Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spam - Battlefield: Bad Company 2


tekken90

Recommended Posts

Berte to tak že některý lidi hrajou pro zábavu, jiný pro statistiky. Některý kempujou, některý jiný doprostřed bojiště a nechávaj se tam opakovaně zabít. Některý hraju pro tým, některý zase klidně zničí prázdnej vrtulník jen aby ho neměl nikdo jinej... Tak to prostě je a s tim nic neuděláte, naštěstí je většinou poměr těhle lidí ve hře vyváženej. No a když se sejde moc kemperů najednou, nic vám nebrání odejít a najít si jinou hru ^^

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Lidi ale vy normalne rikate nerealny veci, Jestli mi neverite ze mi je 15 zeptejte se Jeniczech, pisu jak prase, gramatika mi nic nerika to vim, mluvim sproste, slovni zasobu nemam extra velkou. Ale nikdy jsem tady nerekl ze vy ste lamy a ja mam K/D uplne dobry a vy ho mate spatny, vy ste lamy a ja skilla jak nevim co... Tak tohle jsem nikdy nerekl . Vim ze sem rekl ze je kazdej dobrej kdo ma aspon nad 1.00 ok byla to nejvetsi kravina, clovek se nemuze soudit podle toho jaky ma K/D jestli jo tak ok. Nikdy jsem se svym K/D nevytahoval, jen kdyz tady name ubal_blunt utocil , ze jsem lama ze neumim mirit bez optiky a ze mam blby statistik, tak jsem se branil ze at radci mlci jelikoz mam o dot lepsi statistiky nez on to je vse. Ale na nikoho z vas sem nikdy nerekl ze jste lamy nebo ze mate K/D na *****. Hraju pro zabavu i pro statistiky, jelikoz v kazde hre musim patrit mezi ty lepsi ale to uplne v kazde nevim proc a je to tak a chci se toho zbavit ....

Jestli jo tak mi to ukazte a ja se na 110% omluvim ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja proti kemperům zásadně nic nemám, protože hraju HC a sniper tam prostě musí být pan sniper (né jak v klasice) a to myslím tím, jak musí využívat terénu a krytí ve svůj prospěch, nejenom tím jak přesně střílí...

Tak takhle jsem se už dlouho nezasmál :D tvrdit že v HC musí být pan sniper... na klasice taky musí využívat překážek a terénních vln... No co hraj si zjednodušenej mod mě je to u řiti :D

DarkTemplar: dal bys dneska game? Normal rush, jestli to teda ještě hraješ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já hraju normal, zkoušel jsem i HC ale tam tě sundaj i když pošlou spršku kulek někam směrem k tvojí pozici a já chci aby se u střílečky poznalo kdo jak umí zacházet se zbraněma

hraju taky normal (conquest), ale párkrát jsem byl s čechama v hardcore (rush) a byl jsem překvapenej, kolik jsem měl killů...a teď čtu, že je v HC vlastně lehčí někoho sundat!? tím by se to vysvětlilo...akorát mi chyběla mini mapa, když jsem rychle hledal protiletadlovou baterii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

canava: dobře no odhalil jsi mě, je mi čerstvě 18 :D

já HC nehraju z několika důvodů, to že by mě zabil někdo na 2 rány mi nevadí, štve mě že tam není minimap :D a chybí mi tam spot...v realu když vidím nepřítele tak nahlásím polohu do vysílačky teamu ne? :) a navíc mě štvou někteří hrdinové co nedokážou zabít nepřítele tak zabijí aspoň svoje.. a taky mám rád když se mi motají pod tank :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v reálu by jsi tu polohu nahlásil jenže když borec zaleze do baráku a pořád vidíš jak se tam pohybuje tak je to trochu pro lamy ne ? kdyby ta poloha zůstala tam kde jsi ho viděl naposled tak to beru... a když to chceš mít teda reálný, tak v reálu taky nemáš žádnej radar s mapou který by ti ukazoval jak vypadá bojiště a kde se pohybují tvý spolubojovníci... a s tím TKillením máš pravdu ale naštěstí to není tak častý :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukám si tak na statistiky a došlo mi že moc vlastně nevím proč někdy dostanu zlatou a jindy bronzovou známku... podle mě je to tak že když někoho podříznu zezadu tak je bronzová, když si mě všimne tak je stříbrná a když jdeme duel na nože a já ho krouhnu tak mám zlatou ale je to jen moje domněnka... nevíte někdo jak přesně to funguje ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu