Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Need For Speed Shift


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 342
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Dobry den,dnes jsem si poridil tuto peknou hru a potreboval bych poradit,jak si nastavit,abych ridil sipkami a ne packou...Nikde jsem to nenasel...predem moc dekuji za pomoc a radu

doporučuji zůstat u páčky ... aspon je dá čístě zatáčet a ne sekavě ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A da se to nastavit i na ty sipky?Aspon na vyzkouseni,co by mi sedlo...dekuji

pokud to v moznostech neni tak asi bohuzel ne. ale urcite je lepsi naucit se s analogama. kamarad hral GT5 u me porad na sipkach a pak si diky Fifa 09 zvykl na analog a ted uz ridi jenom analogem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mohli byste prosim zkusi zajet cisty zavod na trati Silverstone International? Me to totiz ani za boha nejde. Klidne si dejte nejnizsi obtiznost a jenom jednoho soupere

já jsem tento čistý závod zajel během kariéry.....

nebyl to ani moc velkej problém

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cus lidi co je podle vas lepsi GRID nebo SHIFT jak graficky tak ovladanim ?

NFS SHIFT mi připadá lepší než GRID ,ale zase na druhou stranu u GRIDU mi připadne o kapánek lepší grafika ,tedy krom vnitřku auta ten je u SHIFT nepřekonatelný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Série závodních her Need for Speed prošla během svého života spoustou změn a vždy našla hráče, kteří neváhali za ní utratit peníze. Nyní se sérii povedl zřejmě její největší milník, o kterém vás prostě musíme informovat. Série Need for Speed překročila tento týden hranici 100 milionů prodaných kusů. Need for Speed se tak stal nejúspěšnější závodní hrou v historii a vstupuje tak do elitního „sto-milionářského“ klubu, ve kterém byly zatím jen čtyři další tituly – Mario, Tetris, Pokémon a The Sims. Dále tu máme ještě několik zajímavých čísel. Série obsahuje 15 titulů, které vyšly na 14 platformách. Hra vyšla ve 22 jazycích ve více než 60 zemích. Hráčům nabídla 279 miliard mil silnic a závodních okruhů. Dohromady série nabízí 17 miliard možností úpravy vozidla. Hry se prodalo více než všech prodejů nových osobních automobilů v USA od roku 1994. Jakým vývojem hra za 14 let prošla, také ilustruje skutečnost, že na první verzi v roce 1994 pracovalo 15 lidí a vozy ve hře měly rozlišení 70 polygonů. Na aktuálním Need For Speed SHIFT pracovalo více než 100 vývojářů a vozidla dosahují rozlišení 30.000 polygonů.

Velká čísla.....:love:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

musim se tady trochu priznat.. ze zacatku a ve vetsine prubehu hry sem mel stredni (vysokou sem si dal jenom na tech 25 zavodu kvuli odznaku) A jakmile sem mel v kariere to co sem chtel tak sem si to dal na lehkou (i kvuli driftovani) a zacal sbirat odznaky. Ale co se tyce platiny tak v podstate u ni na obtiznosti nezalezi. A model ovladani sem mel ten treti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Já jsem NFS Shift prodal, protože jsem měl problém s volantem.... tedy hra měla problém s mým Logitech Driving Force GT....

Psal jsem na podporu..... už vyšel patch... který tento problém opravuje....

Hra je na cestě zpět ke mě.....

Rashi.... asi tě pak požádám o nějakou tu radu, jak hru dohrát do konce....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu