Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Need For Speed Shift


tekken90

Recommended Posts

jednu vec ? ale jakou,,,,pste to desny sem se tesil na ty bouracky s motin blurem, klepajici se kabinou litajicima kusama auta az teda na to ze auto bude po tomhle efektnim narazu vlastne uplne jako novy jen nebude mit barvu,proste me to stve :) uvidim trea ti to prodam

Hele když máš pohled z kabiny tak stejně vidíš velký hovno co s tím autem je :D. Maximálně u replayů to může vadit. A už jen ta myšlenka že na xku mají pěkný bouračky může srát někoho, ale stejně... Já bych v tom zas tak velkej problém neviděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 342
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Hele když máš pohled z kabiny tak stejně vidíš velký hovno co s tím autem je :D. Maximálně u replayů to může vadit. A už jen ta myšlenka že na xku mají pěkný bouračky může srát někoho, ale stejně... Já bych v tom zas tak velkej problém neviděl.

no jo ae kdyz si vzpomenu na GRiD ten mel bouracky uplne dobry a bylo to to jediny co me na tom bavilo,nwm me to vadi,xko proste levnejsi konzole bez BD a ja nevim jaky techniky to najednou ma,je to ironie ty velky kecy jako PS3 velkej potencial do budoucna blabla a co vidim hry v 720p kolikrat ani to ne, a efekty horsi jak xko,tak kde je sakra ten obrovskej "vykon" PS3 ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

,tak kde je sakra ten obrovskej "vykon" PS3 ?

Nikde, stejne jako podpora PS2 her na vsech PS3 konzolich. Sony dycky slibuje a pak velky kulovy, PS3 ma vykon jak prase ale v drtivy vecine nevyuzitej a to uz tu nakou dobu je, tak by se naky vyvojari mohli vytahnout. Grr

pohled z kabiny? nikdy, ja vim ze je to na tyhle hre velky plus ale pro me to je nejhorsi pohled, nedam ani jednu zatacku, ja proste musim kolem toho auta videt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikde, stejne jako podpora PS2 her na vsech PS3 konzolich. Sony dycky slibuje a pak velky kulovy, PS3 ma vykon jak prase ale v drtivy vecine nevyuzitej a to uz tu nakou dobu je, tak by se naky vyvojari mohli vytahnout. Grr

pohled z kabiny? nikdy, ja vim ze je to na tyhle hre velky plus ale pro me to je nejhorsi pohled, nedam ani jednu zatacku, ja proste musim kolem toho auta videt

taky ten pohled nesnáším lae v shiftu to je dobře udělaný že vidíš hodně dobře nezdá se to ale je to tak ... zkus a zvykni si tak :) třeba v dirtu 2 naprosto nemožné pro mě řídit v kabině

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim no, to já když už mám pohled z kabiny tak využívám. Hlavně teda u simulátorů. Co to je za simulaci, když čumíte 5metrů za autem? :D A ještě k tomu u shiftů je tak pěkně propracovanej, že tam jedině pohled zevnitř.

edit. i u DiRTa se dá jezdit s pohledem s kabiny. a když si zvykneš, je to i lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Shift mi prislo, asi nejlepsi zavody co jsem hral, po patchi 1.01 konecne i plnohodnotny poskozeni.Bouracky jsou uzasny i pocit z jizdy fakt bezva. Nevyhody jsou asi bolest rukou pri delsim hrani, ale je to mozna jen muj problem i kdyz u jinych her jsem to nikdy nemel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to prave takle delal v Undercoveru, na zacatku sem si koupil Veyrona :)

Naslapla hra, naprosto naslapla, jediny co me stve je ze nemam sirokouhlou TV a ze kdyz dam nitro tak zadnej plamen

Ja to hraju z kokpitu,je to daleko lepsi hlavne pri bourackach,motion blur-rozmazani, cernobilo lita hlava xD o to prides kdyz koukas ze treti osoby,o ty bouracky.Hry z PSN bych nekupoval,proc taky kdyz hru projdu a mam toho veyrona tak jako tak a este si uziju i jiny auta nez k nemu dojdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,puvodne jsem cekal na GT5 ale po neustalych odkladech jsem se stal majitelem NFS Shift.

Jsem prijemne prekvapen co se tyce zpracovani a libi se mi ze to neni takove arkadove jako predchozi dily.

Zatim jsem hral jen chvili a hraju pohledem z kabiny.

Chci se zeptat jestli jste zkouseli on line zavody?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

online sem zatim nezkousel ale uz se na to delsi dobu chystam. jinac si myslim ze si EA po odkladu GT5 mne ruce :D A na kolikate ste vlastne urovni? ja 18

Já jsem na 20 a utočím na 21 uroven :) hraju na medium a všecko ok s joystickem....mám vyplé všechny zlepšováky řízení.Jinak vůbec mi neva že GT vyjde bůhví kdy ,mám NFS SHIFT a je to totál nářez.Doufám že přichystají náké DLC balíčky auta - tratě atd....:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jedu taky na stredni a auto na Zkuseny, je to vazne paradni hra. Akorat se nekdy neda verit ty zeleny care na zemi, zelena zelena a ste venku

To je pravda ,jsou prostě zatáčky kdy musíte spoléhat sami na sebe ,ale to se stává hlavně když už musíte krotit pořádně rychlá auta....je to pak docela adrenalin :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu