Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Need For Speed Shift


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 342
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

jo to ovladani DSkem je trochu cukavy, jako dyby to bylo delany primarne na volant

přesně jsi to vystihl, měl jsem to na jazyku, cukavé ! nedaří se mi jet plynule zatáčkou jako se mi to dařilo v gt, mám problém se v zatáčce držet na silnici, hlavně na úzké SPA. doufám že je to jen mýma rukama a naučím se to protože by to byla škoda, ta hra má zábavový potenciál :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na xbox ovladači se to ovládá dost dobře :) volant by se mi šiknul tak max k forze xD

Souhlasím s tebou ,ovládání je dokonalé ,stačí jen vyladit styl jízdy ,nebo si trochu možná pohrát s nastavením auta...Taky záleží jaké máte auto.Vystřídal jsem jich několik a u různých aut si musíte dávat pozor na různé věci při jízdě....jj Forza taky se těším :) ale pro mě je zkrátka DualShock numero uno,netřeba dokupovat drahé doplnky jako volant atd....To si udělejte řidičák a kupte auto radši :)pokud chcete mít pocit z jízdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ono je to tim ze sou ty auta obecne trochu nervoznejsi aby tim byl navozenej pocit akcnosti (coz se dari) Ja treba v turismu ale malo kterou zatacku projedu uplne plynule na sixaxisu takze me to jako velkej rozdil neprisel. A ano tohle si o volant vylozene jeci a uz sem si aji ten G25 malem koupil ale vzhledem k tomu ze GT odlozili tak si to radsi koupim za tech par mesicu levneji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ať už to bude vypadat jakkoliv, vždycky to bude v podání EA jenom další arkáda, která ani zdánlivě nenapodobí jedinnou fyzikální vlastnost vozu. NFS vždycky byly a vždycky budou jen katalogem s 3D modely aut.

chytrý kecy hmm ale že by si to hrál to asi těžko co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to jsem si myslel taky, v demu to tak dokonce je, ale já dal do PS3jky poprvé disk, stáhl a nainstaloval se mi patch 1.01 a pak to najelo přímo do hry. Žádná volba jazyka, no a teď nevím jak to nastavit.

pokud nenajdeš vymaž daj češtinu a znovu update

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem vytáhl disk, vymazal GAME DATA a SAVY. Znovu vložil disk se hrou, první hra nabídla stáhnutí Patche 1.01, poté se hra nainstalovala na disk a poté sama spustila. Tam kde má být nabídka s jazykem se nic neobjeví. No a dál ve hře už nejde jazyk nastavit vůbec. Né že by mi tam vadila angličtina, ale přece jen když jdete do sekce tunnig, je tam mnoho věci na ladění výkonu a přece jenom v angličtině s tím moc nepohnu. Tak jestli někdo ví jak na to tak sem stím.

Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem vytáhl disk, vymazal GAME DATA a SAVY. Znovu vložil disk se hrou, první hra nabídla stáhnutí Patche 1.01, poté se hra nainstalovala na disk a poté sama spustila. Tam kde má být nabídka s jazykem se nic neobjeví. No a dál ve hře už nejde jazyk nastavit vůbec. Né že by mi tam vadila angličtina, ale přece jen když jdete do sekce tunnig, je tam mnoho věci na ladění výkonu a přece jenom v angličtině s tím moc nepohnu. Tak jestli někdo ví jak na to tak sem stím.

Dík.

tak to udělej znovu ale odpoj net ne? :roll: aby ti to nenabídlo update :roll: logické ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu