Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spam - Battlefield: Bad Company 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No vy jste mě dostali. Nahlédnu sem jenom skokem a u hry jako je BC2 je 176 stránek s příspěvky. Tak si musím říkat, jak je možné, že u takové hry je tolik lidí. Vždyť singl tak jednou projít a dost a co se týče multiplayeru, tak co jsem měl tu čest je nezábavná hra ... něco ve stylu Operace flashpoint - která mě ovšem ještě jakštakš bavila. Kdy půl roku bloudím po mapě a druhý půlrok se spawnuju, neboť nějaký zakempený odstřelovač mě sundá sniperovků na půl mapy/nebo jedu v tanku a týpek s RPG se postará o nevyhnutelný konec.

Když to porovnám s Modern Warfare 2ků, je to uplně něco jiného. Mapy jsou dělané tak, aby se vyhnulo těmto bloudícím sekvencím a jsou soustředěné na akci. A o to tu přeci de ne? Akce a zábava.

Akorát jsem si všiml gamer karty uživatele Readdy_B, který má právě nyní nad tímto příspěvkem svůj ... Má odehráno 203 hodin a má 9360 fragů. Já mám v MW2 odehráno ~50 hodin a fragů přes 6500 a to jsem ještě plnil především challenge pro odemčení titlu (pro cold-blooded pro VI - 250 sestřelených ks odměn. za dva večery to nestihnete)

Beru v úvahu že BC2 není arkádová střílečka ale spíš nepovedený pokus o realistickou simulaci. Navíc ten "hlavní" tahák - zničitelné prostředí je nepotřebné. Nadomet jsem v multiplayeru ani 1x nepoužil a v single jenom když to bylo nutné(hra by byla bez použití velmi těžká) a když už bych to použil ze své vůle, tak to samozřejmě nešlo, neboť ten kryt je prostě nezničitelný.

Tak mi prostě nejde na hlavu, proč je to takové komentované tady ... A PS: Ne, opravdu jsem nečetl a a ni nemíním číst všech 176 stránek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vy jste mě dostali. Nahlédnu sem jenom skokem a u hry jako je BC2 je 176 stránek s příspěvky. Tak si musím říkat, jak je možné, že u takové hry je tolik lidí. Vždyť singl tak jednou projít a dost a co se týče multiplayeru, tak co jsem měl tu čest je nezábavná hra ... něco ve stylu Operace flashpoint - která mě ovšem ještě jakštakš bavila. Kdy půl roku bloudím po mapě a druhý půlrok se spawnuju, neboť nějaký zakempený odstřelovač mě sundá sniperovků na půl mapy/nebo jedu v tanku a týpek s RPG se postará o nevyhnutelný konec.

Když to porovnám s Modern Warfare 2ků, je to uplně něco jiného. Mapy jsou dělané tak, aby se vyhnulo těmto bloudícím sekvencím a jsou soustředěné na akci. A o to tu přeci de ne? Akce a zábava.

Akorát jsem si všiml gamer karty uživatele Readdy_B, který má právě nyní nad tímto příspěvkem svůj ... Má odehráno 203 hodin a má 9360 fragů. Já mám v MW2 odehráno ~50 hodin a fragů přes 6500 a to jsem ještě plnil především challenge pro odemčení titlu (pro cold-blooded pro VI - 250 sestřelených ks odměn. za dva večery to nestihnete)

Beru v úvahu že BC2 není arkádová střílečka ale spíš nepovedený pokus o realistickou simulaci. Navíc ten "hlavní" tahák - zničitelné prostředí je nepotřebné. Nadomet jsem v multiplayeru ani 1x nepoužil a v single jenom když to bylo nutné(hra by byla bez použití velmi těžká) a když už bych to použil ze své vůle, tak to samozřejmě nešlo, neboť ten kryt je prostě nezničitelný.

Tak mi prostě nejde na hlavu, proč je to takové komentované tady ... A PS: Ne, opravdu jsem nečetl a a ni nemíním číst všech 176 stránek.

kdyby tady šli dávat mínuska tak už jich máš alespoň 50... další cod fanboy, který o opravdové střílečce nemá ani potuchy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi tak, je tu tolik příspěvků, protože je to zkrátka zábavná hra z válečnýho prostředí. Má špičkovou grafiku, vynikajicí hratelnost a především dokonalý ozvučení. Samozřejmě máš právo na svůj názor, nikdo ti ho tady brát nebude, jen nechápu tvoji zaujatost. Každýho hold baví něco jinýho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pustit hru jednou a odsuzovat ji, to je fakt lame... je jasny, ze kdyz neznas mapy, tak nevis co kde je Jedi_James07. S timhle se musi poprat uplne kazdej v kazdy hre. Nicmene BFBC2 patri mezi spicku, na kterou ani MW2 nestaci... :D sam mam odzkouseno, ze MW1 mel bezva multak, MW2 je prekombinovane neco co vzniklo v zaskubu z trzeb prvniho dilu :D to uz radsi hraju Medal of honor, ktery ma k MW2 dost blizko, ale pritom je mnohem lepsi =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vy jste mě dostali. Nahlédnu sem jenom skokem a u hry jako je BC2 je 176 stránek s příspěvky. Tak si musím říkat, jak je možné, že u takové hry je tolik lidí. Vždyť singl tak jednou projít a dost a co se týče multiplayeru, tak co jsem měl tu čest je nezábavná hra ... něco ve stylu Operace flashpoint - která mě ovšem ještě jakštakš bavila. Kdy půl roku bloudím po mapě a druhý půlrok se spawnuju, neboť nějaký zakempený odstřelovač mě sundá sniperovků na půl mapy/nebo jedu v tanku a týpek s RPG se postará o nevyhnutelný konec.

Když to porovnám s Modern Warfare 2ků, je to uplně něco jiného. Mapy jsou dělané tak, aby se vyhnulo těmto bloudícím sekvencím a jsou soustředěné na akci. A o to tu přeci de ne? Akce a zábava.

Akorát jsem si všiml gamer karty uživatele Readdy_B, který má právě nyní nad tímto příspěvkem svůj ... Má odehráno 203 hodin a má 9360 fragů. Já mám v MW2 odehráno ~50 hodin a fragů přes 6500 a to jsem ještě plnil především challenge pro odemčení titlu (pro cold-blooded pro VI - 250 sestřelených ks odměn. za dva večery to nestihnete)

Beru v úvahu že BC2 není arkádová střílečka ale spíš nepovedený pokus o realistickou simulaci. Navíc ten "hlavní" tahák - zničitelné prostředí je nepotřebné. Nadomet jsem v multiplayeru ani 1x nepoužil a v single jenom když to bylo nutné(hra by byla bez použití velmi těžká) a když už bych to použil ze své vůle, tak to samozřejmě nešlo, neboť ten kryt je prostě nezničitelný.

Tak mi prostě nejde na hlavu, proč je to takové komentované tady ... A PS: Ne, opravdu jsem nečetl a a ni nemíním číst všech 176 stránek.

Já, jakožto čerstvý fanoušek BC2 a zároveň také fanoušek CODů ti to vysvětlím.. Dle tvých odehraných hodin patříš spíše k pulcům v MW2 a proto naprosto chápu, že tě zatím BC2 neoslovoje a možná nikdy nebude.. Nechci a ani nebudu tvrdit to, že je BC2 lepší než COD. Protože, ač srovnání hodně láká, tak tomu tak není.. Jsou to dvě rozdílné hry z naprosto rozdílným stylem hraní. Ale jednou se v Codech prostě dostaneš do stádia, kdy si řekneš dost. Tohle se mě stalo právě u MW2.. Sérii jsem hrál prakticky od prvního dílu. Ze dne na den jsem prostě přestal hrát a disk jsem prostě nevložil do konzole měsíce. Hrál jsem tolik her, že už prostě všechny herní situace z všech codů i těch budoucích prostě znám a už mě to nebaví. A právě v BC2 je díky destrukci prostředí a dalších věcí hra natolik variabilní, že je o zábavu postaráno. Speciálně v módu HC-Rush si prostě užívám jak to jen de. Je supr s někým jezdit v tanku a spolupracovat na opravě stroje.. Lítat s vrtulníkem. Ozdravovat lidi, dodávat munici. Terorizovat tanky jako engeneer s RPG. Nebo být sniperem, který jistí nějaký ten úsek mapy. Nebo být lovcem sniperů. :) Nebo srážet lidi autem, nebo střílení z UAV, nebo se plížit těsně pod horizontem s vědomím, že na tebe čekají snipeři.. Prostě těch situací je spousty a nic z toho, co tu píšu se v CODech neděje.. Grafika prostě Cody už převálcovala a zvuk je jedním slovem úchvatný. Destrukce prostředí je tak skvělá, že tomu stále ještě nemohu uvěřit.. No a nakonec to nejpodstatnější a tím je týmová hra, o které se ti v Codech může jen zdát.. A je toho spoustu dalšího

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BFBC2 rozhodně není nepovedej pokus o simulaci ale něco mezi povedená arkáda s lehkými prvky simulace - třeba balistikou zbraní. Podobně jako jako CoD je nesmyslná řežba s lehkými prvky arkády... Kdyby si hrál alespoň jeden předchozí díl nebo BC2 věnoval trochu víc času možná by si změnil názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dost dlouho jsem hrál COD4, dost rychle sem dosáhl max level atd prostě sem tu hru znal nazpaměť. Tak jsem si pořídil BC2 a líbí se mi tam ta týmová spolupráce, že to prostě neni bezhlavym střílení všeho co se hejbe... Balistika střel je super, pokud nehraješ HC tak musíš vědět jak střílet atd. Prostě výborná hra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vondy: Jako souuhlasim az na jedno , pokud hrajes HC musis vedet jak strilet? Pokud vim na HC ho sejmes hned to spis na normalu se naucis poradne mirit , i za snipu sejmes ho jenom do hedky na HC kamkoli . Kdyz dete na normalu do face2face tak rozhoduje kdo kam strili a ne jako na hc ze kdo zacne strilet jako prvni, nebo kdyz na me zezadu strili sulin tak se stihnu otocit a sejmout ho , coz by sme mi na hc nestalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vondy: Jako souuhlasim az na jedno , pokud hrajes HC musis vedet jak strilet? Pokud vim na HC ho sejmes hned to spis na normalu se naucis poradne mirit , i za snipu sejmes ho jenom do hedky na HC kamkoli . Kdyz dete na normalu do face2face tak rozhoduje kdo kam strili a ne jako na hc ze kdo zacne strilet jako prvni, nebo kdyz na me zezadu strili sulin tak se stihnu otocit a sejmout ho , coz by sme mi na hc nestalo.

boze, ty uz toho nech ty tvoje vylevy o tom jak se hraje na HC atp... nikdo na to neni uz zvedavej, hlavne meles porad dokola stejny shity.

Hlavne vondy psal, ze kdyz nehrajes HC musis vedet jak strilet a ty hned zacnes flamovat a jeste o nicem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ultimate: Faktem prostě je, že oba módy se hrajou jinak.. Neodsuzuji klasiku, ale hraju Hardcore a to přesně z důvodů jaký píšeš.. Jsem spíše zaměřenej na simulaci a k té má bezesporu blíže hardcore. Samozřejmě chápu i ty, kteří raději situace, že ani kulka do zad nezabíjí a stíhají se otáčet a zvládnout situaci. Preferuji spíše to, že se musím někde plížit, než rambostyle, kde člověk prakticky nepotřebuje nějakou týmovou souhru. V hardcore je týmová souhra naprostou nutností. Bez ní totiž člověk dostane kulku do zad a nestačí se ani otočit.. :D Ale rozhodně chápu i hráče, kteří hrajou klasickou hru.. Je dobře, že je možnost si vybrat.. A já budu vždycky ten, který vždy uvítá možnost přepnout na hardcore, simulace a podobně. Je tomu tak u všech her od aut počínaje až po sporty konče.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já, jakožto čerstvý fanoušek BC2 a zároveň také fanoušek CODů ti to vysvětlím.. Dle tvých odehraných hodin patříš spíše k pulcům v MW2 a proto naprosto chápu, že tě zatím BC2 neoslovoje a možná nikdy nebude.. Nechci a ani nebudu tvrdit to, že je BC2 lepší než COD. Protože, ač srovnání hodně láká, tak tomu tak není.. Jsou to dvě rozdílné hry z naprosto rozdílným stylem hraní. Ale jednou se v Codech prostě dostaneš do stádia, kdy si řekneš dost. Tohle se mě stalo právě u MW2.. Sérii jsem hrál prakticky od prvního dílu. Ze dne na den jsem prostě přestal hrát a disk jsem prostě nevložil do konzole měsíce. Hrál jsem tolik her, že už prostě všechny herní situace z všech codů i těch budoucích prostě znám a už mě to nebaví. A právě v BC2 je díky destrukci prostředí a dalších věcí hra natolik variabilní, že je o zábavu postaráno. Speciálně v módu HC-Rush si prostě užívám jak to jen de. Je supr s někým jezdit v tanku a spolupracovat na opravě stroje.. Lítat s vrtulníkem. Ozdravovat lidi, dodávat munici. Terorizovat tanky jako engeneer s RPG. Nebo být sniperem, který jistí nějaký ten úsek mapy. Nebo být lovcem sniperů. :) Nebo srážet lidi autem, nebo střílení z UAV, nebo se plížit těsně pod horizontem s vědomím, že na tebe čekají snipeři.. Prostě těch situací je spousty a nic z toho, co tu píšu se v CODech neděje.. Grafika prostě Cody už převálcovala a zvuk je jedním slovem úchvatný. Destrukce prostředí je tak skvělá, že tomu stále ještě nemohu uvěřit.. No a nakonec to nejpodstatnější a tím je týmová hra, o které se ti v Codech může jen zdát.. A je toho spoustu dalšího

Jeníčku, mám to přesně jako ty, parádní příspěvek. CoD MW2 super (taky jsem v něm nahrál 50 hod jako Jedi_James07), ale na BC2 to nemá! Už týdny se přemlouvám, abych si MW2 zahrál (stejně jako Killzone 2), ale raději sáhnu po BC2. Vlastně ani nevím proč, pro mě je MW2 skvělá hra, po BC2 a BC1 je to jeden z nejlepších MP, je ve 1080p, ale nemá žádný taktický prvek a je jen o rychlosti. Myslím, že jestli Jedi_James07 bere jako nejlepší hru tu, kde se za co nejmíň času udělá nejvíc bodů a killů, tak Vanquish je v tom ještě lepší než MW2:-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vypadá to že jsem narazil na cheatera, možna to bylo jen špatným pingem ale lagy jsem neměl ani já ani jsem si nevšiml že by měl on...

hraju si tak vietnam a jsem za kulometem v tanku a vidím jednoho vietnamčíka tak to začnu pálit, sejmul jsem ho cca 10x a ono nic... a bylo to automatické kropení né že bych do něj 2x střelil on se schoval někam za medikem a pak jsem mu zase dal dávku, prostě jsem to do něj nakropil a on si běhal vesele dál.

doufám že se cheating na Ps3 nerozšíří tak jako na PC!!... a ještě víc doufám že Ps4 se nikdy nepodaří hacknout :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já si taky myslel že cheaty na konzole neexistují ale prý když je už konzole hacklá tak si tam cheaty narvat můžeš... na xboxu je to prý běžný :) ale asi to nebude v tak velkým množství jako na Pc protože konzole si většinou pořídí lidi co si chtějí zahrát kdežto PC má každý dítě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu