Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Flash LiteOn mechaniky - iXtreme 1.5&JungleFlasher


tekken90

Recommended Posts

vše provádíte na vlastní riziko

Tímto flashem přicházíte o záruku !! není totiž možno zazálohovat původní FW v mechanice (ale možná vám to u případné reklamace projde... asi to moc nekontrolují)

Potřebujete:

- Xbox s LiteOn mechanikou

- převodník pro přečtení klíče mechaniky Xtractor, CK3 nebo po domácku udělaný

- soubory

http://rapidshare.com/files/184470695/ixtreme_1.5.rar

Postup:

1 )Zapněte Jungleflasher a dejte tabulky DVDkey 32. Vyberte správný port, kde je mechanika připojena (poznáte podle popisu) a zvolte COM (obvykle COM3)

88549774ad78a819.png

2 ) Jako první si pomocí převodníku vyčteme klíč. Bez něho se nemůžete pustit do samotného flashe (bez správného DVD klíče vám nebude flashnutá mechanika fungovat !)

Připojte mechaniku k PC pomocí SATA kabelu a zapněte Xbox. Zmáčkněte tlačítko eject, aby mechanika vyjela. Pak znovu a až bude cca v půce musíte vytáhnout napájecí kabel z Xka. Poté vytáhněte napájení z mechaniky Xboxe. Nyní odpojit PIN3. Pak zapojte napájení a zapněte Xbox. Mechanika už zůstane tak jak je. Teď připojíte převodník k bodu TX.

Kam přesně připojit převodníky najdete zde:

CK3: http://team-xecuter.com/ck3/liteon_windows.htm

Xtractor: http://www.maximusgames.net/360xtractor.php

Domácí převodník: http://xbox-experts.com/e/tutorial.php?n=flashyourliteonf

nebo http://beta.ivancover.com/wiki/index.php/Xbox_360_Lite-On_DG16D2S_Extract_Key#Build

3 ) Klikněte na Getkey a uložte si soubory do PC (Key.bin, Inquiry.bin, Identify.bin). Pokud vše proběhne správně tak DriveKey Good.

88549774ad841416.png

Klikněte na Open Dummy as Source a uložte.

4 ) Přejděte na tabulku FirmwareTool32. Klikněte na Open Target Firmware a otevřete soubor ix15-liteon.bin. Klikněte na Spoof Source to Target. Klíče v tabulce by nyní měly souhlasit !

88549774ad8471d7.png

5 ) Klikněte na záložku MTK Flash 32. Klikněte na tlačítko LiteOn Erase a potvrďte (POZOR ! vymaže FW mechaniky ! tento krok je nevratný ! )

885497114c866701.png

885497114c8770a6.png

885497114c87de06.png

Hned po potvrzení rychle vypněte a zase zapněte Xbox cca během jedné sekundy. FW je vymazán

6 ) Klikněte na tlačítko Device ID. Pokud máte info jako na obrázku můžete pokračovat dál

885497114c889980.png

Pokud se vám objeví tato zpráva musíte vypnout a zapnout Xbox a stisknout Yes

885497115f4e2c14.png

7 ) nyní stačí jen kliknout na tlačítko Write a máte hotovo.

8854971156488c4e.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...
  • Odpovědi 86
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 4 weeks later...

Xecuter C3K Pro se da koupit ale jen na zahranicnich chopech ja mam dobrou zkusenost s http://konsolenprofis.de/ platby pres PeyPal zbozi dojde tak do 5-ti pracovnich dni. Ale bacha jestli to chces na Liteonky tak nemaji vubec CK3 Xecuter Probe ten musis sehnat jinde... Ja mam objednany dva ty CK3 Xecuter Probe tak ti klidne pak jeden prencham (za cenu a dopravu). Pisni kdyz tak na PMko :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Pokud je v liteon jiz ixtreme fw 1.5 aspon , tak jde key vycist i pres sata kabel .

Ale ty ji asi chces flashnout jiz keyem z jine mechaniky co ?

V tom pripade nepotrebujes nic , krom znalosti , programu , sata kablu a kompatibilniho radice . Prevodnik neni treba...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Dobry den.

Stalo se mi toto:

flashoval jsem lite-on podle navodu po vymazani firmwaru jsem jsem postupoval dal jenze jak jsem zas zapnul xbox a dal write tak uz mi Jungleflasher nenalezl mechaniku a firmware mi nenahral na lite-on , Jungleflasher uz mi nemuze najit mechaniku ani xbox , i kdyz stidknu open tak nic se nestane. Prosim oradu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry den.

Stalo se mi toto:

flashoval jsem lite-on podle navodu po vymazani firmwaru jsem jsem postupoval dal jenze jak jsem zas zapnul xbox a dal write tak uz mi Jungleflasher nenalezl mechaniku a firmware mi nenahral na lite-on , Jungleflasher uz mi nemuze najit mechaniku ani xbox , i kdyz stidknu open tak nic se nestane. Prosim oradu.

udelej flash pod dosem a pojede to .. snad :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry den.

Stalo se mi toto:

flashoval jsem lite-on podle navodu po vymazani firmwaru jsem jsem postupoval dal jenze jak jsem zas zapnul xbox a dal write tak uz mi Jungleflasher nenalezl mechaniku a firmware mi nenahral na lite-on , Jungleflasher uz mi nemuze najit mechaniku ani xbox , i kdyz stidknu open tak nic se nestane. Prosim oradu.

Předpokládám ,že máš vyextrahované DVD key , dummy , atd...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Potřeboval bych pomoct.

Zkončil jsem u bodu s Device ID

Pořád to píše :

Manufacturer ID: 0x0

Device ID: 0x0

Flash Name: Unknown type

Flash Size: n/a

Po smazání firmwaru zatuhával komp, tak jsem nainstaloval No Freeze ovladače. PC už nezamrzá, ale nejde s tím pohnout dál.

Prosím poraďte ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřeboval bych pomoct.

Zkončil jsem u bodu s Device ID

Pořád to píše :

Manufacturer ID: 0x0

Device ID: 0x0

Flash Name: Unknown type

Flash Size: n/a

Po smazání firmwaru zatuhával komp, tak jsem nainstaloval No Freeze ovladače. PC už nezamrzá, ale nejde s tím pohnout dál.

Prosím poraďte ;)

Posli tam outro.... a zkus intro znovu potom by ti to melo jit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřeboval bych pomoct.

Zkončil jsem u bodu s Device ID

Pořád to píše :

Manufacturer ID: 0x0

Device ID: 0x0

Flash Name: Unknown type

Flash Size: n/a

Po smazání firmwaru zatuhával komp, tak jsem nainstaloval No Freeze ovladače. PC už nezamrzá, ale nejde s tím pohnout dál.

Prosím poraďte ;)

ozvi se na ICQ dame to do kupy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu