Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spam - Battlefield: Bad Company 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

BF3 mě trailer nijak nenadchl protože to je jen taková ta první ukázka ale myslím že bude lepší jak BC2, doufal bych něco jako Battlefield 2, takovejhle styl, btw Ultimate7th máš hezkej ehm to na BC2 jak ti to ukazuje staty,lvl,.....

Proč ho všichni obdivujete?Jestli myslíš ten jeho K/D ratio...ty si asi nečetl posledních pár stránek co?Ultimate7th je prostě kemper,a proto má tak velkej K/D ratio,ten kdo s nim hrál tak určitě ví...Nechci do tebe nějak narážet Ultimate7th,jen objasňuju fakta,sám ses k tomu přiznal,viz. pár stránek zpátky...Jako mě to nevadí,když hraješ se mnou,ale kdybys hrál proti mně,tak si piš,že bych šel jenom po tobě,a jenom knajfem :lol: Myslim si,že bez takových hráčů by se hrálo líp!(vyjímka sniperů,a rush defender) A další...jakej ****** vymyslel to,že při deathmatchi se JENOM kempí ?! Úplně to kazí tu pravou formu deathmatche,nebylo snad ve všech hrách,že při deathmatchi se všude běhá a střílí?! Vůbec se nedivim že to hraje minimum lidí...-je to jenom muj názor a nikomu ho nenutim,nechci aby se tu se mnou někdo dohadoval,že někoho oduzuju a že kempení neni zbabělost apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bykk: Ale víš čeho jsem si všiml? :D Že na klasické hře je to samej snajpa.. :) Je to způsobeno tou nevyrovnaností.. Kdy sniper může dát headku a lehneš hned, kdežto v terénu je daleko obtížnější tu headku dát.. :) Takže mě tam nevadí ty snipeři, ale to, jak jsou zvýhodnění oproti zbytku pole.. :) Zlatej hard-core. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeni , zvýhodnený jak zvýhodnený :)

Sniper nemusí trafiť prvú strelu / alebo iba hitne a jednoducho ho zabije potom ten po kom strielal ..

Keď je sniper skúsený , tak by nemal hitovať a keď ajhitne tak hneď pištol a na jednu ranu doraziť :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejvíc mě štve že prostě ti snipeři vylezou někam na kopec a mega kemp, dobře ale kdyby aspoň označovali hráče (kdyz teda nemaj scope s oznacovanim), ale to ne jen sou zalezli a strilej jak zbesily, si myslim ze neni tak tezky ty hrace oznacovat i kdyz ono to plati i pro ostatni classy ale u tech sniperu me to stve nejvic ptz na to maj nejvic casu ..........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeni , zvýhodnený jak zvýhodnený :)

Sniper nemusí trafiť prvú strelu / alebo iba hitne a jednoducho ho zabije potom ten po kom strielal ..

Keď je sniper skúsený , tak by nemal hitovať a keď ajhitne tak hneď pištol a na jednu ranu doraziť :)

Protože za snipera dá hedku i ten největší trouba.. :) V poli už tomu tak není a proto je v tom clasickém módu daleko více sniperů a kemperů, než v Hardcore.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč ho všichni obdivujete?Jestli myslíš ten jeho K/D ratio...ty si asi nečetl posledních pár stránek co?Ultimate7th je prostě kemper,a proto má tak velkej K/D ratio,ten kdo s nim hrál tak určitě ví...Nechci do tebe nějak narážet Ultimate7th,jen objasňuju fakta,sám ses k tomu přiznal,viz. pár stránek zpátky...Jako mě to nevadí,když hraješ se mnou,ale kdybys hrál proti mně,tak si piš,že bych šel jenom po tobě,a jenom knajfem :lol: Myslim si,že bez takových hráčů by se hrálo líp!(vyjímka sniperů,a rush defender) A další...jakej ****** vymyslel to,že při deathmatchi se JENOM kempí ?! Úplně to kazí tu pravou formu deathmatche,nebylo snad ve všech hrách,že při deathmatchi se všude běhá a střílí?! Vůbec se nedivim že to hraje minimum lidí...-je to jenom muj názor a nikomu ho nenutim,nechci aby se tu se mnou někdo dohadoval,že někoho oduzuju a že kempení neni zbabělost apod.

tak tak, všiml jsem si, že většinou u snajprů nebo kemperů je vysoké K/D, ale jak nechodí zajímat vlajky, tak spíš prohrávají a mají pak nízké W/L. Také je pravda, že když budeme všichni běhat po mapě, tak si zahrajeme, ale když budeme všichni kempovat, tak si nezahraje nikdo. Hraji z 99% Conquest (zvyk už z BC1), ale ve dvou hrách u Squad Deathmatch, které jsem hrál, byli vopravdu všichni zašitý po barákách, pro obrňák jsem si chodil prakticky jen já, tak jsem holt potom probíhal baráky a hledal protivníky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tak, všiml jsem si, že většinou u snajprů nebo kemperů je vysoké K/D, ale jak nechodí zajímat vlajky, tak spíš prohrávají a mají pak nízké W/L. Také je pravda, že když budeme všichni běhat po mapě, tak si zahrajeme, ale když budeme všichni kempovat, tak si nezahraje nikdo. Hraji z 99% Conquest (zvyk už z BC1), ale ve dvou hrách u Squad Deathmatch, které jsem hrál, byli vopravdu všichni zašitý po barákách, pro obrňák jsem si chodil prakticky jen já, tak jsem holt potom probíhal baráky a hledal protivníky...

Tak to jsem moc rád, že vlastně nejsem dle statistik kemper a také potvrzuji, že nekempuji... :) Jedině na Slapech :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bykk: Jestli te kempeni sere tak to mas velkou smulu to je a bude v kazdy FPS hre stim se smir nebo to nehraj. Co se tyce kdyby si byl proti me tak si pamatuju ze si odeme dostal nemesise a to jsem nekempil pri Squad Rush tak klidek. Nejvic hraju Conquest a SD . Ano pri SD je nejlepsi kempit a ma to par dobrych duvodu .Budes v baraku oni ti budou chodit na obzor a bude je zabijet to se = zvysis si K/D , dostanes piny, a diky tobe skupina vyhraje nebo se aspon k tomu priblizi, nebudou te zabijet a nebudou pribibivat body ostatni skupine ale jenom te vasi takze pro svoji skupinu udelas o dost vic nez kdybys behal po mape a riskoval zabiti si vemte je lepsi mi 8:0 nebo 13:5 ? Pro svoji skupinu udelas lip kdyz mas 8:0 to o dost 5 killu nekdy rozhoduje. Je sice pekny ze po mape behas a obsazujes OK. Co se tyce me a toho kempeni pri Conquestu tak uz moc nekempim samozrejme kdyz se najde mistecko tak tam klidne stravim celou hru ... A vy furt ze pro ty udelate vic kdyz nebudete kempit ok ale musite si ovedomit par veci, obdobne jako pri SD. Kdyz budete kempit a bude te videt na uzemi kde se dobyva a oni vam tam budou chodit a ty je budes zabijet a oni to nedobijou tak nevim , jestli budete na tom uzemi kde se to dobyva sejmete tri a sejmou vas cca ja jich sejmu 15 a me nesejmou a nedobijou to tk jako nevim co je lepsi ;). A na nejakou formu Deatmatche hrajou nejaky pametnici je minimum hracu ktery hraje pro tym a vetsina ktera hraje pro sebe a pak tu je skupinka ktera ani nevo co dela proste hraje. Kdyz kempite tak mate vic pinu rychlejsi expi jelikoz vic zabijete + savior nebo avenger, takze si rychleji date lvl a budete mit lepsi statistiky , kdyz behate po poli tak to bude pomalejsi krasny priklad je ja a Canava kouknete se kolik ma nahrano on hodin a kolik ja a jakej je on lvl a ja a on teda vubec nekempi a ja kempim a me ta hr jak hraju bavi tak o co de ? Takovy kecy ze by si sel po me knifem ok tak pod uz se tesim dame nekdy proti sobe a pak si povime , sorry ze nikdo neobdivuje tvoje K/D i kdyz jako u me si dobrej jak tam behas atd... Urcite si tymovej hrac dobyvas a atd.. Kazdyho bavi jiny styl hry kazdej hraje jinak jestli vas sere ze mam o dost lepsi k/D nez vy jak to tady posloucham (ctu) tak se nato nekoukejte , jestli vas sere ze sem kempa a ne nejakej hrdina kterej pro tym udela stejne nebo min nez ja i kdyz prez to ze tam beha tak si me nevsimejte , nejaky keciciky ze me sejme Bykk sou mi ukradeny kdyz hrajeme proti sobe coz skoro nikdy ale parkrat jo tak on dostaval odeme na prdel ja od neho ne .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bykk: Jestli te kempeni sere tak to mas velkou smulu to je a bude v kazdy FPS hre stim se smir nebo to nehraj. Co se tyce kdyby si byl proti me tak si pamatuju ze si odeme dostal nemesise a to jsem nekempil pri Squad Rush tak klidek. Nejvic hraju Conquest a SD . Ano pri SD je nejlepsi kempit a ma to par dobrych duvodu .Budes v baraku oni ti budou chodit na obzor a bude je zabijet to se = zvysis si K/D , dostanes piny, a diky tobe skupina vyhraje nebo se aspon k tomu priblizi, nebudou te zabijet a nebudou pribibivat body ostatni skupine ale jenom te vasi takze pro svoji skupinu udelas o dost vic nez kdybys behal po mape a riskoval zabiti si vemte je lepsi mi 8:0 nebo 13:5 ? Pro svoji skupinu udelas lip kdyz mas 8:0 to o dost 5 killu nekdy rozhoduje. Je sice pekny ze po mape behas a obsazujes OK. Co se tyce me a toho kempeni pri Conquestu tak uz moc nekempim samozrejme kdyz se najde mistecko tak tam klidne stravim celou hru ... A vy furt ze pro ty udelate vic kdyz nebudete kempit ok ale musite si ovedomit par veci, obdobne jako pri SD. Kdyz budete kempit a bude te videt na uzemi kde se dobyva a oni vam tam budou chodit a ty je budes zabijet a oni to nedobijou tak nevim , jestli budete na tom uzemi kde se to dobyva sejmete tri a sejmou vas cca ja jich sejmu 15 a me nesejmou a nedobijou to tk jako nevim co je lepsi ;). A na nejakou formu Deatmatche hrajou nejaky pametnici je minimum hracu ktery hraje pro tym a vetsina ktera hraje pro sebe a pak tu je skupinka ktera ani nevo co dela proste hraje. Kdyz kempite tak mate vic pinu rychlejsi expi jelikoz vic zabijete + savior nebo avenger, takze si rychleji date lvl a budete mit lepsi statistiky , kdyz behate po poli tak to bude pomalejsi krasny priklad je ja a Canava kouknete se kolik ma nahrano on hodin a kolik ja a jakej je on lvl a ja a on teda vubec nekempi a ja kempim a me ta hr jak hraju bavi tak o co de ? Takovy kecy ze by si sel po me knifem ok tak pod uz se tesim dame nekdy proti sobe a pak si povime , sorry ze nikdo neobdivuje tvoje K/D i kdyz jako u me si dobrej jak tam behas atd... Urcite si tymovej hrac dobyvas a atd.. Kazdyho bavi jiny styl hry kazdej hraje jinak jestli vas sere ze mam o dost lepsi k/D nez vy jak to tady posloucham (ctu) tak se nato nekoukejte , jestli vas sere ze sem kempa a ne nejakej hrdina kterej pro tym udela stejne nebo min nez ja i kdyz prez to ze tam beha tak si me nevsimejte , nejaky keciciky ze me sejme Bykk sou mi ukradeny kdyz hrajeme proti sobe coz skoro nikdy ale parkrat jo tak on dostaval odeme na prdel ja od neho ne .....

Ja proti kemperům zásadně nic nemám, protože hraju HC a sniper tam prostě musí být pan sniper (né jak v klasice) a to myslím tím, jak musí využívat terénu a krytí ve svůj prospěch, nejenom tím jak přesně střílí.. :thumbup: Mimochodem, viděly jste film Zásah do srdce? (http://www.csfd.cz/film/26197-zasah-do-srdce/) To je podle mě nejlepší film o sniperech a odehrává se v bejvalé Jugošce. Nenechte se odradit špatným hodnocením některých ignorantů.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeniczech : CO se ty ce techto filmu tak se koukni ted nevim jak se jemnuje ale je to za 2.sv valky a hl. hrdnina nejakej rusak sniper p, myslim ze je to ve stalingradu . Vim ze jsem ti toho moc nerekl ale zkus to :D

A este neco jestli je nekdo tak dobrej ze podle W/L ratia pozna kdo je kempa tak ja podle K/D ratia poznam jestli jste lamy (((:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ultimate7th: můžeš už být ticho s tím že kempíš a máš suprovní K/D ratio, na každé stránce je to aspoň 3x...fajn si největší borec v BC2, hrozně tě obdivuju a nejradši bych s tebou chtěl mít sex..neříkej mi že když bude tým z lidí jako jsi ty že porazíš tým z lidí jako je canava...v BC2 nemám rád solo hráče, jsou tam uplně k ničemu(umřu u medica a on místo oživení uteče)

kempit mě nebaví, nevydržím čtvrt hodiny co se hraje mapa klečet na jednom místě a čekat jestli se někdo uráčí přijít mi do rány..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bykk: Jestli te kempeni sere tak to mas velkou smulu to je a bude v kazdy FPS hre stim se smir nebo to nehraj. Co se tyce kdyby si byl proti me tak si pamatuju ze si odeme dostal nemesise a to jsem nekempil pri Squad Rush tak klidek. Nejvic hraju Conquest a SD . Ano pri SD je nejlepsi kempit a ma to par dobrych duvodu .Budes v baraku oni ti budou chodit na obzor a bude je zabijet to se = zvysis si K/D , dostanes piny, a diky tobe skupina vyhraje nebo se aspon k tomu priblizi, nebudou te zabijet a nebudou pribibivat body ostatni skupine ale jenom te vasi takze pro svoji skupinu udelas o dost vic nez kdybys behal po mape a riskoval zabiti si vemte je lepsi mi 8:0 nebo 13:5 ? Pro svoji skupinu udelas lip kdyz mas 8:0 to o dost 5 killu nekdy rozhoduje. Je sice pekny ze po mape behas a obsazujes OK. Co se tyce me a toho kempeni pri Conquestu tak uz moc nekempim samozrejme kdyz se najde mistecko tak tam klidne stravim celou hru ... A vy furt ze pro ty udelate vic kdyz nebudete kempit ok ale musite si ovedomit par veci, obdobne jako pri SD. Kdyz budete kempit a bude te videt na uzemi kde se dobyva a oni vam tam budou chodit a ty je budes zabijet a oni to nedobijou tak nevim , jestli budete na tom uzemi kde se to dobyva sejmete tri a sejmou vas cca ja jich sejmu 15 a me nesejmou a nedobijou to tk jako nevim co je lepsi ;). A na nejakou formu Deatmatche hrajou nejaky pametnici je minimum hracu ktery hraje pro tym a vetsina ktera hraje pro sebe a pak tu je skupinka ktera ani nevo co dela proste hraje. Kdyz kempite tak mate vic pinu rychlejsi expi jelikoz vic zabijete + savior nebo avenger, takze si rychleji date lvl a budete mit lepsi statistiky , kdyz behate po poli tak to bude pomalejsi krasny priklad je ja a Canava kouknete se kolik ma nahrano on hodin a kolik ja a jakej je on lvl a ja a on teda vubec nekempi a ja kempim a me ta hr jak hraju bavi tak o co de ? Takovy kecy ze by si sel po me knifem ok tak pod uz se tesim dame nekdy proti sobe a pak si povime , sorry ze nikdo neobdivuje tvoje K/D i kdyz jako u me si dobrej jak tam behas atd... Urcite si tymovej hrac dobyvas a atd.. Kazdyho bavi jiny styl hry kazdej hraje jinak jestli vas sere ze mam o dost lepsi k/D nez vy jak to tady posloucham (ctu) tak se nato nekoukejte , jestli vas sere ze sem kempa a ne nejakej hrdina kterej pro tym udela stejne nebo min nez ja i kdyz prez to ze tam beha tak si me nevsimejte , nejaky keciciky ze me sejme Bykk sou mi ukradeny kdyz hrajeme proti sobe coz skoro nikdy ale parkrat jo tak on dostaval odeme na prdel ja od neho ne .....

mě moc teda na obzor nechodili, musel jsem prolítávat baráky a nakonec jsem měl i nejvíc bodů, páč byli všici zalezlý a čekali až někdo vystrčí hlavu, to mě moc nebaví. Každopádně pro tým uděláš víc, když zajmeš vlajku, protože pokud jich máme obsazeno víc, ubývají jim tikety rychleji (cca 1 za 2-3 sec), a tohle osamocený střelec nikdy neustřílí, na druhou stranu bývám rád, když jdu k vlajce a kreje mě šikovnej snajpr (a na kterého se můžeme spawnovat blízko u vlajky), kterej označuje protivníky (tímto apeluji na používání tlačítka SELECT v BC2 co nejvíce). Nezapomínejme, že je to pořád jen zábava, takže bychom diskuzi neměli hrotit do nějakejch žabomyších válek, v sobotu je v BC2 česká hra, tak se pojďme ukázat, no ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeniczech : CO se ty ce techto filmu tak se koukni ted nevim jak se jemnuje ale je to za 2.sv valky a hl. hrdnina nejakej rusak sniper p, myslim ze je to ve stalingradu . Vim ze jsem ti toho moc nerekl ale zkus to :D

A este neco jestli je nekdo tak dobrej ze podle W/L ratia pozna kdo je kempa tak ja podle K/D ratia poznam jestli jste lamy (((:

jmenuje se Nepřítel před branami

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D ultime, ty to píšeš pořád že máš luxusní KD, piny a kdesi cosi.. :D

ty možná ubráníš chvilec vlajku než si tě někdo najde, jenže tady jde o to že je to hra a ostatním hráčům ji kazíš.. jenže né, ty prostě musíš mít nejlepší KD a je ti jedno že ostatní na druhé straně kabelu se nervujou s tím že je někdo totální lama a nedokáže střílet za chůze a musí být někde schovaný aby ho nikdo neviděl !!

jedinej kdo by měl přestat hrát jsi ty...

EDIT: a kempovat při DM je ta největší prasárna co kdo může udělat :D vygůgli si co to deadmatch je prosím tě...

EDIT2: tohle jsem našel u DM na wikině

V případě FPS akčních her neexistují téměř žádná pravidla, jediným nepsaným pravidlem mezi všemi zúčastněnými hráči se smyslem pro fair play bývá „nekempit“. Hráč, který je déle na jednom místě a vyčkává v záloze v dobré střelecké, a zároveň bezpečné pozici na ostatní hráče je označen jako „kemper“

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu