Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jak na net a live v Xboxu?


KozelKamil

Otázka

Zdravim,

jsem novym uzivatelem Xka a zajimalo by me par veci.

Xko flashly nemam a ani se na to nechystam, jelikoz banan nepotrebuju:)

Procital jsem tu spoustu topicu a vim, ze tu nejaky navody jsou.

Rekl bych ale, ze tu i presto neni nic kvalitniho, kde by bylo popsano nastaveni site a hlavne v xboxu kam sahnout abych se dostal na live(myslim to nastavovani adres do zahranici ci buhvi ceho jeste co se tam musi dat, ja to nevim, jelikoz se na to teprve chystam).

Cili sitovany mozna dam dohromady, to bych zatim neresil, kdyztak se ozvu.

Ale konkretne me zajima co v Xku v nastavovani s tim livem(bude se tedy zadavat jen adresa, kde dam treba adresu nejaky pizzerie ve VB), nebo se v xku musim hrabat jeste jinde a krome adresy dat jeste neco jinyho?

Celkem se prave bojim abych nedostal banan za to, ze jsem reglej na jinou zem prave.

Zajimalo by me jestli muze bejt taky banan prave za to, ze prijdou nejak na to(nejspis podle IP), ze jsem registrovanej prave na treba Vami zde doporucovanou Britanii a pritom hraju z CZ.

Dalsi vec, pic*vina, ale kdyz mam origo hru, kterou jsem si treba od nekoho sehnal a chci ji hrat pres live, moznost banu je ci neni(podle me ne)?Cili myslim tim, jestli muzu bez obav hrat origo hru, kterou mam po nekom, kdo s ni uz na Live byl.

Diky za info pro zacinajciho parmena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
je to tu řešeno xkrát....hledej....navíc špatná sekce.....a opravdu se nesměju....

Sry, ted akorat cucim, ze jsem to zalozil ve spatny sekci.

Nikde jsem to tu nenasel, proto se ptam a kdyztak mi popripadne presun sekci.

Diky

PS: Smej se cemu chces, taky nejsi dokonalej a nikdo nespad z oblaku kor mod.:thumbup:

Nikdo pro me nema kvalitni rady? Nebo popripadne nasmerovani na tema, kde to bude fakt popsany pro uplny zacatecniky.

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Hele dalsi vec.

Kdyz se doma pripojim pres muj internet na live pod mou IP adresou a kdyz budu chtit jit ke kamaradovi a tady se pripojit zase pod jeho IP pres jeho internet, nehrozi ban?

Ne co? By byla polovina koule zabanovana:-D

nn nehrozí ... asi tak jak říkaš "polovina koule zabanovana" :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
presne jak nekdo rekl,pokud nebudes hrat s flashnutou konzoli paleny hry,pojedes jenom origo tak ban nedostanes,a to s tou adresou vubec neres,taky mam nakou uplne dementni a uz hraju 4 mesice a zadnej ban ;) a to mam flash :cheesygin:
Neres, nejakou si tam taky musel zadat, nejaka by se mi taky hodila:cheesygrin:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

KozelKamil - ses zbytecne moc paranoidni, spoustu lidi hraje i flashem a BAN nema a i kdybych ho dostal, tak to co usetrim za hry se mi na konzolich nekolikrat vrati, takze neni problem koupit novou, nehlede na to, ze i zaBANovanou dobre prodas.

Jinak kdyz by sis nechal udelat flash liteon, s IX15, tak tam taky zadny BAN skoro vubec nehrozi, protoze tam neni zadny spoof.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu