Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spam - Battlefield: Bad Company 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Readdy_B: BF3 de proti MW3 to se vi samo DICE a EA to rekli (MW3 vyjde na podzim a BF3 taky takze uvidime, samozrejmen MW3 to ma beznadejny :D) , ze BF3 bude zabijak MW3. Ze chteji at zase BF vladne :D, v nasich srdcich vladne i svetu ale ne v prodejich :D

Juchuuu MW3. Klidne me ukamenjtu ale na to se taky tesim jak blazen, ale spis na singl nez MP...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Readdy_B: nvm zejtra du do skoly sakra asi jo ale jen na par her 1-4 max :D, poslu ti invent, dame vyjimecne Squad deatmatch Heavy Metal ?

desmond: MW3 je uplne picovina kalibru, sice sem este nevidel video zadny ale staci me vedet ze to bude na starym enginu a je mi to jasny (pro infomraci : je to engine z Cod 2 z roku 2005, Bf3 ma nejlepsi engine co existuje , CryEngine 3 je oproti tomu zracenej cely Crysis2, kdyz Ea samo reklo ze BF3 je nejlepe vypadajici hra na Svete nebo FPs takhle, MW3 je bez sance proti BF3. Kdyz nekdo napsal na IW at udelaj novej engine tak mu odpovedeli proc? Tajten staci novej stoji moc casu a penez. vidis ! Aspon vidime jaky jsou IW a cely Activision vylizany , kdyz samy priznaj ze jejich hra nema kvalitu a ze jenom je to dojna krava na prachy, ktera je stolet za opicema a KURVY jim to kupujou, MW4 buáde arkadovka na XBL ale bude se ji prodavat jak **** !

Sorry za ten ANTICOD ale jako jestli BF3 bude mit mensi prodeje nez MW3 coz si nemyslim kdyz poprvy v historii vyjdou ve sztejnym obdobi a BF3 je o dost lepsi ve vsech smerech, tak herni prumysl u me snad konci, to pak nema cenu kdyz takova picovina jako je serie CoD bude mit lepsi prodeje nez BF3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Readdy_B: nvm zejtra du do skoly sakra asi jo ale jen na par her 1-4 max :D, poslu ti invent, dame vyjimecne Squad deatmatch Heavy Metal ?

desmond: MW3 je uplne picovina kalibru, sice sem este nevidel video zadny ale staci me vedet ze to bude na starym enginu a je mi to jasny (pro infomraci : je to engine z Cod 2 z roku 2005, Bf3 ma nejlepsi engine co existuje , CryEngine 3 je oproti tomu zracenej cely Crysis2, kdyz Ea samo reklo ze BF3 je nejlepe vypadajici hra na Svete nebo FPs takhle, MW3 je bez sance proti BF3. Kdyz nekdo napsal na IW at udelaj novej engine tak mu odpovedeli proc? Tajten staci novej stoji moc casu a penez. vidis ! Aspon vidime jaky jsou IW a cely Activision vylizany , kdyz samy priznaj ze jejich hra nema kvalitu a ze jenom je to dojna krava na prachy, ktera je stolet za opicema a KURVY jim to kupujou, MW4 buáde arkadovka na XBL ale bude se ji prodavat jak **** !

Sorry za ten ANTICOD ale jako jestli BF3 bude mit mensi prodeje nez MW3 coz si nemyslim kdyz poprvy v historii vyjdou ve sztejnym obdobi a BF3 je o dost lepsi ve vsech smerech, tak herni prumysl u me snad konci, to pak nema cenu kdyz takova picovina jako je serie CoD bude mit lepsi prodeje nez BF3

Sakra ty naplacas nesmyslu :) Zaprve, ano MW3 pobezi porad na interni softwaru infinity ward, nevim jak si to ty predstavujes, ale ten engine se neustale vyviji...urcite to neni ani zdaleke engine z CoD2 to spis uz z CoD4. Krom toho u her nehodnotim jen grafiku a Modern Warfare mam proste rad. Singlac je silena hollywoodska neuveritelne klisodni a freniticka akce, ktera a to se nebojim rict strci singlac BF do kapsy, ted mluvim konkretne o SP BBC2 u ktereho jsem se silene nudil, taky jsem se dostal asi do druhe mise a dal jsem zatim nemel potrebu...Jinak z tou nejkrasnejsi hrou je to dost relativni, zatim nic venku neni, az uvidim, uverim, myslim si ze ve full HD to stale nebude mit na CryEngine 3....za to si myslim ze je frostbite engine lepsi v tom ze vypada lepe tak nejak celkove na vsech strojich...animace u BF 3 neuveritelne, ale na konzolich to bude trosku jine...ja se ale na MW3 tesim kvuli hratelnosti ne kvuli grafice, proti te vsak nic nemam, vellmi se mi libi....to ze je to picovina je tvuj nazor, brat ti ho nebudu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No na konzolich to nebude vypadat tak jako na PC na hodne dobry masine na vysoky detaily to ne ale animace vse bude stejne jako na PC OMG, nevim jestli si neco hulil tvl :D, akorat graficky to bude na PC lepsi ale to je vzdy sakra. Hratelnost? Aha v tom se CoD nemuze rovnat s BBC2 beru MW2,BO a BBC2 , BBC2 je lepsi ve vsech smerech krome SP v tom s tebou souhlasim ale BF3 bude opak v SP pry se DICE nechali insiprovat hollywoodskymy filmy tak nevim :)

Ja sem hral betu Crysis 2 na a ten engine se mi vubec nelibil , je to jako CoD v lepsi grafice , samozrejme ze tam byli jenom DX9 .... Frostbite 2.0 se vytvari 6 let , vyvoj zacal s prvnim frostbite 1.0 . Takze nevim a to video je toho dukazem , o dost se mi to graficky libi vic nez Crysis 2 a EA rekla ze je to nejlepe vypadajici FPS vsech dob tak nevim kdyz pod EA vychazi i Crysis 2. Crysis 2 jsem videl ve full HD pekny tohle jsem BF3 videl jen v HD a este peknejsi :D

Readdy_B : se ale pripoj vole delej makej :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No na konzolich to nebude vypadat tak jako na PC na hodne dobry masine na vysoky detaily to ne ale animace vse bude stejne jako na PC OMG, nevim jestli si neco hulil tvl :D, akorat graficky to bude na PC lepsi ale to je vzdy sakra. Hratelnost? Aha v tom se CoD nemuze rovnat s BBC2 beru MW2,BO a BBC2 , BBC2 je lepsi ve vsech smerech krome SP v tom s tebou souhlasim ale BF3 bude opak v SP pry se DICE nechali insiprovat hollywoodskymy filmy tak nevim :)

Ja sem hral betu Crysis 2 na a ten engine se mi vubec nelibil , je to jako CoD v lepsi grafice , samozrejme ze tam byli jenom DX9 .... Frostbite 2.0 se vytvari 6 let , vyvoj zacal s prvnim frostbite 1.0 . Takze nevim a to video je toho dukazem , o dost se mi to graficky libi vic nez Crysis 2 a EA rekla ze je to nejlepe vypadajici FPS vsech dob tak nevim kdyz pod EA vychazi i Crysis 2. Crysis 2 jsem videl ve full HD pekny tohle jsem BF3 videl jen v HD a este peknejsi :D

Dnes jsem bohuzel nic nehulil (ale dal bych si), za to ty ses prehulenej az beda, poradne si muj post precti, zminuju se tam o animacich, ty jsem skutecne chvalil jak realne vypadaji a vim ze ty budou vsude stejny. Ono ty slova o nejlepe vypadajicich hrach zname, nerikam ze tomu neverim skoro i jo ale EA toho napovida je to z casti reklamni tah...krom toho nijak to graficky nezvrhuje (vlastni ani nevim proc se obhaju z niceho co jsem nikdy neprohlsil :)) Hratelnost? Jak to beres. Ty si ocividne velky fanda BBC2, ja to beru trosku objektivnejc a dovolim se rict ze se to tezko porovnava, protoze je to v podstate uplny jine typ her, dle meho nazoru obe dovedene k dokonlosti ve smeru jakym se ubiraji...SP MW bude pecka na kterou se tesim, verim tomu ze SP BF3 bude lepsi nez u BBC2, ale znas to, sliby....(a ano vim jak autori prohlasovali ze se na singl zamerili, mozna te to prekvapi, ale nejsi jediny co se zajima o hry, je nas tu docela dost, krom toho tady, nic proti tobe :), casto chrlis scestne informace ;)) ale tesim se i na multak, ne nechci to srovnavat s BF3 je to typove jina hra a ja se tesim na obe a obe dve si koupim a rad zahraju....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted si mam poradne naco honit! Part 2 z BF3 http://www.battlefield-3.cz/battlefield-3-video-destrukce-tanky-stihacky/ , sice blba kvalita jelikoz.... ale ta zem jak se trha to je luxus !!!!!!!!!!!!!!

PS: ono uz to nejde ha! Ja jsem videl jak se lita ve stihacce, jak pada mrakodrap a jak se trha zem , rikam vam LUXUS! COD je uplne v pice BF3 bez konkurence. Soustras s vama hosi prisli ste o hooodne, tak si musite pockat do 16.3 no to utece hned :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu