Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Need For Speed Shift


tekken90

Recommended Posts

já klidně dám, hraju hlavně útok na čas a už jsem docela vychytal ty drifty, takže ty, ale nikdo to nehraje, všichni jenom závody, jenže to není vůbec fér, tam je to jen o štěstí, za ty bourání měli bejt penalizace a né že před zatáčkou mě někdo narve zezadu a nic se mu nestane a ještě mě předjede...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 342
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...



Dnes EA představilo nově chystaný DLC balíček s názvem Exotic Racing Series pro hru Need for Speed: Shift. Jedná se už o druhý balíček pro NFS: Shift pro PS3 svého druhu ( první byl Racing Pack). Exotic Racing Series nám nabídne přesně sedm nových superaut. Tento DLC si oblíbí, jak fandové starých klasik, tak i fandové novějších modelů. Včetně nových aut nám vývojáři nadělí poprvé i novou trať s názvem Riviera. Tato trať se bude vcelku lišit od těch ostatních ve hře, neboť si zajezdíme v uzavřeném městě. Tato trať vypadá opravdu slibně. Celý tento balíček vyjde už 18.března za cenu 10 dollarů. Celý seznam aut naleznete pod novinkou. S novým infem vyšel i nový trailer, který ukazuje, jak to vše bude vypadat.

Exotic Racing Series obsahuje:

BMW M1 Procar

Alfa Romeo 8C Competizione

GUMPERT apollo

Honda NSX

McLaren MP4-12C

Maserati GranTurismo S

Mercedes-Benz SLR McLaren Stirling Moss






Zdoj: http://www.playstation.hodnoceniher.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo hrajete SHIFT nevíte, které auto je potřeba, abych mohl jezdit závody WORKS RESTRICTED nebo tak nějak se to jmenuje je to myslím uplně ta poslední třída, před NFS Live...Vždy mi to napíše, že nemám žádné auto způsobilé pro tento závod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo hrajete SHIFT nevíte, které auto je potřeba, abych mohl jezdit závody WORKS RESTRICTED nebo tak nějak se to jmenuje je to myslím uplně ta poslední třída, před NFS Live...Vždy mi to napíše, že nemám žádné auto způsobilé pro tento závod.
Musis nektere z aut, ktere to umoznuje (ma ikonu "W") upgradovat na maximum a pak provest konverzi na WORKS.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu