Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spam - Battlefield: Bad Company 2


tekken90

Recommended Posts

Me by to jako vlastnika limitky nastvalo, protoze jsem si zaplatil navic abych mel pristup k bete, kdyby meli otevreny pristup vsichni bylo by to vuci lidem co kupovali limitku nespravedlive, lidi podle me bude i tak dost a urcite budou i jine zpusoby jak se do bety dostat, ale otevrena beta to asi nebude.... doufam ze to vazne nedopadne jak s tim GoW, kdy epic vymetl z majiteli epic verze bulletstormu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

DeSmond ehm, limitka na MOH stoji teda stala stejne jako normalni verze, kde si platil vic? =)

Ja vim ze stojej stejne, ale je jich omezene mnozstvi a ja jsem dal plno usili abych ji ziskal (:)). Krom toho jsem si MoH porizioval s tim ze budu mit "vyhradni" pravo na pristup k bete BF 3, protoze jsem ho uz pred tim hral na kompu, takze kvuli MP a tomuhle a jelikoz MP MoH moc nehraju (az ted jsem trochu zacal a docela si me ziskal), chci alespon sve "exluzivni" pravo na pristup k betě :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je jedno bud bude open beta jako u Moh a nebo se k ni nejak bude moct dostat ale myslim si ze v rijnu kdy ma bejt ta beta to bude na PSN pro vsechny hrace :)

Kdes prisel na to ze bude beta v rijnu? Ja cekuju herni novinky celkem casto a vsude mozne a o tomhle nevim a prijde mi to i dost pozde na tak velkou hru jako BF3, treba takove GoW bude mit betui uz temer pul roku pred vydanim....jinak v open BETU moc nepocitej a jestli si chces zahrat, radsi si hlidej nekde nejaky klice... :)

Škoda že ten přístup k BF3 betě je u takový **** hry jako MoH (můj názor) mělo by to být u BC2, to by bylo lepší, no ale to by pak pro EA nebyl byznys, šmejdi (ea)... :D

MoH neni tak spatny..singlac je sice spatny (spis hratelne, atmoska celkem v poho), ale u takoveho BBC2 mi prijde singlac mozna i horsi, ten me vylozene nebavil....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O singlači je to úplně jedno, tady jde hlavně o online, u každýho BF šlo hlavně o online a pokad se nepletu tak takový BF2 ani kampan jako takovou neměla nebo ano? Ale souhlasím že singláč = MoH, multák = BF

S tim ja teda nesohlasim, jen rikam ze MoH single me bavil vic, ikdyz me vylozene iritovalo, ze jsem strilel talibancum do hlavy a oni vubec nereagovali.....ale MP MoH je pomerne kvalitni, chce to dat mu cas, ted jsem se k nemu nachvili dostal a byl jsem az mile prekvapen zlatou stredni cestou mezi arkadovosti CoD a "realnosti" BF...krom toho vypada ze vsech multaku (alespon multiplatformovych) zdaleka nejlip, jen je videt ze e to trochu rychlokvaska, protoze ho provazi rada technickych problemu, typu spatne udelaneho systemu respawnu nebo pozdni reakce na strelbu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

desmond: tak to hledas hodne spatne beta ma bejt v rijnu je to od DICE , cetl jsem to na cesky strance takze jediny vysvetleni ej ze neumis hledat ;), to ty spis zapomen nato ze do bety budou mit pristup ty co maj limitku MoH hodne lidi MoH povazuje za picovinu i ja a nekoupilo si ji , a DICe to vi dit samo reklo ze do MoH Mp odflakli aby to nebylo lepsi nez jejich BC2 takze asi takhle ;). A proc furt ze at si koupis a budes mi pristup k bete do BF3? jelikoz EA vedi ze hraci nato netrpelive cekaj a za kazdou cenu to chtej a prave tohohle viuzily , myslim si ze hodne hracu si to koupilo jenom aby mohlo do BF3 :), a EA je podela jelikoz tam bude moct kazdej nebo aspon ne jenom ty co si to koupily :D. Prave takovyhle noumove jaky si ty to odnesou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rockyzz ja sem zastance MP MOH. I kdyz ho kazdej odsuzuje, ja na nej nemuzu dat dopustit! A muzu ti rict jednu vec, vis jaka byla moje prvni reakce na MOH kdyz sem ho hral betu? "Fuj, shit to je desna hra..." a betu sem uz nepustil... potom postupem casu byl MOH za super penizky (650,-) na PS3 ,tak sem si ho koupil a druha moje reakce... "Fuj, je to stejnej shit jako ta beta, dyt se to neda hrat, porad sem mrtvej, zlaty BFBC2, to je aspon hratelne zabavny..." no nasledovalo treti pusteni po nejakym mesici s tim, ze tomu proste ten cas musim dat, ano zezacatku moje K/D ratio bylo 0.3 mozna o neco vic... ale hlavni je zjistit, ze MOH ma MP uplne jinej nez je v BFBC2, protoze sem ho tak hral, proto mi hra nesla... zacal sem hrat uplne jinak a jaky mam K/D ratio ted? :D A na hru nedam dopustit, ten system hrani je uzasnej. Ale to uz sem tu psal =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

desmond: tak to hledas hodne spatne beta ma bejt v rijnu je to od DICE , cetl jsem to na cesky strance takze jediny vysvetleni ej ze neumis hledat ;), to ty spis zapomen nato ze do bety budou mit pristup ty co maj limitku MoH hodne lidi MoH povazuje za picovinu i ja a nekoupilo si ji , a DICe to vi dit samo reklo ze do MoH Mp odflakli aby to nebylo lepsi nez jejich BC2 takze asi takhle ;). A proc furt ze at si koupis a budes mi pristup k bete do BF3? jelikoz EA vedi ze hraci nato netrpelive cekaj a za kazdou cenu to chtej a prave tohohle viuzily , myslim si ze hodne hracu si to koupilo jenom aby mohlo do BF3 :), a EA je podela jelikoz tam bude moct kazdej nebo aspon ne jenom ty co si to koupily :D. Prave takovyhle noumove jaky si ty to odnesou.

Bude to asi tim ze jsem to nehledal, rikal jsem ze se o tom nepsalo nikde v mediich, coz si myslim mam pravdu.... Jinak nevim jak tohle muzes soudit, zdali si nejaky velky herni analylitk ala Patcher :) Neverim tomu ze bude otevrena beta, minimalne ne hned, alespon zpocatku bude urcite uzevrana, takze jen pro lidi s limitkou a lidi ktere DICE pozvalo, plus lidi co zisklai omezeny pocet klicu...to ze chtej EA vydelavat chapu...MoH rozhodne neni picovina, to ze to mnoho lidi tvrdi, to jim neberu je to jejich nazor, to ze to tvrdi lidi co to nehrali to uz je jina vec a kdo jepak moula? Vsadim se ze si sam ani MoH nehral....:)

rockyzz ja sem zastance MP MOH. I kdyz ho kazdej odsuzuje, ja na nej nemuzu dat dopustit! A muzu ti rict jednu vec, vis jaka byla moje prvni reakce na MOH kdyz sem ho hral betu? "Fuj, shit to je desna hra..." a betu sem uz nepustil... potom postupem casu byl MOH za super penizky (650,-) na PS3 ,tak sem si ho koupil a druha moje reakce... "Fuj, je to stejnej shit jako ta beta, dyt se to neda hrat, porad sem mrtvej, zlaty BFBC2, to je aspon hratelne zabavny..." no nasledovalo treti pusteni po nejakym mesici s tim, ze tomu proste ten cas musim dat, ano zezacatku moje K/D ratio bylo 0.3 mozna o neco vic... ale hlavni je zjistit, ze MOH ma MP uplne jinej nez je v BFBC2, protoze sem ho tak hral, proto mi hra nesla... zacal sem hrat uplne jinak a jaky mam K/D ratio ted? :D A na hru nedam dopustit, ten system hrani je uzasnej. Ale to uz sem tu psal =)

Mel jsem to podobne...jinak bych rekl ze MoH je takovy BBC zamereny na killy (berte to hooodne z rezervou). Ale hodne lidi co to hralo mi proste daj za pravdu s tim ze je to krizenec BF s CoD a rozhodne to neni spatna hra...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

th0ca: ja prave taky hrAL bc2 furt a pak jsem si stahnul betu a musim ti rict ze jsem byl nadssenej prvni dva dny neco jinyho nez bc2 opravdu K/D jsem mel 1,83 slo mi to a bavilo me to ale uz jen po dvou dnech se mi zastesklo po bc2 a vysral jsem se na MoH, a po tom co dice reklo ze nechtelo aby MP v MoH byl lepsi nez v jejich BC2 tak jsem si rekl seru to tvl :) , a SP kdyz jede na starym Unrealu 3 tak nevim nerikam + ani - , myslim si furt lepsi nez Black Ops :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

th0ca: ja prave taky hrAL bc2 furt a pak jsem si stahnul betu a musim ti rict ze jsem byl nadssenej prvni dva dny neco jinyho nez bc2 opravdu K/D jsem mel 1,83 slo mi to a bavilo me to ale uz jen po dvou dnech se mi zastesklo po bc2 a vysral jsem se na MoH, a po tom co dice reklo ze nechtelo aby MP v MoH byl lepsi nez v jejich BC2 tak jsem si rekl seru to tvl :) , a SP kdyz jede na starym Unrealu 3 tak nevim nerikam + ani - , myslim si furt lepsi nez Black Ops :D

To s tim tvrzenim DICE je hodne nadsazeny....je jasne ze tomu nevenovali takove usili jako BF, uz jen protoo ze MoH je rychlokvaska, ale urcite bych netvrdil ze to zamerne odflakli aby to bylo horsi nez BBC, je to stylove dost odlisna hra, takze se to spatne srovnava...

EDIT: 2 Ultimate7th Ukazalo se ze hledat umim, hledal jsem a nsel jsem ze to ma byt v cervnu, ale zprava byla ******ovana, jde o fail, cos jsem cekal, jelikoz se o tom nikde nepsalo a prijde mi jako blbost aby u BF3 byla beta v rijnu, kdyz ma hra vyjit v listopadu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

desmond : jako ja cetl ze ea reklo ze beta ma bejt v rijnu tak nevim ... snad 15,rijna presneji jestli vim .

Hele tady jsem to cetl ale prej je to taky fail http://bfgame.cz/novinka/4-battlefield-3-beta-startuje-v-rijnu

Presne tak, to bylo jediny misto, co jsem nasel a tam sami rikaji to je fake, osobne doufam ze se dockame mnohem driv, alespon uzavrene bety....jen tak pro zajimavost, 4. dubna startuje otevrena beta BF Play4Free, pro ty co maji koupeny BBC1 nebo BBC2 uz 31. března a prot ty co jsou fanousky battlefieldu na facebooku, 2.dubna.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak, to bylo jediny misto, co jsem nasel a tam sami rikaji to je fake, osobne doufam ze se dockame mnohem driv, alespon uzavrene bety....jen tak pro zajimavost, 4. dubna startuje otevrena beta BF Play4Free, pro ty co maji koupeny BBC1 nebo BBC2 uz 31. března a prot ty co jsou fanousky battlefieldu na facebooku, 2.dubna.....

Ona ještě nevyšla? To co sem hrál byla closed?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ultimate7th Limitky MOH sou beznadejne vyprodane ... teda aspon tam kde nestojem nekde 1500,-... tam je asi jeste porad budou mit =)

na aukru ještě jsou, zrovna jsem si jednu objednal za 550,-, s nepoužitým kódem do BF3. Já myslím, že kdo bude mít kód, tak si zahraje BF3 dřív a po 14 dnech(?) hoděj na store open betu - musí udělat hype, aby se chytlo co nejvíc lidí, možná že půjde proti novýmu CoD...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na aukru ještě jsou, zrovna jsem si jednu objednal za 550,-, s nepoužitým kódem do BF3. Já myslím, že kdo bude mít kód, tak si zahraje BF3 dřív a po 14 dnech(?) hoděj na store open betu - musí udělat hype, aby se chytlo co nejvíc lidí, možná že půjde proti novýmu CoD...

Myslim ze nic jako kod tam neni a mam pocit ze je to vazane k uctu....snad nekecam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

desmond: na obalu je nálepka "early access included Battlefield 3" a prodejce píše, že prej u toho je nepoužitý kód k BF3, každopádně až dorazí, tak se uvidí, co u toho vlastně je.

Ja vim, tu edici vlastnim, zadny kod vylozene na betu to neni, pravdepodobne se to vaze k online passu, nekde jsem cetl ze to po vlozeni zaznemna k tvemu uctu ze mas Tier 1 edtion a tedy pristup k bete....nevim jestli to rozpozna hru jako samtnou nebo prilozen OP....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Readdy_B: BF3 de proti MW3 to se vi samo DICE a EA to rekli (MW3 vyjde na podzim a BF3 taky takze uvidime, samozrejmen MW3 to ma beznadejny :D) , ze BF3 bude zabijak MW3. Ze chteji at zase BF vladne :D, v nasich srdcich vladne i svetu ale ne v prodejich :D

Muj nazor je ze ty co koupily Limitku budou mit k bete v pohode pristup a ostatni but taky ze daj open a nebo omezenej pocet, nebo ze ostatni to budou mit o tejden pozdejs.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu