Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spam - Battlefield: Bad Company 2


tekken90

Recommended Posts

No já jsem také včera večer nemohl.. :) Ale za to jsem si parádně včera před tím zahrál s Maurym, Spilifem a Ultimátem Vietnam HC Rush.. :) Dneska by jsme kluci mohli znovu.. :)

Za včerejší hru všem zmiňovaným a tobě taky Jeniczechu děkuju bylo to good.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Spilif: ono taky často nejde ani rozumět co kdo říká... já když občas hraju s čechama a mluví na mě tak slyším jen Ubale, a dál nevím co říkají :) a jelikož nemám HS tak jim to nemůžu říct, takže si asi myslí že jsem pěkný maník :D

witahavr: tak to na discovery běží 2 pořady z afghanu, dnes od půlnoci tam běžel pořad něco o nejmodernějších zbraních v afghanistánu a to uvádí takovej černovlasej tlouštík.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spilif: ono taky často nejde ani rozumět co kdo říká... já když občas hraju s čechama a mluví na mě tak slyším jen Ubale, a dál nevím co říkají :) a jelikož nemám HS tak jim to nemůžu říct, takže si asi myslí že jsem pěkný maník :D

witahavr: tak to na discovery běží 2 pořady z afghanu, dnes od půlnoci tam běžel pořad něco o nejmodernějších zbraních v afghanistánu a to uvádí takovej černovlasej tlouštík.. :D

No HS není od věci když už je možnost hrát z čechama...

Mám HS už fakt dlouho ale až v poslední době hraju z lidmi z čr. Kdysi jsem hrál Killzone 2 a jediný na co jsem ho používal byla fráze Medic help:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teda chlapi, včera to byla ukrutná řežba, dneska klidně kolem desátý můžu. párkrát mi zachránila hláška od spolubojovníka krk, hlavně u UAV:-), medici léčili a oživovali jako divý, pecka, pro mě jedna z nejlepších her, howgh.

Dík :) Potěšilo mě to :) že se vám na mych servrech hraje dobře :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, sice to sem nepatří, ale děti mě donutili koupit hru Stacking z PSN, dělali to Double Five jako Costume Quest, je to takový jednodušší RPG s moc hezkou grafikou ve stylu LBP, ale s pohledem třetí osoby, hrozná sranda. Jde o to, že jsem se dokopal založit kvůli tomu nový účet a tím pádem by byly k dispozici sloty pro další zájemce, hra stojí 300 Kč, takže jedno stažení za 60 Kč...teď jí stahuju, za chvíli to bude. kdyby něco tak napište přes PSN Friends nebo PM.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele lidi neni trosku kravina aby v BF3 byl multiplayer jen pro 24 hracu? Kdyz pri MAG jich je v jedny hre 256 hracu a tady nejde vic nez 24? Jestli udelaj v BF3 jen 24 hracu pro konzole tak u me teda hodne klesnou DICE ....

Tak především MAG je PS3 exkluzivka, tedy pro pro PS3 výborně optimalizovaná a tak si mohou tvůrci dovolit více hráčů najednou. Navíc počítání složitějších výpočtů jako destrukční model, trajektorie vozidel atd... nezabírají tolik procesorovýho času (i když nevim - MAG sem nehrál)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele lidi neni trosku kravina aby v BF3 byl multiplayer jen pro 24 hracu? Kdyz pri MAG jich je v jedny hre 256 hracu a tady nejde vic nez 24? Jestli udelaj v BF3 jen 24 hracu pro konzole tak u me teda hodne klesnou DICE ....

A co maj dělat když by to konzole nezvládly? V BC2 je taky 24 lidí, tak se s tim smiř, 64 lidí rozhodně nebude, možná 32, ale i o tom pochybuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu