Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Need For Speed Shift


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 342
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

A kolik vás stálo poštovné chlapci?Tohle mě vždykcy zajímalo ,vím že v zahraničí se dá lépe koupit ,ale vždy mě zajímalo poštovné a dovoz ,jinak si myslím ostatní by neměli váhat ,ta hra za ty prachy stojí!!!:)

Presne 946 korun i s postou a se vsim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pennywise: to je komplet cena ale to je na jinou debatu a ne sem, google a najdeš toho mraky a hlavně není nic lehčího si napsat přímo prodejci za kolik pošle pokud to nebude v nabídce při placení

jelikož jsem koupil EU verzi je tam i čeština ale ta mě opravdu nezajímá, jsou to auta a anglicky už dnes musí umět kdekdo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přemýšlím, že bych si koupil hru na GAME.CO.UK, což je britský obchod, jen nevím jestli tam bude taky čeština. Už jsem jim psal jednou ohledně NHL 10, ale odepsali, že neví v jakých všech lokacích hra je protože ji nemohou rozbalit a vyzkoušet. Ne že bych na té češtině nějak bazíroval, ale když ji hra má, tak proč né?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar, chci se zeptat kdy přesně vychází demo na PS3? na netu sem se dočet že v říjnu ale den sem nikde nenašel, dík ;)

Demo byl mělo být už na US store ,co vím z doslechu ,zkus se tam podívat a nebo počkej na update večerní na EU store a snad ho tam taky dají:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A delate vsechny urovne? Nebo dete rovnou do svetovyho NFS, tedy pate. Me se otevrela aniz bych dokoncil druhou

Mě se to taky ,tak nějak otevřelo ,ale většinou se snažím ,nejdříve dokončit první urovně jednu po druhé a pak teprve se pořádně zafarám do následující ,ale NFS live - 5 uroven ,u té jsem neodolal a musel sem si zajet jeden turnaj a 5x první místečko :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale ty drifty..? co to je proboha za sr*cku...? Muze mi nekdo proboha vysvetlit proc se ty auta chovaj takle retardovane na ty trati.? To je uplna dmnce. Copak je normalni ze kdyz ve 27 km/h slapnu na brzdu a auta se otoci temer o 180? Ja se sice o drift nijak nezajmam, ale rekl bych ze ta trat je nomralni a nepolejva se ojelem. Nebo jo?

Jinak stejnak nejlepsi je Lamborghini Murcielago LP640 jako tovarni vuz, s nim muzete podebirat auta :D Myslim to vazne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale ty drifty..? co to je proboha za sr*cku...? Muze mi nekdo proboha vysvetlit proc se ty auta chovaj takle retardovane na ty trati.? To je uplna dmnce. Copak je normalni ze kdyz ve 27 km/h slapnu na brzdu a auta se otoci temer o 180? Ja se sice o drift nijak nezajmam, ale rekl bych ze ta trat je nomralni a nepolejva se ojelem. Nebo jo?

Jinak stejnak nejlepsi je Lamborghini Murcielago LP640 jako tovarni vuz, s nim muzete podebirat auta :D Myslim to vazne.

pokud máš drift auto tak je to dost citlivé (rx7 naprosto neovladatelná )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale ty drifty..? co to je proboha za sr*cku...? Muze mi nekdo proboha vysvetlit proc se ty auta chovaj takle retardovane na ty trati.? To je uplna dmnce. Copak je normalni ze kdyz ve 27 km/h slapnu na brzdu a auta se otoci temer o 180? Ja se sice o drift nijak nezajmam, ale rekl bych ze ta trat je nomralni a nepolejva se ojelem. Nebo jo?

Jinak stejnak nejlepsi je Lamborghini Murcielago LP640 jako tovarni vuz, s nim muzete podebirat auta :D Myslim to vazne.

Jo vetsinou maj auta pri driftu gumy bez vzorku a na trati je opravdu olej,je to v tom shiftu docela realny ale fak to nejde hrat ten drift.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem si to zahral a docela me sere to automaticke brzdeni.. nemuzu to pak ovladat tak jak ja chci...

Ohledne realnosti, pochybuju ze se s nekteryma autama muze zachazet jako s bagrem :D (nabouras do predniho, zvednes ho nad sebou a nechas ho take za sebou..)

Jinak je to samozrejem jiny kafe nez posledni NFS :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem si to zahral a docela me sere to automaticke brzdeni.. nemuzu to pak ovladat tak jak ja chci...

Ohledne realnosti, pochybuju ze se s nekteryma autama muze zachazet jako s bagrem :D (nabouras do predniho, zvednes ho nad sebou a nechas ho take za sebou..)

Jinak je to samozrejem jiny kafe nez posledni NFS :)

tak si to vypni

vypni si vše a přejde tě bourat do ostatních :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak si to brzdeni vypni :D je to pro mimina.

jinak ja vim ze maj bezvzorkovy pneumatiky ale to maj vsecky zavodaci, Nascar taky a nechovaj se takle, je to desne nerealny, mas zarazenou trojku a to auto se skuba jako kdyby melo milion koni, jedes dvacet a udelas hodiny, fak shit.

Ale jinak ta hra je perfektni, furt ji hraju, 21. uroven a jedu dal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych řekl že tohle driftování ,není třeba zábavnější než v předešlých dílech ,ale zdá se mi reálnější ,určitě je reálnější sjet půlku tratě 2x až 3x tam hodit náký drift ,než prodriftovat 9km v kuse :D jako to bylo v minulých dílech....Jinak mě drfitování sedlo jako u každého NFS a vše dělám na první místa s velkým náskokem.Chce to jen nacvičit .nic víc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem zkoušel zatím jen demo a nevím jak je to na volantu ale na dual shocku je to docela peklo to ovládání, asi je to i o nastavení, ale projet eau rouge více jak 100km/h je peklo a na následující rovince ty auta podivně plavou, přitom čím vyžší rychlost=tím větší přítlak, počkám si na plnou ale nevím jestli to obratem neprodám :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu