal, ze se o to dost zajimas, kecko.. Tohle vim i ja a to se o to nijak zvlast nezajimam, jen obcas neco pochytim..

Nechápu lidi co nadávaj na Ganju a nikdy jí nehulily já hulim už tak 2 roky né každej den alen tak jednou za tejden někdy víckrát když se někde kalí a myslim že na tom neni nic špatnýho je to kadyho vjec pokud má člověk rozum tak proč by přecházel na tvrdší drogy ...Rozhodně lepší jak alkohol a cigarety tohlento vám aspon dá pohodovej stav 8)

Rekl 15ti lety kluk... Nez cigarety to urcite lepsi je, nez alkohol imho ne. Je videt, ze jsi ho nikdy nemel, anebo neumis pit, protoze alkohol dava take pohodovy stav..

de nekdo na spekaaa????:D

ENJOY:love:

Tak ty ses jasnej.

BTW, i pres me nazory, ze marihuana nici mozek, jsem ale pro to, aby se marihuana zlegalizovala a stalo se z ni neco "bezneho".. Precijen.. Vzdyt minimalne z nekolika % dost hulicu na trave pritahuje prave jeji ilegalnost a zpusob sehnani. A souhlasim, ze marihuana je na tom zhruba stejne jako alkohol a cigarety.. alkohol take nici mozek a mozna ve zhruba stejne mire, jako marihuana.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

legalizovani travy je nejvetsi shit jaky kdy mohl nekdo z huby vypustit..prineslo by to akorat problemy..ted trava legalizovana neni a kolik lidi huli..kdyby se legalizovalo tak by stat travu zdanil a to kurev*sky..takze by gecko nestalo 250 ale treba 400..mimo to by byli podvodnici keri by prodavali venky za cenu lampy a podobne..nebo dokazete si predstavit ze byste sli treba do kauflu a tam si kupily pytlik nasuseny marijaanky?:Dja ne

No tak to je blbost. cena 250\g je hlavne dana tim ze to je nelegalni - cena narostla kvuli cernymu trhu. V holandsku koupis gecko v prepoctu kolem 200 kc (ale zas zavisi na modelu). A kdyz by ti nekdo misto lampy daval venek a ty sis to vzal je to tvoje blbost :-D

Edit:

A to jsi rikal, ze se o to dost zajimas, kecko.. Tohle vim i ja a to se o to nijak zvlast nezajimam, jen obcas neco pochytim..

Nejak sem nemel potrebu zjistovat cokoliv o testech chapes.

A co vlastne vis?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hulaha: Za 150kč koupíš v holandsku g kostku hašiše, pytel tak koupíš za 50kč, takže nepřeháněj (znám dost holanďanů).

Samozřejmě neusušený, ale když usušíš těch 5 kytek, tak ti to dá 3-4 velký sklenice na zavařování (plný).

Me teda kamoska rikala ze tak kolem tech dvou kil (osobne sem tam este nebyl ale koncem letnich prazdnin si povime) :-)

tak tady to je cerny na bilim :

http://www.coffeeshop.freeuk.com/GenCS.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu