Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Poskodeny display , pas cez display


f0llower

Otázka

Zdravim, dnes mi omylom vonku padlo na beton PSPcko, asi tak z vysky 1 meter aj par centimetrov. Poskodenia vonkajsie ziadne, akurat ciara na displayi, ale neni poskodeny fyzicky z vrchu, ked sa pozriem na to "sklo" zvrchu tak je neposkodene. Ale ked zapnem PSP tak je cez displej tenka biela ciara hruba priblizne ako vlas ( ked sa pozerate z boku tak je vacsia a lepsie vidiet ) ako nieze by mi to extra prekazalo ale rad by som sa toho zbavil. Teda nejake napady, ci sa to uz neda opravit nejak "po domacky", a popripade kolko stoji vymena displeja na PSP a ako pri tom postupovat ? Reklamovat alebo poslat do nejakeho servisu ? Neviem v zivote som nemal s PSPckom problem, tak neviem ako to funguje pri opravovani...

Dakujem za vsetky rady.

PS: Nedavajte mi tu navody ako montovat displeje a podobne, v elektrike som amater, a nechcem sa v tom moc sparat, este odje... nejaky obvod alebo nieco podobne a poserem ho este viac.

Foto:

http://img32.picoodle.com/img/img32/3/1/15/f_Snmka002m_b81d9d0.jpg

Tam ta ciara nad tym ako pise game, ide to z rohu horneho praveho asi tak 1,5cm pod lavy roh horny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

se mrkni po nejakyh shpopech a nekde jestli najdes komlet kryt tak si ho kup but original takovy jaky mas doposud a nebo nejakej stylovej.jinak se mrkni treba na dealextreme.com tam neco najdes nestoji to zas tak moc chce to jenom šikovnější ručičky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu