Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spam - Battlefield: Bad Company 2


tekken90

Recommended Posts

To jako paříte jen večer? Žádnej maratón? Nebo třeba 6 hodin v kuse? :lol:

no, když pošlu rodinku pryč, tak si dám v kuse klidně 10 hodin, ale jinak ráno vodvíst do školy, naběhnout do práce, potom je odvézt na hokejovej trénink, vyzvednout, dohlídnout na úkoly, taky si chceme zahrát spolu i jiné hry než BC2 a když se manželka dokouká na TV, vlítnout na bojiště a to kolikrát už ani nemam chuť:-). vy jste mladý svobodný kucí, máte času dost, já už mám povinnosti...hlavně se nežeňte dokud to jde:-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

V každý betě je jen MP pokud se nepletu, SP jsou většinou jen v Demech pokud se nepletu, rozdíl = demo není časově omezený mužeš ho hrát několik let klidne ale beta je omezená třeba pár dní nebo i mín či víc, a právě, proč by omezovaly SP? To nejde do hlavy..... Je to jen MP !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prej snad co nejdyl, zustal jsem tam jen ja , maury, kudla, a bykk snad v ty arice nikoho jsem si pak nevsiml ale jak jsme hrali to predtim to byla rezba, tolik cechu jsem este nevidel :D

byla to parádní hra,jenže pak to všechny vykoplo do menu a už se nás nedalo tolik dohromady...no každopádně zejtra repete :D pak až zase v pátek :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu