Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Na čem paříte??


xbox

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Odpovědi 228
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 5 months later...

SAMSUNG SyncMaster 2443bw (24'', 1920x1200 (fullHD, 1080p) cena asi 7 litrů)

Tento monitor moc nedoporučuju pokud budete chtít napojit Xko přes analogový vstup, protože možnost nastavení obrazu je malá, (podporuje posunutí, roztažení jen do šířky, a ještě bych občas potřeboval to stáhnout víc, ale prej už jsem na minimu, o stažení obrazu na výšku si mohu nechat jen zdát) a tlačítko AUTOSET, nevím jak je programované, ale vždycky obraz jen maximálně rozesere (sry za to slovo)

Jinak kvalita obrazu suprová, kdyby tak šlo nějak upgradovat program v tom monitoru, aby šel obraz více přizpůsobit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Hambman, Díky, nevim jak se mi tam ta 1600 dostala, už to mám opravený:-D

Jinak HDMI, DVI jsou digitální vstupy, a tam už obraz nijak neupravuješ, neroztahuješ, tam už to není potřeba. když to přiopjíš přes VGA kabel (analog) tak obarz musíš seřídit jako na starym CRTčku, různě ho posunout, zarovnat na střed.

Pokud máš monitor s Xboxem propojen přes HDMI, nebo DVI konektor tak ti Autoset nefunguje bez problemu, ale nefunguje ti vůbec, protože v takovém režimu je úplně zbytečný a tudíž vypnut. Pokud máš tu možnost, zkus si monitor napojit přes VGA kabel, a zmáčknout autoset, schválně, jestli ti to bude dělat ty samé koniny jako mě

btw, ten obraz se tváří normálně, po autosetu, ale když vlezu do nastavení a začnu obraz posouvat, tak je vidět že sem na monitoru neviděl třeba i 3 CM obrazu, který mi autoset uříz... naštěstí jsem ho locknul, takže když se na něj přehmátnu tak mi to nic neudělá

a ještě, 2443bw má vzadu dva vstupy, DVI a VGA, a páč už mám do DVI zapojený stolní PC, tak na Xbox zbyl VGA konektor (Obráceně ani nemám možnost to zapojit, ptž nemám HDMI->DVI kabel

a že bych se rovnou zeptal, když si koupim ještě kabel HDMI->DVI, a zapojim ho do monitoru (Obraz) a zvuk vyvedu tím kabelem do toho druhého velkého konektoru, (Ten multi= Component,Composite a VGA), kde vyvádím zvuk přes Cinche, bude mi to fungovat? jestli třeba Xbox nebude obraz pouštět signál jen do HDMI, když tam uvidí monitor, a na ten druhej konektor se vyprdne, takže bych byl bez zvuku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Hraju na starý CRT Thomson, úhlopříčka asi 70cm a OK. ... Ale občas si zajdu k bráchovi a tam je FullHD LCD (značku teď nevím :roll: ), úhlopříčka asi 80cm a to je teda jiná káva 8) ... Musím nasyslit korunky a potom FullHD plazma Panasonic 106cm je moje :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu