Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spam - Battlefield: Bad Company 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jako strategie na konzoli si myslim ze je strasna zalezitost :D

Doporucuju vyzkouset nejakou... ja zrovna hraju Command & Conquer: Red Alert 3, a musim rict ze je to rozhodne jedna z nej her na PS3. Taky jsem nechapal jak muze nekdo hrat strategie na padu, ale pak jsem vyzkousel C&C a bylo jasno :-D

Taky doporucuju zkusit, nez napises ze je to strasny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OMG ty vip mappacky to jsou normlani mapy to nestahuj tvl, panama canal atd... to uz mas stahly, jako ja ma VP ale nevim k cemu je kdyz jsem ho zadaval tak mi to napsalo cyhab, ale ty mapy to uz tam mas tvl :D

Neni pravda...map packy muzou pridavat i moznost jinych modu na stejnych mapach a samozrejme nove mapy....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OMG ty vip mappacky to jsou normlani mapy to nestahuj tvl, panama canal atd... to uz mas stahly, jako ja ma VP ale nevim k cemu je kdyz jsem ho zadaval tak mi to napsalo cyhab, ale ty mapy to uz tam mas tvl :D

to ses teda BFBC2 expert=) ? Posledni VIP odemika nove mapy, ty predchozi umoznovali na stejnych mapach, ktere jsou v zakladu hrat jine mody her (rush, conquest, tdm ...), takze kdyz VIP nemas, pri loadu na nejakou mapu te to vykone do menu. Jinak pomoci VIP se mapy nestahuji, stahuji se pomoci patchu, VIP pouze odemika ... tzn i kdyz nemas VIP, tak si musel sosat posledni 2GB patch, protoze v nem byly 2 nebo 3 novy mapy z BF predchoziho predelany do BFBC2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

comand & conquer : red alert ps1 ... nejtuctovější strategie na konzole.. ta dokazuje že strategie jsou na gamepadu zcela hratelné

čéče, to si pamatuju, hrál jsem jí na PSX, ale tenhle konzolový port se nepovedl a nebyl moc strategický...rychle udělat co nejvíc jednotek a posílat je do boje a bez myši se to stejně hrálo blbě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale kdyz to kupuji primo ve hře v tom store ,tak me to nehodi rovnou do angliceho?

hele. myslím, že po zaplacení VIP byly mapy automaticky na výběr ve hře (a po uvedení dalších se zase objevily na výběr při hraní), nic jsem nestahoval jako např. u MW2 (celkem 3GB). Zkus dát hru a vybrat si mapu (map pack 7 byl Harvest day/Oasis/Heavy metal v conquestu), jestli je tam máš, jsi OK. Když jsem hrál japonskýho AC2, tak mi to ve store DLC nenašlo...a tobě u BC2 jo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

th0ca dit jo , vsechyn mapy mam a vsechny mody a vse mi de!

a jinak co rikate na to new video z BF3, ja se z toho poseru BC2 je orptoti tomu uplna sracka, necco jako ze black ops je sracka oproti BC2. Ja se snad postrikam z toho tvl to je uzasny este lepsi nez Crysis2 ja chcipnu aaaaaaaa!!! Uz to chci rikam vam pojedu si proto musim to hrat co nejdriv to pude v JRC budu prvni!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

luxus !! tak na to se těším :) ... jinak ten gameplay mi zase tak úžasnej nepříjde, koukej pořádně a uvidíš pár chybiček a co mě nejvíc zarazilo bylo, že jsem neviděl žádnou destrukci...

EDIT: hned mě nekamenujte za to že tam jsou chyby a že mi to vadí, nevadí !! mají ještě plno času na opravu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem celkem zvedavej na obtiznost BF, protoze v tom gameplay videu se mu pri strileni ta zbran trese luxusne. vypada to paradne, ale opravdu jsem zvedavy jak se to bude hrat...doufam ze uz co nejdriv ohlasi tu betu, se s vym kodikem z limitky MoH se na to klepu jak malej (ikdyz na ultimata fakt nemam, ani nechci vedet co s tou hrou bude delat az si ji prinese domu :). Hlavne doufam, ze DICE nerekne ze bude beta pristupna vsem jako to ohlasily u GoW 3... To by mi pak byla ta limitka MoH na nic....:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo tezsi HC mod !!! BEZVA!

canava, no vzdyt je to prakticky prvni video souvisly, proc by meli vsechno ukazat hned? 11.3. vyjde druha cast... a pak dalsich spousty videii...

no na MOH taky byla beta uzavrena a pak jeden shop v UK zverejnil za poslani emailu kody na download...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu