Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Need For Speed Shift


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 342
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Potrebuju poradit, mam problem s rozjezdem, vetsina aut mi na startu ujede a to i ta slabsi. Potom je samozrejme dojedu, ale je to zbytecna ztrata :(

PS: Porsche Cayman S pribyl jako nejsilnejsi (7.0) auto do Tier 2 (tusim za $11o.ooo), jezdi pekne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bitskull ty se ale máš taky bych chtěl ten cayman :) Jinak těžko říct jak ti poradit, jediná možnost, ale o tom určitě víš, při startu když se odpočítává a mačkáš plyn tak se koukej na otáčkoměr a ono ti to tam v jednom bodě zasvítí zeleně a to je přesně ten bod do kterého se máš trefit aby si vystřelil jako raketa :) ale jak říkám o tom asi víš :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pennywise: Jo o tom vim, ale presto diky ;) Taky se snazim na jednicku, pripadne dvojku ten plyn nemit az na podlaze, aby se neprotacely kola, ale proste se mi ty rozjezdy vubec nedari. Tak sem si rikal, ze je na to treba nejekaje postup nebo finta ... se snad podivam i do manualu nebo co :)

PS: Ad Porsche zkus - zaregistruj se u EA pokud nejsi (ja uz tam mam registraci od FNR4) a pak se z Needu podivej na online porovnani vysledku mezi kamarady. To je v podstate jedine co sem udelal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pennywise: Jo o tom vim, ale presto diky ;) Taky se snazim na jednicku, pripadne dvojku ten plyn nemit az na podlaze, aby se neprotacely kola, ale proste se mi ty rozjezdy vubec nedari. Tak sem si rikal, ze je na to treba nejekaje postup nebo finta ... se snad podivam i do manualu nebo co :)

PS: Ad Porsche zkus - zaregistruj se u EA pokud nejsi (ja uz tam mam registraci od FNR4) a pak se z Needu podivej na online porovnani vysledku mezi kamarady. To je v podstate jedine co sem udelal...

Jo já a EA, nebo spíš můj profil jaksi nejdou dohromady už jsem to řešil i s EA a nic:D No jinak k těm rozjezdům, já se na to tak trochu vykašlal a při startu prostě držím plyn prostě pořád dokud neodstartuju.Sice kola pěkně řvou, ale aspon jim trochu na startu konkuruju :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

jonny18: No ja sem ty Needy nekupoval, mam je vymenou za jinou hru. Ani sem je neregistroval, jen sem se s nima prihlasil online. Ale ucet u EA samozrejme mam, hral sem na PS3 Fight Night Round 4, ktery je taky od EA. Docela me to prekvapilo prave...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepotrebuje si nekdo udelat vymenou online odznaky? Pokud to se mnou nekdo projede, obdaruji ho temi credits nebo co to tady je :) Jde o tyhle odznaky:

Epic Badge: Online Europe Champion (16 minor badges)

Epic Badge: Online Japan Champion (7 minor badges)

Epic Badge: Online Us Champion (14 minor badges)

Zajemci me kontaktujte na ICQ nebo Skype ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prave ze u tehle tri je potreba dojet na kazde trati jako prvni:

Epic Badge: Online Europe Champion (16 minor badges)

Epic Badge: Online Japan Champion (7 minor badges)

Epic Badge: Online Us Champion (14 minor badges)

Takze je potreba jet vzdycky 2x. Navic se to trosku komplikuje tim, ze to musi byt online ranked match a u tech nejde omezit pocet jezdcu ani je nijak jinak uzamcit (nebo sem na to teda neprisel), takze jsou verejne pro 2-12 hracu. Cili je potreba hru odstartovat co nejrychleji (po jedne a pul minute cekani v GAME-ROOM zmacknout na ovladaci ctverecek) a pokud se tam nasockujou nejaci ostatni jezdci, tak zalozit novy GAME-ROOM :) Ale da se to, ve vsech trophy guides doporucujou odjezdit tyhle trate s kamosem, protoze je to jednozduzsi nez masterovat vsechny zatacky na vsech tratich :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
H0W3N: Chce to trochu cviku. Ja sem se vetsinou rozjel na maximum a pak na maximum zatocil, pricemz jak jdes do smyku, tak musis tocit hned druhou stranu. Vetsinou sem to, ale stejne nevybral a vyboural se. Nicmene tim, ze byly ty smyky velke a v blizkosti rohu sem nasbiral i tak dost bodu na to abych zavod vyhral :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu