Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Need For Speed Shift


tekken90

Recommended Posts

mě je to jedno jaká hra je :) jen upozorňuju že to není simulace jak tady někdo vykládá :)

Za druhý sem neřek že je BMW přetáčíví v káždé zatáčce pod plynem...Jen sem řek že i s 1.6 jde ject bokem zatáčku.

a za třetí důležítý v každém tématu? lol :D :D napřed se koukni kolik mám vůbec příspěvků,než z tebe něco vypadne :D

A taky sem už říkal že žádný profík ani velezkušený řidič nejsem.Ale každý kdo jednou seděl v autě tak nemůže říct o této hře že je simulace.Mimochodem je mě 25.A nechápu proč mě pořád napadáte.Jen sem řek,že to není simulace a dodal k tomu pár argumentů na vysvětlení.no jo,upřímnost se nevyplácí....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 342
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

jenže to nemůžeš říct o žádné hře a zároveň o všech, víš co znamená pojem simulace? Snaha o navození reálných podmínek a to ti žádná hra neudělá, všechny se jen snaží, některá více a některá méně... Mimochodem napadat si začal první ty za něčí názor a teď tě štve když napadá někdo tebe, byl to jeho názor tak mu ho neber, jeho to baví, jemu se to líbí hotovo.

Ohledně té 316 nárážím jen na přetáčivost o které se tu rozčiluješ, sám tvrdíš že ta hra je hrozně přetáčivá, zároveň tvrdíš o 100koňovém autě že se s ním dá jet také přetáčivě ale pár témat se dívíš že se závodní auto s x-set koňmi přetáčí tak já nevím, vykašli se na to hádání, jakoby ses dohadoval sám se sebou člověče :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

akorát že ono to ustřeluje u všech vozů....Ale nic,nebudu to řešit.Jsem hloupé a dementní dítě co se snaží jen dělat chytrýho a být nesmírně důležitej.Tak ne mě nereagujte,potom to tak nevynikne

K té 316...Ono je rozdíl jed na dvojku pod plynem a ject bokem a je rozdíl ject 200 pod plynem,s nastaveným přítlakem a auto jede bokem....Ale jak sem řek nebudu to řešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pennywise : profík nejsem,to ani náhodou,ale vím jak se chová BMW v zatáčce pod plynem. NFS není simulace ani omylem.Je to pouhá arkáda,rádoby si hrající na simulaci nějakých závodů.Pro mě NFS obyčejný průměr a zklamaní z celkové pojetí hry.A k tomu profíkovi...pokud vím tak Lambo je právě chváleno a oceněváno za svoji skvělou přilnavost a skvělím projížděním zatáček....A ne že se čtyřkolkou mě bude v každé zatáčce ustřelovat prdel...

Ale sám osobně jsi Lambo neřídil,takže......viš co?:ziped: Jde vidět ,že mluvíš se zapšklosti ,ale máš právo na svůj názor.....jen by už se to tady dále nemělo rozmělňovat ,pořád dokola....prostě každý máme jiný názor:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přestaňte se hádat ... asi tady někdo nepochopil že to neměl být program pro školení závodníků ale hra demence říkat že jsem řidič a takhle se auto nechová :roll:

no nic ale musím říct že hra je v multiplayeru dost nefér ... já který to jedu bez všech pomocných systémů má dost nevýhodu oproti těm co maj všechno zapnutý :roll: :blink: a zapínat to nebudu protože bych přišel o ten zážitek :blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem...

NFS SHIFT jsou precizní řemeslná práce. Pěkná grafika, super zvuk, slušná hratelnost s možnosti nastavení až až... Pro mě jako fanouška série NFS trochu zklamání. Okruhy :-( Série NFS by se měla vrátit do ulic...

Každopádně hru všem doporučuji...

PS: jak je to v SHIFTu s hraním pro dva hráče (split screen) ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem...

NFS SHIFT jsou precizní řemeslná práce. Pěkná grafika, super zvuk, slušná hratelnost s možnosti nastavení až až... Pro mě jako fanouška série NFS trochu zklamání. Okruhy :-( Série NFS by se měla vrátit do ulic...

Každopádně hru všem doporučuji...

PS: jak je to v SHIFTu s hraním pro dva hráče (split screen) ?

split není ale je prej nějaký coop ale asi to je online

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem...

NFS SHIFT jsou precizní řemeslná práce. Pěkná grafika, super zvuk, slušná hratelnost s možnosti nastavení až až... Pro mě jako fanouška série NFS trochu zklamání. Okruhy :-( Série NFS by se měla vrátit do ulic...

Každopádně hru všem doporučuji...

PS: jak je to v SHIFTu s hraním pro dva hráče (split screen) ?

Shift je dobrej,me se libilo ProStreet, takze tohle "ProStreet 2" (vymakany a o hodne lepsi) se mi fakt libi, ulice uz byli nuda.Je to takovy spojeni GRiD s tuningem od NFS a prvky GranTurisma - moc dobry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wellkey: ja te chapu ale ty ulice uz kazdymu lezly krkem a uz je to nebavilo, proto taky Undercover mel tesce podprumerny hodnoceni, tak to potrebovalo zmenu jako sul

jak je to s ceskejma titulkama? Jaky verze hry, nebo regiony obsahujou cesky titulky? De mi o koupi z eBay

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím že to je jako u těch undercover, koupil jsem si zahraničí undercover a obsahovala české titulky ale nevím asi to musí být evropská verze jinak link kde si jí můžeš koupit s CZ titulky http://www.originalky.cz/store/fulltext.asp?lngDepartment=0&strName=need+for+speed+shift

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wellkey: ja te chapu ale ty ulice uz kazdymu lezly krkem a uz je to nebavilo, proto taky Undercover mel tesce podprumerny hodnoceni, tak to potrebovalo zmenu jako sul

jak je to s ceskejma titulkama? Jaky verze hry, nebo regiony obsahujou cesky titulky? De mi o koupi z eBay

Undercover byla hlavně děsná slátanina bez ducha a bez nápadu...

Pro mě je úplně BEST OF díl need for speed porsche unleashed (mód továrního jezdce, evoluce... bomba!) a co se týče hratelnosti tak - Most Wanted (honičky s poldama mmmm...) :-)

SHIFT je nádhernej - hratelnej - perfektně udělaná hra, ale holt zase okruhy... další... žádnej extra nápad - alespoň pro mě

- Undercover má 100% CZ titulky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě je to jedno jaká hra je :) jen upozorňuju že to není simulace jak tady někdo vykládá :)

Za druhý sem neřek že je BMW přetáčíví v káždé zatáčce pod plynem...Jen sem řek že i s 1.6 jde ject bokem zatáčku.

a za třetí důležítý v každém tématu? lol :D :D napřed se koukni kolik mám vůbec příspěvků,než z tebe něco vypadne :D

A taky sem už říkal že žádný profík ani velezkušený řidič nejsem.Ale každý kdo jednou seděl v autě tak nemůže říct o této hře že je simulace.Mimochodem je mě 25.A nechápu proč mě pořád napadáte.Jen sem řek,že to není simulace a dodal k tomu pár argumentů na vysvětlení.no jo,upřímnost se nevyplácí....

Hochu ty si asi dobře naivní že srovnáváš skutečné auto se hrou... herní simulací je myšlena hra která se alespoň trochu přibližuje realitě, vypilovanou fyzikou, grafikou, ovládáním, btw gallardo ani murciélago se mi v zatáčkách nepřetáčí... zrovna jezdím z caymanem zadokolkou a tam je znatelná přetáčivost.. ale to je přece samozřejmé..

Když už tu zmiňuješ "arkády jak vyšité" tak si zahraj takového burnouta.. .ta fyzika a chování aut fakt nemá se skutečností moc společného... nebo předchozí nfs.. ve všech byly trapné nerozbitné modely aut které se chovaly jako papírové hračky... tak si uvědom ten rozdíl... A jestli se ti nelíbí nové Needy tak hraj něco jiného, nebo sedni za volant toho tvýho Bavoráčka a třeba sjeď do jezera.:ok:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2wellkey: ja myslel samozrejme Shift s tema titulkama, ne Undrcover, ten mam. Jinak ja sem si Undercover da se rict uzil, ptze sem si hned na zacatku koupil Veyrona ato nejlepsi vyladeni a ovladani a to se to pak jezdilo :D Sem dohral za den. Ale mas pravdu ze to byl slates, uz me nebavilo furt jezdit 400 km/h a klickovat mezi auty.

Jinak jo, Porsche challenge byl nejvic, to nakupovani ojetych aut, opravy a prodavani, to bylo neco, trik byl v tom ze takle se daly okamzite vydelat penize a koupit si to best, ja mel dycky vsechny auta. A to ladeni, karburatory, prevodovky a pneumatiky, to byla hrozna revoluce, best dil.

A ano, Hot Pursuit 2, posledni klasickej dil, co ja se ho nahral na PC, ty jizdy za policajty a barely z vrtulniku, klasika

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo sám to teď vidím no jestli je to od hametrailers FAKE to není těm se dá věřit a pravdu máš lepší model poškození má X360 určitě se to dá nějak vysvětlit tím že na PS3 nešla třeba udělat stejná technologie na destrukci jak na X360 nebo to tvůrci prostě jen odflákly

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu