Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Need For Speed Shift


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 342
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Review Rating

IGN 90

IGN UK 87

Official Xbox Magazine 90

Gaming Nexus 100

GameSpy 100

TeamXbox 90

Gametrailers (Video) 91

Eurogamer EN 70

ComputerAndVideogames 89

Videogamer 80

GameDaily 90

GameInformer 80

GameChronicles 92

to mluví za vše a že někdo nechce simulaci, co na to napsat, zahraj si micro machines :) ono když se auto nedá moc ovládat tak to není moc velká zábava, já jakožto vyložený odpůrce nových NFS jsem spokojen a překvapen že u EA vše smetli ze stolu a začali od nuly...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ono NFS Shift zas takmoc velká simulace taky není :angle: Ale je to paráda, velkej posun od Pro Stree, Undercoverů a a dalších sraček v sérii. Skvělé oživení série a parádní hra... Určitě ne nejlepší arkáda, co sem hrál, ale neurazí... 80% si zaslouží. Už se nemůžu dočkat, co s příštím dílem udělají Criterion (Burnout)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě v pátek došel taky můj NFS na ps3 :) tak přidám své dojmy....

Grafika - bombastická ,fakt nádhera

Ten karierní režim je skvělý hodně chytlavý a člověk se od něj nechce odtrhnou je to fakt zábavné.A o řeči o tom jestli to je nebo není simulace.....řekl bych to asi takto ,to záleží jen na vás ,pokud chcete simulaci hrajete jako simulaci a naopak jako arkádu:)

Mé hodnocení 85%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem ji koupil, hra je to špičková, grafika 100%, detaily přesně jako v prvním screenu ze začátku roku 09... a simulátor to podle mě je, pohled za volantem, široká škála nastavení.. nastavení podvozku, nastavení hustoty v pneumatikách, tlumiče.. neuvěřitelná škála nastavení.. fakt nádhera.. a když si ještě vezmu, že hraju na Logitech G25 na full HD televizi.. jsem ˇšťastný člověk :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono záleží jak to člověk vezme, simulace není ani GTR nebo LFS protože nesedíte v autě které se třese a nepůsobí na vás odstředivé síly a podobně nebo může být simulace i NFS protože se snaží napodobit jízdu ve voze, podobně jako simulace fotbalu nebo života jako SIMS, je více pohledů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žádná hra se nikdy nedokáže přiblížit opravdové simulaci jizdy v autě ani Gran Turismo ani NFS prostě NIC.Takže simulace není ani GT ...... jsem řidič ,takže vím o čem mluvím.

jde vidět že si asi neseděl za volantem skutečného auta.Jinak by si nevypustil do světa větu,že "NFS:Shift je simulace".To že tam je spousta nastavení hru simalací,nedělá.Auto se chová nereálně a ta přetáčivost...bože...
Aleeee ozval se nám PÁN ŘIDIČ :wohow: koukám ty jsi asi náký profík a určitě si řídil všechny ty Porsche ,Bugatti a Lamba které jsou ve hře ,jinak bys taky nikdy nevypustil takovou věc do světa....:lol:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja koupe urcite nelituju. Moc se mi to libi a jestli je tady zase nekdo chytrej nebo s prominutim blbej ze od toho ocekaval simulaci tak je to jeho problem. Dokonce je to v nakych vecec lepsi jak GT (zvuky, pozitek z jizdy a rychlost). Nekdy dalsi tyden bych si chtel zkusit online (muj profil je nebo smeruje samozrejme k preciznimu) takze si me pridejte a nekdy se muzem domluvit. nick: Rash-182

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tak, jak tady kolega píše že už minimálně 3 roky řídí, to nic neznamená a hlavně kdo chce simulaci jde a projede se ve svém autě, hra je pro odreagování a zábavu, například GT série nikdy nebyly na takové úrovni jako třeba GTR od simbinu ale žádnou hru jsem nehrál tak dlouho. Jde o x-factor :D tak neřešte blbosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

řešíte tu simulaci nikdy jsem neseděl v za volantem a neujel několik km ve voze ale kdo znáš zas seděl v nějkám závodním autě ? kdo ví jak se chovájí nějaká auta třeba se tak opravdu přetačí

Řekl jsi to uplně přesně ,k tomu není co dodat ,dokáže mě vždy podráždit když někdo něco řekne ,přitom ty auta v takové rychlosti nikdy neřídil ,nemůže vědět jak se chovají a taky souhlas s Avengerem.Myslím že tímto už bychom mohli omezit dohady o simulaci - nesimulaci...pravda je taková jak už uvedlo několik lidí výše ,koupět taky nelituju ,jsem naprosto spokojen....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pennywise : profík nejsem,to ani náhodou,ale vím jak se chová BMW v zatáčce pod plynem. NFS není simulace ani omylem.Je to pouhá arkáda,rádoby si hrající na simulaci nějakých závodů.Pro mě NFS obyčejný průměr a zklamaní z celkové pojetí hry.A k tomu profíkovi...pokud vím tak Lambo je právě chváleno a oceněváno za svoji skvělou přilnavost a skvělím projížděním zatáček....A ne že se čtyřkolkou mě bude v každé zatáčce ustřelovat prdel...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

řešíte tu simulaci nikdy jsem neseděl v za volantem a neujel několik km ve voze ale kdo znáš zas seděl v nějkám závodním autě ? kdo ví jak se chovájí nějaká auta třeba se tak opravdu přetačí

lol,tak tím si mě dostal :D :D :D jasně,určitě se tak přetáčí :D

Jinak já vám to neberu,pokud vás to baví,tak hrajte :) :) jen píšu svůj názor,tak mě hned nemusíte napad a někteří naznačovat že sem blbej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz sem uplne poprvy nad tim bavorakem prevzal rizeni a jel do te prave zatacky z kopce tak sem si schvalne rikal.. no prej se to hafo pretaci tak budu opatrnej.. a skoncil sem na leve strane v pisku.. zas tak strasny to pretaceni neni a ja taky vim jak se chova auto pod plynem v zatacce.. taky sem si obcas zablbnul ale delani machrovinek na okrsku a na okruhu je opravdu neco jinyho.. tim v zadnym pripade nechcu rict ze je to simulace jak rikas ze je to arkada hrajici si na simulaci.. no a?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kirk: ano to byla narážka na tebe, tak tě nechápu, sám tedy teď tvrdíš že každé BMW jde pod plynem do smyku tak proč se divíš že ti závodní bestie jde také do smyku? nějak tě nechápu - jen nevím proč se snažíš být důležitý v každém tématu aby jsme viděli jak velezkušený řidič jsi..mimochodem projeď si pár TG testů Lamborghini, vyzdvihují tam pohon všech kol to ano ale jako jediný není nedotáčivý ale přetáčivý a konkrétně u nových modelů skvěle řiditelný

já jen nechápu proč to tak řešíš, je to hra, nevím kolik ti je ale takhle jsem se choval na fórech když mi bylo 15 a záviděl těm kdo auta opravdu řídí tak sem se jim snažil dokázat jak zkušený jsem přesně tak jak to děláš teď ty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu