Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

kupujete si losy?


kuba741

Recommended Posts

zdarte takze toto tema je jasny jestli si kupujete losy a jestli jste meli nejakej prusvih ohledne nich,ja na to prodelal asi 120kc:ziped: ale uz na ne kaslu a co vy?

Tak 120 kč není takový problém, to je hodinka brigády...

Ad téma: když jsem byl menší, kupovali jsem si to spíše ze srandy.. Nic moc jsme nevyhráli (max. tolik, aby si šlo koupit další)..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro radost obcas dostanu od rodicu.. ackoliv je nam vse jasne, ze se nevyhraje nic, anebo 40Kc (coz je max. co jsem vyhral).. je to tak 2x rocne ;) Je to celkem zabava to stirat a koukat na to, co tam je a co tam musi bejt, aby se neco vyhralo a pak to prekvapko, ze je tam 3x milion a 1x 10Kc xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo :D dyž de někdo z rodiny na poštu nebo kolem trafiky tak občas jo... jednou sem vyhrál 500 a nedávno 20 kč(tak sem ho vyměnil) a na ten sem vyhrál 150 kč.... a tak z tech 150 kč sme si enchal kilo a za těch 50 kč sme koupil 3 losy (2x20 + 1x10) ale an ty sme nic nevyhrál :D ale jinak když uš vyhraju(cožje dcl často) tak většinou 10,20,50 atd.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu