Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spam - Battlefield: Bad Company 2


tekken90

Recommended Posts

JJ, ja si vzpomenu na hydru z gta...to by se dalo, ale bylo by to hrozne mocne....

Jo, ale tak naváděné střely země vzduch by tu situaci určitě ztížily.. :) Byl bych ale moc vděčný za mód, který by se hrál s pěchotou a takovéto prostředky by člověk dostával za odměnu.. Killstreak, obsazení nějakého důležitého bodu (jako obsazení radio stanice, depa, letiště) a podobně, počet zabitých nepřátel, ale i zároveň počet úmrtí, práce squadu a aby se dynamicky měnily úkoly (něco jako tomu je u Killzone 3), akorát s možnostmi, které skýtá Battlefield.. Prostě, tak aby byla každá hra ještě výjmečnější než je tomu teď a aby vedlo více cest k dosažení cíle.. :) A klidně bych pak zvednul účinost bojové techniky a její výdrž.. Tak, aby tank na scéně znamenal, že dochází k výjmečné situaci, uvnitř by musel sedět celej squad a taktika boje by se musela radikálně změnit.. :) A také bych si moc přál, aby byl ve squadu jeden radio-engineer, který by mohl komunikovat i s ostatními radio-engineery v dalších squadech tak, aby hra nabrala ještě větší taktiku.. To vše samozřejmě jen pro HC (simulaci), protože by o tohle lidé v klasickém módu asi nestáli..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jo, ale tak naváděné střely země vzduch by tu situaci určitě ztížily.. :) Byl bych ale moc vděčný za mód, který by se hrál s pěchotou a takovéto prostředky by člověk dostával za odměnu.. Killstreak, obsazení nějakého důležitého bodu (jako obsazení radio stanice, depa, letiště) a podobně, počet zabitých nepřátel, ale i zároveň počet úmrtí, práce squadu a aby se dynamicky měnily úkoly (něco jako tomu je u Killzone 3), akorát s možnostmi, které skýtá Battlefield.. Prostě, tak aby byla každá hra ještě výjmečnější než je tomu teď a aby vedlo více cest k dosažení cíle.. :) A klidně bych pak zvednul účinost bojové techniky a její výdrž.. Tak, aby tank na scéně znamenal, že dochází k výjmečné situaci a taktika boje se musí radikálně změnit.. :)

V tom si prave myslim ze je kouzlo Battlefieldu, ze k takovymto prostredkum ma pristup kazdy. Uprimne receno moc nemusim kilsstreakove odmeny ala MW protoze se to pak zvrhne v nechutnosti typu vrtulnik s termovizi, kdy vam skacou killy jak na bezicim pasu a nebo zname zabiti hry v podobe tactical nuke...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak říkám, o takový mód by měli spíše zájem hráči HC.. Tactical Nuke je sice opravdu přemrštěná, ale není to nic, co by se pravidelně opakovalo.. Je to opravdu výjímka a hlavně pochopíš hned, že na bojišti je něco v nepořádku a máš možnost vyskočit. Battlefield má všechno, kromě killstreaků.. A až budou, pak nebude mít konkurence sebemenší šanci.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si prave nemyslim, myslim si ze to ze, killstreaky u BF nejsou je jeho "výhoda" oproti ostatním. Podle me do serie BF killstreaky nepatri. Svym zpusobem to znevyhodnuje slabsi hrace, protoze nejaky extremni zabijeci jsou se svymi odmenami za killstreky tak silni, ze jsou v podstate terminatori. V MW si pamatuji hrace, kteri dali kill streak dopomohli si odmenou hodne k vyssimu atd. a nez ses nadal kropili vsechny s vrtulnikem s termovizi a killy nabihali az beda. V BF kdyz to tak reknu jsou si vsichni rovni... Neznevyhodnuje to dobre hrace, ale spatne ano...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim, ze v Battlefieldu 3 killstreaky budou na dennim poradku, protoze jsou prave naopak hodne popularni, diky tomu jak pises, ze silnej hrac je diky tomu terminator... ono to vypada potom hezky na scorelistu, kdyz ten nejlepsi ma K/D treba 85/0 a bodu ze by se z toho jeden pos**l. A me osobne to hodne zveda adrenalin, kdyz se mi podari nejakej slusnej killstreak (v MOH no :D) a hromada mrtvejch a jen ctu na obrazovce pripisujici se bodiky a nastrane xxx, yyy, zzz killed by th0ca :D a treba 6x po sobe =)=), pak si reknu jen jedno: FCUK YEAH !!! :D:D:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach jo, jak to tady čtu, tak si začínám myslet, že chcete udělat z BF obyčejnou FPS... Proboha lidi, vždyť battlefield byl právě jiným díky tomu, že někdo se skóre 2/5 mohl nahrát víc bodů, než někdo se skóre 10/1... Kill streaky do BF prostě nepatřej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim, ze v Battlefieldu 3 killstreaky budou na dennim poradku, protoze jsou prave naopak hodne popularni, diky tomu jak pises, ze silnej hrac je diky tomu terminator... ono to vypada potom hezky na scorelistu, kdyz ten nejlepsi ma K/D treba 85/0 a bodu ze by se z toho jeden pos**l. A me osobne to hodne zveda adrenalin, kdyz se mi podari nejakej slusnej killstreak (v MOH no :D) a hromada mrtvejch a jen ctu na obrazovce pripisujici se bodiky a nastrane xxx, yyy, zzz killed by th0ca :D a treba 6x po sobe =)=), pak si reknu jen jedno: FCUK YEAH !!! :D:D:

Já jsem pro killstreaky rovněž.. Ale byl bych rád aby se i zde inovovalo.. A pravdou je, že na officiálním foru je těchto návrhů spousta.. :) Takže pevně věřím, že se hodně z těchto věcí ve hře objeví.. Je to Battlefield 3 a podle toho to také musí vypadat.. :)

samozrejme nejlepsi je, kdyz vas vysoke K/D a jeste k tomu vysoke bodove hodnoceni =) Takovej Ultimate7th by o tom mohl zacit vypravet dlouhe pribehy, zejo :D

No samozřejmě Vondy, že patříš mezi ty, kterým to dle tvých stats jde méně, takže chápu tvé rozčarování.. Ale Killstreak je něco tak standartního, že se bez toho BF3 prostě neobejde.. Ale vše je možné a možná bude BF3 tak inovativní, že přijde s nějakou novou podobou Killstreaků..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim, ze v Battlefieldu 3 killstreaky budou na dennim poradku, protoze jsou prave naopak hodne popularni, diky tomu jak pises, ze silnej hrac je diky tomu terminator... ono to vypada potom hezky na scorelistu, kdyz ten nejlepsi ma K/D treba 85/0 a bodu ze by se z toho jeden pos**l. A me osobne to hodne zveda adrenalin, kdyz se mi podari nejakej slusnej killstreak (v MOH no :D) a hromada mrtvejch a jen ctu na obrazovce pripisujici se bodiky a nastrane xxx, yyy, zzz killed by th0ca :D a treba 6x po sobe =)=), pak si reknu jen jedno: FCUK YEAH !!! :D:D:

Jo, jenze to je MoD, koukni jak vypada scorelist v BBC2.... me to proste k BF nesedi a jsem rad za to jak to je a vsechny mortar striky z MoH a predatori c MW se muzou jit bodnout...

btw. nejhorsi na nich je, ze se proti nim clovek vetsinou neubrani, coz mu muze jednoduse prekazit jeho killstreak...

Ach jo, jak to tady čtu, tak si začínám myslet, že chcete udělat z BF obyčejnou FPS... Proboha lidi, vždyť battlefield byl právě jiným díky tomu, že někdo se skóre 2/5 mohl nahrát víc bodů, než někdo se skóre 10/1... Kill streaky do BF prostě nepatřej

Souhlasim....

Já jsem pro killstreaky rovněž.. Ale byl bych rád aby se i zde inovovalo.. A pravdou je, že na officiálním foru je těchto návrhů spousta.. :) Takže pevně věřím, že se hodně z těchto věcí ve hře objeví.. Je to Battlefield 3 a podle toho to také musí vypadat.. :)

Rekni mi jak chces inovovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale tak to ma byt, neubranit se jim... preci kdyz na tebe poleti bomba, tak je nesmysl prezit jeji pad =)=) Ale o to je to treba v MOH zabavnejsi, lovit tyhle killstreakare... je mi jasny jejich fuuuuuuu, kdyz je clovek zacne huntit a tim jim prekazi jejich supermanovskej vystup :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale tak to ma byt, neubranit se jim... preci kdyz na tebe poleti bomba, tak je nesmysl prezit jeji pad =)=) Ale o to je to treba v MOH zabavnejsi, lovit tyhle killstreakare... je mi jasny jejich fuuuuuuu, kdyz je clovek zacne huntit a tim jim prekazi jejich supermanovskej vystup :P

Jenze v tom pripade to vlastne znevyhodnuje i dobre hrace, dalo by se rict ze killstreaky = "arkadovejsi" multak. MW je jasne, a z MoH to dela prave tento rys...

BTW. ted jsem trosku zacal hrat MoH, asi nijak nezjistis ze si hraci prerusil killstreak, co? Protoze treba v Halo je pri takovych udalostech i fanfara a dostanes za to okamzite medaily, takze vis na cem si...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

killstreak by sel inovovat treba stylem, ze by k zamereni urciteho mista museli byt treba minimalne 2 hraci. Ale asi by byla tezka domluva :D

Je pravda, že si hra musí vybrat, zda bude spíše podporovat jednotlivce (MW2, BO, MOH) a nebo týmovou hru (BC2). Co já spíše chci je to, aby se člověk dostal do těžké techniky a podobně až po zásluze.. :) A byl bych moc rád, aby ty zásluhy byly co nejvariabilnější od práce jednotlivce až po plnění různých úkolů ve Squadu.. :) A také jsem rovněž pro to, aby si člověk mohl vybrat těch módů jak to hrát více.. :) Třeba v tomhle ohledu na mě opravdu zapůsobyl Black Ops. Kde hra sama o sobě ani tak zábavná není, zábavnou jí dělají ty challange, wager matche, lakování zbraní, malování vlastních ikon a spousty dalších věcí včetně killstreaků. Naproti tomu je i bez těchto věcí (myslím tím tak do hloubky) Battlefield BC2 až neuvěřitelně zábavnej.. Pokud by Battlefield 3 byl mixem samotné hry BC2, velikostí map z B2 a těch perků a různejch blbůstek okolo Black Ops, tak bych snad už nikdy nešel spát, jíst atd.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda, že si hra musí vybrat, zda bude spíše podporovat jednotlivce (MW2, BO, MOH) a nebo týmovou hru (BC2). Co já spíše chci je to, aby se člověk dostal do těžké techniky a podobně až po zásluze.. :) A byl bych moc rád, aby ty zásluhy byly co nejvariabilnější od práce jednotlivce až po plnění různých úkolů ve Squadu.. :) A také jsem rovněž pro to, aby si člověk mohl vybrat těch módů jak to hrát více.. :) Třeba v tomhle ohledu na mě opravdu zapůsobyl Black Ops. Kde hra sama o sobě ani tak zábavná není, zábavnou jí dělají ty challange, wager matche, lakování zbraní, malování vlastních ikon a spousty dalších věcí včetně killstreaků. Naproti tomu je i bez těchto věcí (myslím tím tak do hloubky) Battlefield BC2 až neuvěřitelně zábavnej.. Pokud by Battlefield 3 byl mixem samotné hry BC2, velikostí map z B2 a těch perků a různejch blbůstek okolo Black Ops, tak bych snad už nikdy nešel spát, jíst atd.. :D

Ano, ocenil bych zosobneni hry ala CoD. Prizpusobovani charakteru a vyvjine postavy ktere ma byt i v BF Play4FREE, kde se muze jedna trida vyvinout do dvou zcela jinych podob.....co se tyce zasluh, to je tezky, jasne takhle kdyz to muze mit kazdy, je hloupe ze jsou lidi, co si vezmou tank a sjedou s nim ze skaly :) aale jsou zase i lidi co sednou do vrtulniku a kosej jednoho za druhym, zasluhy nezasluhy, tohle by bylo tezke osefovat tak aby byla hraa vyvazena, ale mohl bys tam mit nejake minhiry, treba vylestit tank, spravit mu podvozek, povrtat se v motoru :D (vtip)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, ocenil bych zosobneni hry ala CoD. Prizpusobovani charakteru a vyvjine postavy ktere ma byt i v BF Play4FREE, kde se muze jedna trida vyvinout do dvou zcela jinych podob.....co se tyce zasluh, to je tezky, jasne takhle kdyz to muze mit kazdy, je hloupe ze jsou lidi, co si vezmou tank a sjedou s nim ze skaly :) aale jsou zase i lidi co sednou do vrtulniku a kosej jednoho za druhym, zasluhy nezasluhy, tohle by bylo tezke osefovat tak aby byla hraa vyvazena, ale mohl bys tam mit nejake minhiry, treba vylestit tank, spravit mu podvozek, povrtat se v motoru :D (vtip)...

Právě proto bych chtěl více módů.. Rush, Conquest a squad rush a squad deathmatch x HC jsou všechny dobré, ale chce to prostě těch módů více, ať si každej vybere.. Klidně bych se nebál věcí, které měl i counter strike, kde člověk vydělává peníze a kupuje si zbraně podle jeho úspěchů.. :) Prostě je toho opravdu moc a určitě si už někdy v BC2 zažil pocit, že by si rád něco jiného, ale neznamená to nutně úplně jinou hru..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rovnou na prizpusobovani vlastniho charakteru, upravovani vzhledu zbrani atp muzeme treba u Battlefield 3 zapomenout, DICE reklo, ze kouzlo BF bylo vzdy v tom, ze v MP modu je hra synchronni, ze vsichni vypadaji stejne maji stejne zbrane atp... nevimco tim mysleli, ale je jasny, ze tam budou 4 skiny postav, a defaultni skiny zbrani a to je vse.

Nicemene napad vraceni zpet nakupovani nove technologie za vydelane penize nezni spatne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se tu bavíte o náletech tak v BF2 to bylo mysím tak že nikdo u sebe nic takového neměl, ale byla tam báze kterou když člověk obsadil tak dostal nálet (mortar ) bo něco takového. Už je to opravdu dlouho co sem to hrál takže si nejsu 100% jistej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rovnou na prizpusobovani vlastniho charakteru, upravovani vzhledu zbrani atp muzeme treba u Battlefield 3 zapomenout, DICE reklo, ze kouzlo BF bylo vzdy v tom, ze v MP modu je hra synchronni, ze vsichni vypadaji stejne maji stejne zbrane atp... nevimco tim mysleli, ale je jasny, ze tam budou 4 skiny postav, a defaultni skiny zbrani a to je vse.

Nicemene napad vraceni zpet nakupovani nove technologie za vydelane penize nezni spatne...

Nechapu v cem je to dobry, na normalnim bojisti taky kazdy vypada jinak a myslim ze by to hodne hracu ocenili......ale nevadi mi to, spis bych ocenil nejaky"rpg" prvky...libi se mi jak to ma BF Play4Free, ale jestli to bude mit BF3 netusim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurtt , to tam určite nebolo ;)

A stíhačky išli po runway normálne..

A ešte k tým módom , v BF2 bol iba Conquest ak sa nemýlim ( alebo som ja hral iba conq ? :lol ) a úplne mi to stačilo ..

Říkám hrál sem to strašně dávno tak nevím a všechny stíhačky nevzlítaly normálně to vím určitě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kdyby byli v BF3 killstreaky udelany jako v CoD tak by se jim nato kazdej vysral jelikoz BF se nemuze srovnavat s COD , proste BF je nadrazena rasa oproti COD. Jeniczech kdyby byla tezka technika jenom za killstreaky jak chces tak by se to rovnou mohlo jmenovat call of duty , proste v BF je pecka to ze ty stroje tam muzes pouzivat at ses skilla nebo ne a v tom je to o dost lepi oproti cod, a kdyby tam byli killstreaky jako v cod tak by to bylo hodne nespravedlive oproti horsim hracum. Skilla by je tam respamovala se stihackou ptz dala 15 killstreaak, a ty slabsi by byli obetmi jelikoz 15 killstreak je pro ne nemozny? V tajto je predevsim COD hra opic a jen opic (tim sem nemyslel ze lidi ktery to bhrajou jsou opice , nekteri ano ale tim jsem myslel ze jako vydavatele jsou opice :D), prave v BF si do toho stroje muze sednout jak skilla tak podprumenry hrac a muze respamovat skilla horsiho a horsi skillu. Urcite neco s tema killstrekama by meli udelat v BC2 mam hodne casto piny za killstreaky a sere me to , sice kdyby to bylo jako v cod tak jsem tam nesmrtelnej a to by me ta hra nebavila. Aspon nejaky vetsi expi nebo neco ale urcite ne zato stroje to je kravina, to te poznamenalo to COD :D , to uz by to nebyl BF. Predator v MW2 se mi libil hodne to muim uznat, Th0ca v BF3 ma bejt kolem 500 oteviratelnych polozek v multiplayeru , kazdej si prej vybere vzhled obleceni i boty prej knira vse podle sebe tohle DICE reklo nevim jestli kecaly nebo ne ale reklo to nevycucavam si to z prstu a tajto me v BC2 jebalo kazdej byl stejnej ne nejak extremne ale urcite v tajtom by to bylo lepsi . Co se tyce tech stihacek opravdu si to neumim predstavit navic kdyz budem v new yorku v parizi teda aspon v SP a vetsinou singleplayerovy mapy jsou i v MP takze nvm :). Killstreaky bych privital ale ne jak to je v COD to by se to nemuselo jmenovat BF ale COD , ale v jiny podobe a ne v podobe pinu jako je v BC2.

Sorry za chyby :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu