Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

HELP s grafikou


D@w3

Recommended Posts

vzdyt tady pisu ze potrebuju novej zdroj nejmin tak 450W a Pc mam jaks taks dobry

promin,ale P4 3,2GHz uz mezi "dobre" nepatri..je to oproti nynejsim sestavam DOST zastaraly..holt PC jdou rychle dopredu..poridis novy PC nadupany jak ja nevim co a behem pul roku mas NAPROSTO normalni klasickou sestavu..tak uz to holt byva..a P4 3,2GHz a ty dalsi komponenty uz patri v tehle dobe mezi staricky..ty to treba jako dobre beres a tobe to staci..ale nynejsi hry to za dobre nepovazuji a jaksi ti na tom pobezi velice spatne..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
hele takze mam intel pentium 4 3,2Ghz a na ten zdroj se jeste kouknu

edit//tak sem se koukl na ten zdroj a je to napicu mam eurocase takze co by jsi doporucoval

To je mi moc divné, že na táhle sestavě rozjedeš GTA4 na minimální detaily tomu se dá sotva uvěřit...:blink:

Možná na dvoujádru.

Já mam zase AMD Athlon Athlon 3000+ bez podpory 64bit ještě tu starší verzi!!!

A GTA4 vůbec na něm nespustim!!!

Když by to šlo přinejmenším sputit a dostat do hlavní nabídky, tak by mi to stačilo.

Ale to se vůbec neděje.

Ale kvůli této hře, abych si kupoval nové PC to se mi vůbec nechce.:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu