Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Flash LiteOn mechaniky - iXtreme 1.5&JungleFlasher


tekken90

Recommended Posts

cawte ludia kde by som mohol najst taketo subory http://img841.imageshack.us/i/beznzvu.gif/ tie subory sa vkladaju v jungleflasheri do open target firmware no a ja mam ten najnovsi jungleflasher no a ja potrebujem take subory co su na obrazku lenze nie LT plus ale LT plus 1.1 ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • Odpovědi 86
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

cawte ludia kde by som mohol najst taketo subory http://img841.imageshack.us/i/beznzvu.gif/ tie subory sa vkladaju v jungleflasheri do open target firmware no a ja mam ten najnovsi jungleflasher no a ja potrebujem take subory co su na obrazku lenze nie LT plus ale LT plus 1.1 ...

Najdes na strankach http://www.mediafire.com/?lccf2zwfakprjmr

ludia mam mechaniku napojenu v xboxe a ked pozeram porty tak nikde neni napisane lite on jako keby mi nenaslo mechaniku co mam robit ??? thx

Dobre by bylo napsat jako Lite-On mas podle toho se da urcit jestli bude nebo nebude videt a jak postupovat. Dobrej doktor mit nabouchanou mechaniku primo v boxu :) a v kompu na SATA :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Zdravim všechny. Potřebuji se naučit fleshnutí, základ už jsem asi pochopil, ale pořád mám dost nejasných věcí. Například převodník a další. rozebral jsem Xbox vyndal mechaniku na ní jsem zjisti, že je to typ Lite-on původní FW verze 83850C- v minulosti jsem se ptal jakou mám verzi FW a bylo mi řečeno že je tam LT (rok výroby 2009). Ještě abych nezapoměl o flash jsem přišel s novým updatem. Stáhnul jsem si program JungleFlasher, ale ten mi vypíše že mi v PC chybí .dll. Našel by se někdo kdo by byl ochoten mi pomoct po skypu nick: morro1991. Bohužel osobně žádného fleshera v mém okolí neznám a rád bych se to naučil. Předem děkuji za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten dll soubor musis zkopirovat ze slozky s tim dll souborem ,ktera je pribalena k jungleflasheru a vlozit ji k souboru jungleflasher.exe

ja mam zas problem s tim ze pri vytazeni kabelu z mechaniky v polootevrenem stavu zacne na konzoli blikat zeleny svetylko a po chvili se mechanika zavre a xko se vypne,tudiz nejsem schopnej vycist klic.Nevi nekdo co s tim?nemusi byt zapojena konzole k nejaky tv?

xko je arcade revize jasper,mech. lite on 83850 v1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano víme co s tím..... dobrá rada nad zlato.... přenechte práci odborníkům, protože s těmito znalostmi jen riskujete funkčnost své konzole. Spousta lidí se do toho pustí celý nadšení a pak mnoha z nich zůstanou jen oči pro pláč, zvažte to, zda-li se chcete přidat do této prima party :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu