Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Webstranky aneb pomoz prosim


Sike

Otázka

Takze to jsem ja stim webem.. Jeden typek tady z fora mi uz udelal tew web www.whorehouse.ic.cz ale potrebuju tam nahrat dizajn muj ale neumim to rozrezat dat to do sablony a nak to nakodovat nebo co on rikal :) kliknete na odkaz je tam php fusion ... ono mu to nak neslo rozrezat distak mi tu nechte icq kdybyste mi chteli pomoct.. je to pro graffiti delam legalni prolochy tedy vyjednavam unas ve meste a delam web ktery bude infotmovat a pak tam budu reporty fotoreporty atd tak distak to icq :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
Jenže to je složitý, šablonu ti na net klidně hodíme, ale co s tím budeš dělat, když nebudeš moci přidávat příspěvky atd, jedině skrze html kod a to ty neumíš, najdi si nějakej redakční systém nebo se nauč dělat v tom webspellu.

Co třeba Microsoft frontpage?;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
v tom by to slo udelat? heh nemam ho mam visty a mam tady vselijaky veci jako word power point atd nakej zaloznik atd atd atd ale to co rikas ty nemam nechces hodit link?

No to je placenej program.Teda bmyslim.Pokud mas torrent.Tak v klidu.Jestly chceš link na torrent tak ti ho přidám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu