Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spam - Battlefield: Bad Company 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No právě ty velké mapy budou dost dobrý podle mě a hlavně tam bude lehání což by na mapách ala BC2 byl děs... takže jestli na konzole malý mapy, tak v zájmu hratelnosti i nemožnost lehání

Víš co jako je to samozřejmě tvůj názor ale BC2 byl děs? Podle mě je to jeden z nejlepších MP na PS3 co se FPS týká! A myslím že mám podle čeho soudit a porovnávat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no myslím že je jedno jestli máš velký mapy a víc hráčů nebo menší mapy s méně hráči.. víc hráčů zabere větší plochu takže se po té mapě roztahají :) ale třeba v BF2 se občas stalo že se ti hráči postupem času zformovali do jedné lajny a naproti nim byla linie nepřítele a to pak byla skvělá mega řežba.. ale to bohužel platilo jen na dvou mapách a těma byly strike at karkand a jalalabad.. takže já hrál většinu času jen tyhle 2mapy, další mapu kde by se to takhle zformovalo si nepamatuju :) jinak vždycky to fungovalo tak že hráči byli roztahaní po celé mapě takže dost nuda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele lidi neni trosku kravina aby v BF3 byl multiplayer jen pro 24 hracu? Kdyz pri MAG jich je v jedny hre 256 hracu a tady nejde vic nez 24? Jestli udelaj v BF3 jen 24 hracu pro konzole tak u me teda hodne klesnou DICE ....

BF3 je primárně pro PC a taky to podle toho vypadá

A nechápu tvůj postoj, proč by to mela byt kravina? Proč u tebe DICE klesnou? Protože udělají hru primárně pro PC a ne pro konzole?

EDIT: A co tím chtěl básník říci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aaaa PC Fanboy se nam konecne ozval, no to me je jedno ze se hra dela primarne pro pc , i kdyby se delala hra primarne na ps3 tak kdyz vic teda nejde tak nejde :( , takze v poctu hracu na konzolich nema zadny dopad to ze se hra dela primarne pro pc tady vidite naprosty priklad fanboysmu hned vyjede , keca nesmysly ale hlavne ze pc je nejlepsi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele podle mě je to o tom že pořád nemají lidi čas to vidím u sebe. Přes týden se moc nechytám časově a víkend většinou ráno. Teďka mi vyšla sobota Hrál sem od rána od 6h do 20:30 a musím říct že dobrý a když sem skočil na BC2 tak dobrý myslím, že to byla good hra z Jeniczekem a Maurym a ještě Ultimatem. Je to spíš otom jaký mapy trefíš. Byli dny kdy jsme se naháněli ve čtyřech a to byla pakárna:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu