Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Batman: Arkham Asylum


tekken90

Recommended Posts

batman-arkham-asylum-artwork.jpg

Platformy: Playstation 3, Xbox 360, PC

Datum vydání: 2009 Q2

Odkazy: Gamespot, IGN, Gametrailers

Batman se ukázal v novém traileru

Už dříve vyšel trailer pro hru Batman Arkham Asylum, na níž pracuje EIDOS a Rocksteady, který nám ukázal jen ponuré prostředí Gothamu ( http://www.gametrailers.com/player/42999.html ) . Nyní už vývojáři z Rocksteady vydali trailer, který ukazuje i několik záběrů ze samotného hraní ( http://www.gametrailers.com/player/44909.html ) . Věznice Arkham je plná psychopatů a maniaků, kteří jsou z ničeho nic propuštěni. Vaším úkolem tak bude pochytat všechny zločince a hlavně zastavit Jokera, který uteče z křesla smrti. Hra vám umožní volný pohyb - otevřený svět, ale jestli to bude plus, uvidíme až koncem roku, kdy hra vyjde na X360 a PS3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj až vyjde hned kupuju a to mi nikdo nerozmluvi :D, doufám že až bude potom někdy dalsší batman že bude třeba volný pohyb po městě např. v batmobilu, možnost používat ty jeho vychytávky na lezení budov atd.... třeba seskok z budovy pomocí pláště :D to budu uplně 100% spokojenej :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj až vyjde hned kupuju a to mi nikdo nerozmluvi :D, doufám že až bude potom někdy dalsší batman že bude třeba volný pohyb po městě např. v batmobilu, možnost používat ty jeho vychytávky na lezení budov atd.... třeba seskok z budovy pomocí pláště :D to budu uplně 100% spokojenej :D

zatím se budeš muset spokojit s tímto...bohužel hra na motivy filmu The Dark Knight byla zrušena :( .. je to škoda, vypadala parádně a měla volné město...s velikostí + - jako v GTA4

Jak to bylo s hrou Dark Knight

Jak jistě víte, EA ve spolupráci s Pandemic Brisbane připravovala hru Dark Knight, podle stejnojmenného filmu s netopýřím mužem. Jenomže nikdy se hra nedostala na pulty a nyní se konečně ukazuje, co za potopenou hrou stojí. Za vše podle kotaku můžou velké ambice, které vývojáři z Pandemicu měli. Chtěli totiž zpracovat Batmana jako open-world hru, což jim zlomilo nakonec vaz. Vývojáři totiž nejprve použili engine z připravované hry Saboteur, jenomže ten vůbec nebyl stavěn pro open-world. Výsledkem tak byly neustálé úpravy. Když už se zdálo, že engine poběží tak jak má, objevovaly se další problémy, což zapříčinilo, že na hře v jednu chvíli pracovalo až 130 lidí. Podle zdroje z Pandemic Brisbane vypadala hra v Saboteur enginu velmi pěkně, ale bohužel běžela pouze na 5 fps, což jak jistě všichni víte, je nehratelné. Kino premiéra se tak nestihla a vývojáři dostali poslední šanci. Musí stihnout na čas, až budou z pultů prodejen mizet DVD a Blu-ray disky s Dark Knightem. Jenomže jak se datum blížilo, hra stále nebyla hotová a EA se tak rozhodla hru odpískat. Navíc v té době končily i licenční práva, tak se stejně nedalo nic dělat.

Obrázky z The Dark Knight

O zrušené hře na motiv filmu The Dark Knight toho bylo napsáno už opravdu hodně. Ať už je pravda jakákoliv, nyní se objevily obrázky link , které ukazují město Gotham, právě ze zrušené hry The Dark Knight. Obrázky jsou sice moc tmavé a nejde tak z nich moc vyčíst, ale na jednom najdeme i celou mapu města. Můžeme tak vidět detailně vymodelovaný Gotham, který by mohl směle konkurovat New Yorku z GTA4. Nezbývá než ne na obrázky podívat a uronit slzu za zrušenou hru.

obrázky: http://www.konzolista.cz/seznam-her/karta/the-dark-knight-(zruseno)_1020.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 9 months later...
Taky se divím, že tuhle hru tady hraje/hrálo tak málo lidí... pro mě jeden z kandidátů na hru tohohle roku ;)

Presne:) paradni pribeh, system boje vypada ze zacatku jednoduse, ale perfektne ho zvladnout da poradne zabrat. A vubec vsechny detaily jsou zde dotazene jak jen to slo ( Dokonce ke konci hry Batmanovy zacina rust strniste:) )... muzu jen doporucit 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já Batmana taky projel a byl fakt výbornej,grafika,hratelnost,ozvučení (bitky byli parádní) všechno mi sedlo,dal jsem ho za dva dlouhý večery a fakt jsem se bavil..po Uncharted2 druhá nejlepší hra roku. Taky jsem se divil že se tu o něm moc nepíše..

Araym,jojo fousky mu rostli a taky měl čim dál víc potrhanej plášť..:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 7 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu