Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spam - Battlefield: Bad Company 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Prave ze jo a je to luxus no ale nechci cekat ! :D

To nedlouhe cekani se urcite vyplati... ale zase je nutna brat v potaz ze shifty budou vic arkadovejsi neznamena "simulator" gt5...ale bude to pecka, uz jednicku jsem zral pro me po undergroundech 2 nejlepsi nfs

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je celkem skoda... Na velitele jsem se dost tesil... To mi chybelo v BC1 a BC2... Ostatne, kdyz jsem hraval BF2 (pc) za velitele, a ve squadech bylo par schopnych sq leaderu, tak jsme takticky dokazali nepritele totalne rozhodit. No... ale to se z tech XXXX her stalo tak 10-15x... vetsinou vas ostatni ignorujou, nebo posloucha jen 1/2 tymu, coz je vicemene k nicemu...

A ta killcam je hruza no... Pro snipery naprosta katastrofa.... skoda, myslel jsem ze to konecne odstrani...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Komander tam nebude? To sou ******i ať jdou do prdele! Hádám že SL tam taky nebude... Zasranci!

EDIT: Ultime tak tím co jsi napsal do komentářů na battlefield-3.cz jsi u mě skočil! Takovou kravinu může napsat jen totální ******... Kdo hrál BF2 tak ví, že komander a squad leader byli dobrými prvky... Jedna squda sem, druhá tam, když je moc velká přesila tak obě společně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No sice nevim co napsal Ultimate, ale presne jak rikas... Komander, resp SL, byli naprosto neocenitelni. v BC (kdyz neni headset) tak vetsinou squad ani neni squad... obcas jdou spolu. Za dob BF2, aspon co jsem hral ja, tak chodil squad vzdy spolu! SL byl proste velitel, a v 95% ho vsichni poslouchali... To same Commander.

Tak doufejme v nejaky patch? :D Nebo ze by tam nebyl Commander je jen nejaky fake? Preci ho EA drive potvrdili, nebo ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spousta lidí kteří nehráli BF2 si myslí, že commander má nějakou ultimátní moc, že rozdává příkazy a ty je musíš do puntíku plnit, ale to neni pravda. Commander má za úkol především komunikovat s týmem, podávat mu informace o nepřátelích a vyvarovat je tak překvapení, informovat dostupných vozidlech, předpovídat nepřátelský útok a poslat tam tým a případně artilerii, vyzvídat jak je na tom tým s municí a včas tam poslat bednu. To je úkol velitele. Samozřejmě se na tomhle postu objevil občas někdo s nižší šarží, kterej jen spamoval arty a na tým sral, ale takovej člověk commanderem moc dlouho nezůstal. Velitel neměl žádnou absolutní moc nad bojištěm, ani dobrý velitel se špatným týmem nic nezmohl, naopak špatný velitel dobrému týmu nemohl hru zkazit.

Je to prostě taktickej prvek, kterej se v BC omezil na spotování nepřátel a kterej mi tam chybí. BF2 jsem hrál před 4-5 lety v mezinárodnim klanu (nebo spíš komunitě) a ačkoliv sem neuměl tolik anglicky jako dneska, komunikoval sem daleko více. S commanderem, se squad leaderem, s pilotem nebo se členy týmu V BC to neni potřeba, tam maximálně řeknu pozici nepřítele co mě zabil nebo zavolám "Please revive me".

BF2 pro mě byla úžasná hra, která pro mě tehdy a víceméně ani dnes nemá konkurenci. BC se mi oproti tomu zdá jen jako tuctová střílečka. Tím BC rozhodně nechci shazovat, je to nejlepší střílečka dnešní generace konzolí a já ji mam moc rád, ale už to pro mě není Battlefield...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

naopak špatný velitel dobrému týmu nemohl hru zkazit.

No... Jen si vzpomen kdyz treba tvuj squad bezel na vlajku a genialni komander tam mezitim napral artilerii :-D To pak bylo TeamKillu :-D

A jestli se ti to ani 1x nestalo, tak muzu jen tise zavidet :-P

Ta komunikace chyby no... Hlavne to "okno" ktery se otviralo uz nevim cim (ja to mel na Alt), tak si jen vybral a klikl... spotted, tank, sniper... need a ride... medic.... Ted jen mackas select, a to funguje jak kdy. Napriklad dat rozkaz na zautoceni na vlajku pres zamireni na "A" chce chvilku mireni, to same rict si o odvoz. Skoda ze od toho systemu z BF2 upustili... Byl temer dokonaly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V0ndy: To jak si napsal ze jsem u tebe skoncil: Jaj z toho nebudu tejden spat! nehral jsem to BF2, nejakyho komadnera bych tam nechtel stejnak bych nikoho neposlouchal a abych nemohl k UAV? OMG moje oblibena zalezitost! A asi ta funkce nebyla tak dobra jak tvrdis kdyz ji DICE odstranilo ;), a jeste aby mne nejakej curacek zabijel teamkillama nasrat, este ze mam s DICE stejny mysleni!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V0ndy: To jak si napsal ze jsem u tebe skoncil: Jaj z toho nebudu tejden spat! nehral jsem to BF2, nejakyho komadnera bych tam nechtel stejnak bych nikoho neposlouchal a abych nemohl k UAV? OMG moje oblibena zalezitost! A asi ta funkce nebyla tak dobra jak tvrdis kdyz ji DICE odstranilo ;), a jeste aby mne nejakej curacek zabijel teamkillama nasrat, este ze mam s DICE stejny mysleni!

Gratuluji, teď si se ukázal v pravém světle... Jsi prostě sólista viz nebudu poslouchat nějakýho komandera... Jdi si sólovat do Call of Duty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu