Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spam - Battlefield: Bad Company 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

si piš:-), vyjedeš na kopec na mapě Heavy metal, dáš si na tank optiku a kempuješ, je to daleko, nikomu se za tebou nechce...:-)

tak zrovna Heavy Metal je mapa, kde rad jezdim sam s tankem od rohu k rohu a nebo s Reconem splham po kopcich a odstreluju tajtrdliky a nebo hazu Mortar na ne =) a kdyz uz nekdo kempi nekde s tankem, tak si rad vezmu Engineera a jdu si ho podat =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

canava: Sakra okaz mi nejakej prispevek ze jsem napsal ze mam vyborny K/D mozna jsem napsal kdyz jsem psal ten dlouhej tak ze mam este jednou lepsi k/d nez vy ale to je vse a neco o tom ze jsem borec nebo tak , jsem nenapsal. A pamatujte si jedno ja NEHRAJU FAIR PLAY, jelikoz hraci nerikam vsichni taky nehrajou fair play proc mam bejt terc? Radci budu ten kdo strili . A ze neumim strilet za chuze nevidim v tom nejakej rozdil akorat drzim jinej analog prosimte tak takovy kraviny nepis nevim o co ti jde :) Ja zase muzu napsat ze neumis hrat a jeto... oboji jsou kraviny. A je vice druhu kemperu ja nejsem takovej kemper ze hned jak zacne hra du na jedno misto jsem tam az do konce to jenom kdyz je to fakt luxus , coz neni moc , proste beham z baraku do baraku vyjimka SD takhle se to dela i v realu tak nevim :D . Kdyz se mi nejakej barak libi tak tam sem trosinku na navsteve no :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ultim: já to hledat nebudu za to mi to nestojí, ale všeci ví že si hraješ na hroznýho machra s tím svým KD... nikdy jsi neřekl přímo že jsi borec ale ty tvoje kecy o KD atd. mluví samy za sebe... a téměř každý kdo vrazí prachy do Ps3 a do BC2 tak si chce zahrát, sem tam se najde pár fracků kterým Psko koupila maminka takže jim je jedno jestli hrajou Fair nebo ne, viz. tvůj případ :D

DarkTemplar: no když se nenajde nikdo další kdo by to po něm kropil tak je to pak těžký no.. ale někdy se najde někdo komu to myslí a když vidí že to tam do něj půl hodiny láduješ a ono nic, tak se přidá ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Canava : Ty *****u ja si na PS3 setril jak pes zato ze si lamka a zavidis mi moje K/D nemuzu , a neser me s kecma ze mi to koupila mamka *****e ja si nato setril prez rok tak me tady neser ..... Co se tyce kecu o K/D tak ty je mas ja nic , vite kazdej nechce mit K/D kolem jedna nekomu se libi mit K/D ktery moc lidi nema , tak neco proto delam , nejebej me s kecama ze mi to koupila mamka tobe asi jo kdyz to rikas ja si nato setril jak pes, nechces to hledat jelikoz to tu neni :P

Kdyby si mi nezavidil moje K/D tak si me neberes do ty nevymachany huby, a ses z ticha .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

haha tak ja kdyz jezdim v tanku a mam engineera tak zvladam opravovat i tancikovat :D nejvic me nasere, kdyz vylezu z tanku abych siho opravil, prijde nejaka lama, tank mi corne a ujizdi do <> :D

jj, to je prdel, to se mi už taky stalo...a stál jsem tam pak s vrtačkou jako vemeno, ale taky se mi stalo, že si to štráduju k tanku, skočim do něj a chudáka engineera jsem nechtěně přejel, protože ho opravoval zepředu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ultim: je tu plno lidí co mají krásné KD a dosáli toho lepším způsobem a taky do nich nepičuju... tobě to kamperství opravdu nezávidím :)

EDIT: jo a šetřit si drobný z kapesnýho nebo od babičky a vydělat si na to sám a rukama je trochu rozdíl :) já si na to vydělal těžkou prací.. takže promiň že nesnáším takový hráče jako ty :)

witaHavr: v pátky a soboty je plno lidí někde na kalbě takže to asi neklapne, já na dnes taky něco mám jinak bych dal :( ale třeba v nedělí večer bývá většinou každej doma :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

canava : aha podle toho co tu pises tak 12 let, ja si nato nevidel asi zas tak tezkou praci ale vydelal a od babicky ne , ale z kapesneho ano, jestli myslis tezkou praci jako fajcit nekomu *****a ok to ti verim :D, jestli te seru si me nevsimej ty me teda neseres takovej sulinu potkam denne zpoustu, uz jsem si zvikl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ultimate7th: omlouvám se že vám tu zasahuju do dialogu ale mě třeba sereš, pořád tu machruješ s tím tvým výborným K/D, možná by jsi to měl přestat tak žrat a jít někdy na vzduch, a když už sem chceš psat a někoho urážet tak to napiš aspoň česky, takhle je to akorát k smíchu ;) třeba na to za pár roků dojdeš (ve tvém případě možná za trochu víc let ale to je jedno)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Normal,Vlajky a pokut mozno head sety! kdo chce hrat tak at si me přida na PS3!!! a očekava v 20:30 inventa!!!!

YO!!! klidně, taky je něco domluveno s bedoupejskem a kakimem na zítra. na headset už kua čekam 3 tejdny, to by bylo terno, kdyby přišel dneska! Jestli tě ve Friends nemam, tak si tě přidam a jedém...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen tak bych chtel vedet kolik ti je let? Ja nemachruju se svym K/D to vy my ho pomlouvate a koncim diskuzi uz me to nebavi a porad to stejny kdyby si byl na takove urovni jak tvrdis, tak by si se semnou natu hadku vyprdl, ale ocividne nejsi tak ja to prevezmu za tebe :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ultimate7th: víš, nevšímal jsem si těch tvých keců dlouho, ale co je moc je moc, na každé stránce pořád dokola je jen jak mají všeci na prd K/D ratio a že ty máš se svým "super" herním stylem 1000x víc pinů než já, koho zajímají nějaké piny a ratio? btw. je mi 12 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, to je prdel, to se mi už taky stalo...a stál jsem tam pak s vrtačkou jako vemeno, ale taky se mi stalo, že si to štráduju k tanku, skočim do něj a chudáka engineera jsem nechtěně přejel, protože ho opravoval zepředu

tak tech epic failu, clovek zazil asi nepocitane... dobry jsou treba na HARDCORE mod s Mortarem... Clovek vidi skupinu enemy jak to kropi a jsou u sebe, reknes super, easy kills... nasmerujes tam mortar a jak napotvoru pri zamereni enemy odkracej do pryc a misto nich tam pribehnout vlastni na to misto :D:D a 6x FriedlyKILL je na svete :( D::D(D(:(D:(D:D(:((:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu