Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Need For Speed Shift


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 342
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

podlemě už to dál nikdo řešit nebude žádný opravný PATCH což je škoda chtěl jsem si hru koupit protože mě zaujmul první TRAILER s kolizi jak se to tam pravéě rozdrtilo :( stejně si jí koupim

Můžeš mi říct jak jsi si tak jist, že nebude patch? Proč by nebil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

víš co to dá práce vsunout do hry model pro destrukci ? a jinak už vím proč u PS3 to není destrukce to kvůli PhysX nebo jak se to jmenuje PC to podporuje a u X360 je něco podobného to samé je u nového Batmana u PS3 taky kvůli Physx nejsou boje tak záživné jako na X360 nebo PC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nee, Xbox PhysX nema a pocita to jinak a praveze PS3 ji podporuje protoze ma grafiku od nVidie, coz Xko nema, akorat se to v PS3 zatim moc nevyuziva, PC to vyuziva hlavne.

http://console-forum.net/showthread.php?t=50979&highlight=PhysX

http://console-forum.net/showthread.php?t=50405&highlight=PhysX

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To že je horší destrukce horší na ps3 než na pc a xboxu je jen chyba vývojářů a né toho jestli ps3 má PhysX nebo nemá. Collin mcrae dirt 2 na ps3 má reálný model poškození, jde jen o to jak vývojáři té konkrétní hry vypilujou engine pro konkrétní konzoly a jak znají architekturu ps3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no hele sice jsem hrál jen na PC ale pokud sis to už koupil tak to uplně nedsuzuj přece jen jde o jednu věc sice velkého rázu ale třeba tě to zrovna chytne, já si taky vzpomínam na PS2 ještě jsem si koupil NFS carbon a hodnotily je nic moc a nebylo tam tohle a zas tohle a náhodou jsem si příjemně zahrál jinak pokud to budeš prodávat tak bych měl zájem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jednu vec ? ale jakou,,,,pste to desny sem se tesil na ty bouracky s motin blurem, klepajici se kabinou litajicima kusama auta az teda na to ze auto bude po tomhle efektnim narazu vlastne uplne jako novy jen nebude mit barvu,proste me to stve :) uvidim trea ti to prodam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu