Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jakej koupit obal


ryder

Otázka

19 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

teda nevim co ma za funkce :D ale je vaznej skvelej uz mi nekolikrat padnul na zem a ulomila se mi jen jedna nepodstatna cast ani nevim k cemu tam byla :) a psp je v nem jako v bavlnce, ptz kdyz ho nosim do skoly tak s batohem docela casto nekde narazim a podobne, ale PSP je fru t v poho

Plus si tam muzes dat 3 UMD a 4 pametovky a dostanes i popruh abys to mohl nosit pres rameno (jeste jsem ho nikdy nepouzil,ptz s tim clovek vypada jak trotl :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
teda nevim co ma za funkce :D ale je vaznej skvelej uz mi nekolikrat padnul na zem a ulomila se mi jen jedna nepodstatna cast ani nevim k cemu tam byla :) a psp je v nem jako v bavlnce, ptz kdyz ho nosim do skoly tak s batohem docela casto nekde narazim a podobne, ale PSP je fru t v poho

Plus si tam muzes dat 3 UMD a 4 pametovky a dostanes i popruh abys to mohl nosit pres rameno (jeste jsem ho nikdy nepouzil,ptz s tim clovek vypada jak trotl :D )

Jeste dostanes takovou karabinku...:lol:

Ale mas pravdu taky sem ten popruh nikdy nemel na sobe,je to hrozny... :D :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jj a tu karabinu malem bych zapomnel :D u te jsem vubec nepochopil na co je :)

Ale jestli to nebudes nosit nikde v baglu a spis do kapsi nebo tak nejak tak je asi lepsi Pocket a Street je urcite pevnejsi a vic ochrani PSP

Ja si myslim ze ta karabinka je tam na to abys to mohl nosit nekde priply...zahaknes ju za to kam se dava ten pas a je to...

Kazdopadne bych tak ven nevylezl...:lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ja jsem si objednal s katalogu ETNIES luxusni obal na PSP se zipem, narazuvzdorne a proste vypada fakt luxusne, jen si musim pockat do jara az prijde objednavka na kram...

ten sem taky videl, da se to koupit nekde v Cechach ?

Rekl bych, ze ne......objednal jsem si ho pri velke objednavce k nam na kram z USA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Poradte jakej si mam koupit obal na PSP, hlavne aby byl protipadovej atd. ?Dik

já mám Gm 5400 Predator...a je docela dobrej, hlavně v tom že ho můžeš použít jako repráky,jako pouzdro, pak jako baterku jako stojánek...a já s nim i hraju je to krása...nebo můžeš spojit všechny ty funkce dohromady a vznikne ti nej pouzdro...i když Playgear taky neni špatnej....Doporučuju GM 5400 ! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu